Google+

Autor Wątek: Lolicie Randomy  (Przeczytany 118493 razy)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
Odp: Lolicie Randomy
« Odpowiedź #1335 dnia: Maj 05, 2016, 00:49:29 »
Warszawianki, klasa. Elio, tak inaczej, ale również ładnie. Dobrze wyglądasz w wiśniach. Katarzyno kocham, super klasyg lolyta z Ciebie! Korona. <3

Ja tak super szybko - moja nowa rzecz. Holy Lantern w końcu przypełzł. Jestem szczęśliwa.

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #1336 dnia: Maj 05, 2016, 01:03:17 »
Margot, rozumiem bo też kiedyś miałam taki problem : /
I megapost:
Shizuka: jak dla mnie fajna stylizacja, choć brakuje mi czegoś na rękach [ale sama mam często z tym problem, dobrym przykładem jest moja ostatnia stylówa...] :)
Keczup karty na głowie XD Coord spoko, masz super spódnic i bardzo go zazdroszczę <3
Stylizacja z Holy Lanternem bardzo mi przypadła do gustu i jeszcze masz czaderskie rajtki! [No dobra, wszystko w tej stylizacji mi się podoba, trve goth]
Matto niebieski i bordo to zdecydowanie Twoje kolory. I masz śliczne loki!
Bordowo-kremowa stylizacja to chyba mistrzostwo! Nie mogę się na nią napatrzeć!
Kaori jak na moje standardy to dobra stylizacja, choć chyba przez cutsew i tak leci jako casual [CHYBA, ja się nie znam] Za to fajne połączenie kolorów/różów
Eriko, w sumie pasowałoby mi tu albo więcej białego i może czarne rajtki pod skarpety. Sukienki z wykroju z GLB będę zazdrościć, bo piękna i bardzo ci pasuje. Sama bym sobie takie uszyła w kilku kolorach :P
Yuuki: Te rajstopy! Cudowne są! Dobrze, że lolity nie rzucasz. Co to za buty?
Czarno biały classic też bardzo ładny. Mam bardzo podobne kolczyki, są milusie!
white-whale: w sumie dobry goth, tylko halka przyklapnięta [I kto to pisze? Sama mam z tym problem], nie leży mi też fryzura, za to pochwalę Ci dodatki <3
Stylówa z sukienką o wielu kolorach - bardzo fajna, czy mogę wiedzieć skąd masz tę hustę?
Menoa: Pączkowa stylówa cudowna. W stylizacji z nocnych szaleństw średnio mi te kwiaty na głowie pasują, choć chyba na kiecce są niebieskie elementy, ale jakoś mi się kłóci. Z Pyrkonu też fajnie i nawet ostry kołnierz pasuje.
Elia: Bardzo podoba mi się wszystko w Twojej stylizacji, oprócz fryzury. Jakoś wszystko wydaje mi się być chaotycznie przypięte.
Wiśniowa stylizacja fajna, choć nie wiem do czego pasuje biała biżuteria. Za zamszowe butki zawsze lajk.
Shizuka: Czarny pierścień moim marzeniem, Twój wygląda fajnie [z tej odległości :P]. Podoba mi się Twoja stylizacja, zwłaszcza parasol!
Methice:Chyba na fejsie chwaliłam że supi. I te buty!
Kaha: fajny klasyk i bardzo fajna sukienka. Obrazy też bardzo ci pasują, jak połączyć je z ciastkami? :v

Plus nowy post bo mi właśnie wyskoczył - Menoa w Holy Lantern :D Wszystko super, tylko co to za rajty? :D

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #1337 dnia: Maj 05, 2016, 01:11:21 »
Rajty jakieś taobao, ja zapomniałam nazwy. :(( Kołnierz nie tyle co ostry, a nietoperzowy. http://lolibrary.org/apparel/holy-cross-print-cutsew

Offline Sektencja

• Sr. Member
    • Czarne maki
« Odpowiedź #1338 dnia: Maj 05, 2016, 01:13:00 »
Oo, tego na zdjęciu nie było widać! :D Kurde, nosiłabym taki na zajęcia...

Offline Matto

• Full Member
  • Reputacja: 28
  • Pidżon-san
« Odpowiedź #1339 dnia: Maj 05, 2016, 14:07:46 »
Dziękuję wszystkim za komentarze!
Muszę przyznac, że pani królowa Kaha w korunie skradła moje serce. <3
coo coo motherfucker

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #1340 dnia: Maj 05, 2016, 22:47:24 »
Menoa, super! Holy lantern w czerwieni wygląda świetnie :) Podoba mi się to połączenie ze złotymi akcentami. Mam nadzieję, że podzielisz się niedługo kolejnymi fotkami ^^

A korona super pasuje Katarzynie oczywiście:) Chociaż przyznam, że ja już przestałam się łapać, które dodatki są Twoje a które Keczupowe  ;D  często coś mi wygląda strasznie znajomo i potem uświadamiam sobie, że jedna z Was miała to w którejś poprzedniej stylówce ^^

Dzisiaj ja dorzucę coś od siebie:)
Niestety nie mam żadnego wyraźnego zdjęcia na stojąco, ale na innych w miarę widać co i jak:)
Kiec jest niestety trochę przykrótki i nie miałam do niego odpowiedniej halki, bo moja pufiasta haleczka jest niestety do niego za długo, więc myślę o jakimś underskircie na następny raz :)

« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2016, 23:27:44 wysłana przez Nayuki »

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #1341 dnia: Maj 07, 2016, 03:50:35 »
Menoa.... wlasnie umieram przez Ciebie z nieposiadania czerwonego HL

MATTO POCHWALILA MOJ KLASYG! MOGE UMIERAC!

Nayuki super sliczne zdjecia. Wygladasz wielce slodziaszczo! a salpete krotkie ma byc i tyle. taki urok

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #1342 dnia: Maj 07, 2016, 08:54:14 »
Menoa- pięknie, pięknie. Czerwony HL prezentuje się super. Miło, że przełamałaś 'mrok i zło' złotym kolorem <3

Nayuki- toż to sesja całkiem pełna, a nie randomy :D
Super wyglądasz, ale i tak dodałabym coś jeszcze na głowę.
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

white-whale

• Gość
« Odpowiedź #1343 dnia: Maj 08, 2016, 19:28:16 »
Resztę Pań pochwalę w innym poście, bo trochę mi się Was odłożyło i chcę każdej z Was poświęcić wystarczającą uwagę.
Tymczasem, pozwolicie, wrzucę swój dzisiejszy coord na pocieszenie: dziewczyny balowały na Hanami, a ja siedzę w domu i się uczę ;n;

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #1344 dnia: Maj 10, 2016, 14:26:26 »
Nayuki, dopiero zobaczyłam twoje pytanie co do moich mroków - tak, tylko i wyłącznie :D

Waleniu, bardzo ładny coord, tylko buty mi nie pasują kolorem. Są czarne czy zdjęcie kłamie?

Offline Yuuki

• Sr. Member
  • Reputacja: 9
    • Tumblr
« Odpowiedź #1345 dnia: Maj 10, 2016, 20:18:28 »
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze!
Sektencja, moje buty, to niezmiennie od dobrych 6 lat model Dolly-50 od firmy Funtasma. Platformy nie do zdarcia!

Pięknym paniom pokomentuję stylówy w wolniejszej chwili (niech ta Noc Muzeów już minie! D:)!

Od siebie wrzucam na szybko pierwszy w życiu sweet! Zrobiony z własnej, nieprzymuszonej woli - co więcej, z wielką miłością do ukochanego pryntu! Rzecz stworzona specjalnie na bieda-hanami w Warszawie

Detale i gratisowa focia z moim chłopcem
AI TO PANCAKE NO RONDOOO
nie.

Offline coffee-with-margot

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • The point of no return
« Odpowiedź #1346 dnia: Maj 10, 2016, 22:47:37 »
Yuuki Zawsze zachwycały mnie Twoje mroczne outfity, ale w sweecie wyglądasz tak pięknie, że brak mi słów.

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #1347 dnia: Maj 12, 2016, 19:05:58 »
Yuuky jest tu najpiękniejsza ever! Wyglądasz tak ślicznie, młodo i dziewczęco, że aż człowiekowi dech zapiera. Będę się zachwycać tysiąc razy i wszędzie, gdzie byś tylko tego nie wrzuciła. I nie dlatego, że wolę sweet, bo aktualnie jestem gothem w sercu, ale dlatego, że po prostu mega Ci pasuje.

Waleniu, to jedna z moich ukochanych sukienek i bardzo podoba mi się pomysł z koszulą na wierzchu, ale szczerzę nienawidzę tych  butów. Nienawidzę ich personalnie, ale też uważam, że nie pasują.

Offline nieobecna

• Full Member
    • Antygea
« Odpowiedź #1348 dnia: Maj 16, 2016, 16:02:40 »
Jestem zapóźniona ale co tam, outfit z Pyrkonu. Za zdjęcie dziękuję Mesi!

Za każdym razem zakładam halkę i wychodzę myśląc "niezły puff, będzie strącanie ze stołu" a potem zawsze na zdjęciach wychodzi jak oklapnięte nieszczęście ; - ;

Offline Beratorikusu

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #1349 dnia: Maj 16, 2016, 18:45:30 »
Menoa, świetny coord z moimi ultimate dream itemkami (czyli HL i torebką krzyżem <3). Holy Lantern wygląda wspaniale! Muszę pochwalić ciekawe połączenie czerwieni ze złotem. Nie widzę, co masz na głowie oprócz kokardy, czyżby to cylinderek?

Nayuki, wyglądasz przeuroczo! Bardzo fajna sesja i wszystko tak ładnie do siebie pasuje :) Niby mogło być więcej rzeczy na głowie, jednak taka prostota nie wygląda źle. Zastanawia mnie skąd jest sukienka, to AP czy taobao?  ;)

white-whale, ładny ciastkowo-preclowy coord ;) Podoba mi się połączenie tej sukienki z koszulą na wierzchu. Jedynie buty mi nie pasują do tego outfitu, ani kolorem, ani fasonem.

Yuuki, kocham Twój coord! Taki elegancki sweet bardzo ci pasuje ;) Wyglądasz świetnie w Drained Cherry, zazdroszczę go bardzo, chociaż ja chcę czarną wersję. Wszystko pięknie gra kolorystycznie :) Podobają mi się też wisienkowe dodatki w postaci kolczyków i ozdóbki przy berecie <3

nieobecna, wyglądasz przesłodko! Co prawda nie przepadam za tym printem, jednak Tobie pasuje idealnie  :D Cóż to za torebka?

Edit, bo pominęłam nieobecną.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2016, 19:50:59 wysłana przez Beratorikusu »
WE ARE MARTYR. WE ARE BELIEVER. AND WE JUST BELIEVE THE FAIRY!

last.fm