Google+

Autor Wątek: Lolicie Randomy  (Przeczytany 118491 razy)

Offline coffee-with-margot

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • The point of no return
Odp: Lolicie Randomy
« Odpowiedź #1350 dnia: Maj 16, 2016, 20:49:07 »
Nieobecna dokładnie mam zawsze tak samo z puffem :( A coord uroczy <3

Offline Ningyou

• Hero Member
  • Reputacja: 8
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #1351 dnia: Maj 17, 2016, 08:35:58 »

Jestem fanką czerwieni w lolita fashion, Yuuki wyglądasz ślicznie, ładnie ci w kolorach ;) i ogromnie podobają mi się twoje buty ;)

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #1352 dnia: Maj 17, 2016, 08:54:05 »
white-whale- Ślicznie. Najbardziej w Twojej stylizacji podoba mi się ta góra <3 Uroczo to się komponuje.

Yuuki- w mrokach Ci do twarzy, ale dopiero w jasnych stylizacjach nabierasz rumieńca IMO. Świetne wisienki i świetna oprawa całości <3

nieobecna-  nie ma problemu, szkoda, że warunki nie pozwoliły na coś więcej ;_;
Bardzo uroczy coord. Ta spódnica raz po razie mnie oczarowuje!
Co do puffu- ja od pewnego momentu zaczęłam nosić dwie halki, a i tak nie zawsze efekt taki jak by się chciało :/
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #1353 dnia: Maj 17, 2016, 17:12:36 »
Nayuki, pięknie wyglądasz. :) W sumie tylko trochę na głowie i rękach pusto, poza tym wyglądasz bardzo dobrze i masz śliczne butki.
white-whale, spoczi coord, choć ja akurat przyczepiłabym się do koszuli na wierzchu [ale mam chyba do nich uraz po moim własnym failu] i do butów. Czy Ty masz naszyjnik-precelek? <3
Yuuki, świetna stylizacja, można dawać jako przykład początkującym rori :* [Z tym, że ja jestem przyćmiona wisienkami, sama bardzo je uwielbiam, a mam z nimi tylko biżu]
nieobecna, fajna stylówa! Tylko chyba naszyjnik lepszy byłby dłuższy do tej koszuli, albo może tak na zdjęciu wyszło. Ale ogólnie wyglądasz spoczi, kropeczki i dobre kolory

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #1354 dnia: Maj 17, 2016, 21:59:32 »
Nieobecna, wyglądasz super! :D Też tak mam niestety z halką, zawsze wygląda na zdjęciu tak biednie :<

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #1355 dnia: Maj 30, 2016, 18:48:34 »
Stylizacja z wczorajszego Tea Party w naszym mieście. Zajawka na classic się już nieco wypaliła, więc kolejnym razem na pewno będą ciastka

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #1356 dnia: Maj 30, 2016, 21:08:23 »
Piękna łabędzia księżniczka!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #1357 dnia: Maj 30, 2016, 21:11:36 »
Kaha, pięknie Ci w takich kolorach *_* Błękity zawsze mile widziane. Korony też <3
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #1358 dnia: Maj 31, 2016, 06:58:21 »
Dziękuję bardzo! Mam na tą sukienkę jeszcze hardszy plan, ale nie zakupiłam wszystkiego, co trzeba, więc trzeba było tak skromniej.

Jakoś lękam się odziewać takie jasne stylizacje...

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #1359 dnia: Maj 31, 2016, 23:13:15 »
Niepotrzebnie się lękasz, bardzo Ci pasują!

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #1360 dnia: Czerwiec 01, 2016, 16:12:36 »
Nayuki, czy to buciczki z truskawkami :DD? Ekstra, do twarzy Ci w czerwieniach.

Waleniu, coord wydaje mi się wiosenno-letni, a tu takie ciężkie buty. Gryzą mi się.

Yuuki, zacznij  nosić taki wyraźny sweet. Chyba Cię nawet wolę tak, niż w mrokach.

Nieobecna, dobrze jak zwykle, ale czasami widziałabym Cię w jakichś sailorowych upięciach typu koczek+puszczony z niego kucyk. Jakoś tak.
http://pds.exblog.jp/pds/1/201309/04/74/e0202674_4211923.jpg

Kaha księżniczka podbiła moje serce. Proszę częściej odziewać pastele.

white-whale

• Gość
« Odpowiedź #1361 dnia: Czerwiec 03, 2016, 17:12:05 »
we're doing this bro, we're making this happen

Elia - bardzo mi się podoba Twój coord w wisienki! Świetny casual. Gdybyś podmieniła niebieskie gumki na włosach na czerwone byłoby w sam raz.

Kaha - ładna korona! Widziałabym większy puff, bo w tej chwili bogate rękawy bluzki trochę przytłaczają resztę, ale poza tym bardzo elegancko.

Menoa - zdjęcie kiepskie :/ Sam Holy Lantern ładny, ale coord trochę bazowy. Takie trochę kopiuj-wklej większości istniejących coordów z HL. Rozumiem, że to było na szybko i żeby się pochwalić? Mam nadzieję, że kiedyś zrobisz z nim coś fajnego, wszyscy wiedzą, że to potrafisz.

Nayuki - jak dziewczęco! To salopette, zdaje się? Rzadko widuję stylizacje, w których salopette wygląda wciąż lolicio, a Tobie się udało. Trochę bym się zastanawiała nad koszulą (trochę za bardzo klasyczna jak na taki sweet) i rajstopami (wzór się chyba nie do końca zgrywa), ale patrząc tylko balansem kolorystycznym - naprawdę ładnie.

Yuuki - się trochę przyczepię. Buty nie pasują stylem, rajstopy są na granicy pasowania, ale przez sąsiedztwo z butami przesadnie się wybijają i również gryzą się z resztą. Beret jest super i świetnie na Tobie wygląda, ale całość jest trochę nudna kolorystycznie - czerwień/granat/biel to ostatnio jedno z najbanalniejszych połączeń (za co możemy dziękować IW, jak podejrzewam).
Imo spróbuj połączyć ten JSK z różem, podejrzewam, że przy Twojej kolorystyce mogłoby to wyglądać bardzo ładnie.

nieobecna - na żywo miałaś puff wzbudzający zazdrość (moją przynajmniej), nie daj zdjęciom wmówić Ci, że było inaczej <3  Fajnie widzieć w Polsce starsze AP.

Kaha po raz drugi - znów w koronie, jak widzę, ktoś tu chyba planuje przewrót w rządzeniu krajem i powrót do monarchii >D
Kolorystycznie chyba bardziej mi się podobasz w brązowych perukach, albo przynajmniej cieplejszych, niż ten blond. Poza tym ponawiam apel o halkę - wiem, że lubisz być opływową lolitą, ale koszula trochę pożera Ci przez to sukienkę c; Za to kolorystycznie i kompozycją patrząc, ta stylizacja jest zwyczajnie super.

---

O moje buty będę się bić, bo a. na princie jest czerń i to w paru miejscach, b. nie widzę powodu, dla którego czerń i brąz mają być traktowane jako kolory, które nigdy nie mogą wystąpić razem, c. to najwygodniejsze buty, jakie mam, d. casual z bardziej zdobnymi butami mi się trochę gryzie.

Dziękuję za miłe słowa i sugestie! Tak, to naszyjnik precelek c: Mam też drugi, z różowym lukrem.

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #1362 dnia: Czerwiec 03, 2016, 17:29:36 »
Ha! Dziękuję za komentarze. Planuję dodać jeszcze troszkę pasteli do mojej szafy.

Co do halki, to w obu przypadkach na żywo puff był znacznie większy, nie wiem, czemu na zdjęciach tak wychodzi:/ Może przez grubaśność moją. Bo w czerwonej sukience puff naprawdę był duży, a w niebieskiej z większą halką wyglądałam jak klosz i było dziwacznie.
Co do koron, to jeszcze jedna koronowa stylizacja nie została tu wrzucona, ale nie chcę za mocno spamować moim ryjem, więc wrzucę kiedy indziej. A na razie muszę odpocząć nieco od classicu i chyba pobawię się w gotha

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #1363 dnia: Czerwiec 03, 2016, 21:58:29 »
Tak, był to wielki szał i radość, czekałam na niego milion lat. :)

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #1364 dnia: Czerwiec 04, 2016, 08:16:40 »
GIGA POST! Dziękuję za komentarze o ostatniej stylówce z Holy Lanternem. W założeniu miała być ona tak kindergotycka i emo, jak tylko się da! Sądząc po dobrym słowie i sławie na tumbrze, emo nadal ma wielu fanów :P Co do stylizacji Pań, to:

Nieobecna, z puffem tak zawsze, ja nie wiem, jak to się dzieje! Proszę się nie przejmować i hardo przytrzymywać spódnicę ręką :). Wyglądasz bardzo kawaii, choć do takiej dużej kokardy widziałabym większą objętościową fryzurę (mówi to człowiek łysy, którego ratują tylko peruki XD).

Yuuky, ciężko mi to mówić, ale chyba rzeczywiście sweet pasuje Ci jeszcze lepiej niż goth! Bardzo ładne detale, kokardki, wisienki, beret, cała jesteś mega urocza. Buty moim zdaniem są spoko, choć rajstopy średnio mi jakoś pasują. Poza tym.. jesteś prawdziwie białym człowiekiem! SZOK!

White-whale, również podoba mi się pomysł typu zrób spódnicę z sukienki, koszula jest zresztą ciekawa i fajnie dopasowana. Teraz będę nudna i powtórzę to, co wszyscy? Nie do końca mi te buty pasują, bo stylizacja lekka wiosenna, a obów ciężki. Ależ masz już długie włosy!

Nayuki, to jest salopette, to może, a nawet powinno być krótsze! Wyglądasz bardzo uroczo, wspaniałe zdjęcia. Truskawkowe buty rzeczywiście są bardzo przyjemnie. Na głowę można by co jeszcze dodać, ale ogółem ładnie Ci w tej fryzurze.

Menoła-czan, o Holy Lanternie nie będę się rozpisywać, bo to zawsze MIŁOŚĆ! W tym miejscu pozdrawiam AP, które doceniło nas jako wierne fanki i dało gratysy XD

Elia, masz wisienki w mom najukochańszym kroju i kolorze, więc sama wiesz :). Nawet miałam je ostatnio kupować, ale strwierdziłam, żem już za stara. Stylizacja bardzo urocza i przyjemna, zacny kapelusz. Zrezygnowałabym tylko z czarnych rajstop, bo stylizacja wiosenno - letnia, kapelusz i okulary, a rajstopy przytłaczają nieco. Skarpetki byłyby chyba lepszym rozwiązaniem.

O Katarzynie nie będę się rozpisywać, bo ona wszystko wie. Szyk i klasa!

U mnie uzbierały się trzy rzeczy warte pokazania, także proszę oglądać 3 ODCIENIE GOTHU!

Klasyg - goth

Kawaii AP goth

ZŁY GOTH

Zdjęcia bez przeróbek, proszę nie patrzeć na moje zmarszczki!

http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!