Google+

Autor Wątek: Angelic Pretty  (Przeczytany 50659 razy)

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
Odp: Angelic Pretty
« Odpowiedź #825 dnia: Styczeń 28, 2017, 12:13:54 »
[offtop] A czy trafiłaś dziś na tą słynną wyprzedaż starych printów AP? Podobno było szaleństwo! [/offtop]
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline marti

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #826 dnia: Styczeń 28, 2017, 13:20:23 »
bylam, zucilam okiem i ucieklam. nie chcialo mi sie nawet do tego podchodzic, trzeba byc odstawionym w ap i czekac godzinami w szalonych kolejkach. jeszcze bym to jakos ugryzla, ale podczas sample sale nic nie mozna przymierzac, wiec to dla mnie z zalozenia odpada

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #827 dnia: Styczeń 28, 2017, 13:59:38 »
Jak byłyśmy na release Holy Lanterna było tak samo!

Offline marti

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #828 dnia: Styczeń 28, 2017, 14:10:22 »
przy kazdym tak jest, ale dzis razy cztery. dla hobbystow

Offline Keczup

• Hero Member
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #829 dnia: Styczeń 28, 2017, 14:29:00 »
Mi się wydaje, że tylko jak wypuszczają coś, co jest hitowe. W każdym razie dziś był rzeczywiście release dla najprawdziwszych fanatyczek AP :). Ja bym odziała AP z góry na dół i bym stała, bo słyszałam, że wyprzedawali dobro po taniości!

Co prawda nie posiadam AP obuwia (wielka stopa), więc może by mnie wypędzili XD.

Offline marti

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #830 dnia: Styczeń 28, 2017, 14:55:38 »
z cenami prawda. okolo mana za kiecki to bardzo taniosc

Offline Kociara

• Full Member
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #831 dnia: Styczeń 28, 2017, 19:56:29 »
Około 20:30 w piątek jak i w sobotę można już było wejść bez kolejki i nadal było dostępnych wiele ciekawych rzeczy. Chociaż moje rajstopy były już wyprzedane... :/

Swoją drogą te wyprzedaże w laforet to masakra... Nawet ostatnie pociągi są mniej zatłoczone niż pewne sklepy/stoiska.

Keczup, wpuszczali nawet osoby bez ubrań z AP. Swoją drogą buty były za 5000jpy. ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2017, 19:59:06 wysłana przez Kociara »
"If you can dream it, you can do it" W. Disney

Offline Keczup

• Hero Member
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #832 dnia: Styczeń 28, 2017, 20:03:58 »
Oooo, to ja słyszałam o tych straszliwych walkach koło południa! Buty w takiej cenie to rzeczywiście okazja, choć jak na za małe i tak średnio :P

Offline Kociara

• Full Member
« Odpowiedź #833 dnia: Styczeń 28, 2017, 20:08:43 »
Ja jestem bankrutem, więc nie miałam po co stać w kolejce. Chciałam kupić rajstopy do mojej Dreamy Jewel, ale nie chciałam marnować kilku godzin nie wiedząc czy jeszcze będą wtedy dostępne. Wkurzyłam się jedynie trochę, bo wieczorem były dostępne wszystkie kolory nie licząc czarnego. W każdym raie kupiłam sobie na pocieszenie opaskę za 1000jpy.
"If you can dream it, you can do it" W. Disney

Offline marti

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #834 dnia: Styczeń 29, 2017, 13:08:55 »
dzisiaj ylo juz duzo normalniej, mimo, ze mieli sealise specialnego Holly Lantern. Ogolnie nawet do dzis zostalo jeszcze dosc duzo sampli. ceny za OP ok. 14000, spodnice ok 6000, reszta przeceniona do 70%. mimo to nic nie znalazlam dla siebie

Offline Rosette

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #835 dnia: Marzec 17, 2017, 01:21:15 »
Nowość od Angelic Pretty - Ribbon Berry Bunny. Widzę, że AP czerpało inspirację od Liz Lisy podczas wyboru motywów na print. (^^;)

Zbliżenie na nadruk:

Osobiście ta kolekcja zupełnie do mnie nie przemawia i nie ratuje jej nawet śliczna Risa Nakamura promująca najnowsze projekty. Nadruk wygląda na próbę odświeżenia i "unowocześnienia" dobrego, oldschoolowego gringhamu, ale z bardzo marnym skutkiem, przez co detale się ze sobą gryzą, a całość jest dość nieprzyjemna dla oka. Bardzo przypadła mi za to do gustu koszula, którą Risa ma na pierwszym zdjęciu. Mam słabość do przełamywania bieli poprzez czerwone dodatki, więc z chęcią bym ją przygarnęła.

Offline Elphie

• Full Member
« Odpowiedź #836 dnia: Marzec 17, 2017, 14:56:43 »
Z jednej strony - stare, dobre AP, z drugiej... stare, dobre AP. To już wszystko było, niczym mnie nie zaskoczyli. Detali faktza dużo i napaćkane niestety.

Offline Keczup

• Hero Member
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #837 dnia: Kwiecień 29, 2017, 16:26:14 »
Fancy Hospital. Wszyscy szaleją, ale dla mnie to wygląda jak odzież dla niemowlaka, sorry :P

No i w końcu wszyscy doczekali MTO Misty Sky. Nowy sailorowy krój plus limitowany szary kolor, tylko w sklepie stacjonarnym w Tokio.

Offline coffee-with-margot

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • The point of no return
« Odpowiedź #838 dnia: Kwiecień 29, 2017, 19:37:14 »
Te szpitalne klimaty paskudne. ALe przynajmniej teoretycznie coś nowego, a nie tylko groundbreaking truskawki i wisienki na wiosne.

Offline Ningyou

• Hero Member
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #839 dnia: Kwiecień 29, 2017, 20:39:14 »
uchm jak ja nie lubię printów, na których wszystko lata w bliżej nieokreślonym kierunku. :/ Kojarzy mi się to właśnie z takimi tkaninami na ubranka dla dzieci :/ ale za to dodatki mi się podobają. Ogólnie fajny motyw, szkoda że tak zrealizowany.

A wracając jeszcze do truskawek, ja mam słabość do takich soczystych klimatów, więc bym nosiła w różu i czerwieni (żółty-fe).