Google+

Autor Wątek: Dokomi 2016 + Tea Party Putumayo z Misako Aoki  (Przeczytany 2396 razy)

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
Odp: Dokomi 2016 + Tea Party Putumayo z Misako Aoki
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 21, 2016, 22:00:17 »
Wasze outfity najlepsze :D
A królowa ma taką minę, że o pani XD W ogóle Misako taki żabi uśmiech coś ostatnio wszędzie pokazuje XD;;;
Sama impreza okejka, szkoda, ze frekwencja loliciego światka niewielka, a samych kreacji Putumayo- mało. Fakt, że nie są popularni, ale mają tyle ładnych sukieneczek ;_; Na ich miejscu zasmuciłabym się, ze tylko te 5 lolit przyszło w ich strojach.
Stoisk również jak na lekarstwo. Ładne rzeczy, ale co tak ubogo? Przecież jest masa lolicich/ słitowych sprzedawców z samych niemiec O.O;

Dziękujemy! Trzeba było godnie reprezentować Cebulandię.
Misako to ma jedną wyćwiczoną minę. Instant kaczuszka.
Z tego, co mówi Rosi, większość lolit wybrała droższą i bardziej wystawną imprezę w Amsterdamie, która miała sie odbyć tydzień po Tea Party Putumayo. Mało kogo było stać na oba eventy. Z drugiej strony rozumiem, że samo Putumayo mogło odstraszyć. Jednak ich ciuchy nie są zbyt popularne. Ja nie znalazłam nic dla siebie, ale np. sukienka, którą miała na sobie Misako, była bardzo ładna! Może to wina złej promocji :( Pan Putumayo był bardzo słodki! Zdobył moją sympatię.
Co do stoisk, to oczywiście w tym wątku nie ma wszystkich, jakie były. Ich ilość nie była powalająca, ale nie powiedziałabym też, że było ich mało. No ale nigdy nie byłam na takim evencie, nie mam porównania. Mogło to również wynikać z faktu, że na konwencie było Fashion Area i może nie każdego było stać, aby wykupywać stoisko i tu, i tu. Wiedzieli, że na konwencie będą nie tylko lolity i zarobek będzie większy. Mi się w każdym razie podobało, mam nadzieję, że jeszcze wezmę udział w podobnym wydarzeniu c: