Google+

Autor Wątek: BODYLINE YOKOSO!  (Przeczytany 39881 razy)

Offline Ningyou

• Hero Member
  • Reputacja: 8
    • bawię się w artyzm
Odp: BODYLINE YOKOSO!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 12, 2014, 22:06:53 »
zawsze musi być zbędny element, przecież inaczej byłoby dziwnie O,o

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 12, 2014, 23:10:17 »
przyznam, ze mnie się to nawet podoba :)
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline nieobecna

• Full Member
  • Reputacja: 13
    • Antygea
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 12, 2014, 23:24:47 »
Korzystając z darmowej wysyłki kupiłam sobie już tę bluzkę... od razu mając w planach odprucie tego nieszczęsnego żabotu. I słusznie, bo jest tak gęsty, że nawet kogoś mniejszego niż ja zamieniłby w indyka. Chyba, że się umie porządnie zaprasować :D

Poza tym w sumie polecam, całkiem porządnie uszyta, bez kiepskiej koronki, wygodna. Lacing można wyjąc bez śladu, ale jednak jakąś funkcję pełni, bo faktyczne rozmiary są na pewno większe niż podane na stronie.

EDIT: a, no i sama w sobie jest długa, kończy się na biodrach, a nie tuż pod talią jak większość lolicich. Co może przeszkadzać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2014, 23:27:22 wysłana przez nieobecna »

Offline Rosette

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 18, 2014, 10:31:50 »
Szczerze powiedziawszy od dawna mam uraz do tej firmy. Ich nowsze projekty w ogóle mi nie leżą. Tęsknię za czasami, gdy zaczynałam swoją przygodę z Lolita Fashion - mieli w swoim asortymencie o wiele mniej modowych pomyłek. Sama mam gdzieś w szafie spódnicę z tego okresu.

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 29, 2014, 19:13:03 »
Wczoraj pierwszy raz wyszłam w tych butach:

...I są straszne. Dawno nie spotkałam się z takim brakiem elastyczności buta, o podbiciu już nie wspominając. Czułam się, jakbym miała buty z kamienia. Chyba więcej nie kupię butów z BL, za duże ryzyko...

Offline Ningyou

• Hero Member
  • Reputacja: 8
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 29, 2014, 19:35:54 »
dziwne, bo jak ja je miałam, to były ok (oprócz rozmiaru, bo się machnęłam D: ) chyba zmienili ostatnio metody produkcji, bo od jakiegoś czasu mam inne od nich i są bardzo niefajne :(

Offline ichigo_hym

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
  • hym hym
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 29, 2014, 19:38:14 »
.___. seeerio? ... też mam te buty ... chciałam je niedawno ubrać, bo już swoje przeleżały (jakiś rok XD ) jak je kiedyś przymierzyłam , to mnie palce bolały X_X ... ale taki problem mam przy każdych butach na obcasie, więc jakoś się tym za bardzo nie przejmowałam...zawsze można czymś wypchać. A teraz czytam, że okropnie się w nich chodzi ...moja ochota na noszenie ich mi przeszła XD

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 29, 2014, 19:47:41 »
Ogółem to wszystko zależy od nakładu. Żuk ma RHSy, model z paseczkami, a'la baletki. Paski miały dla mnie idealną długość, dlatego uradowana zakupiłam swoją parę. I niestety... Moje mają te paski krótsze...

Offline kikunia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 29, 2014, 19:58:08 »
Też miałam te buty i sprzedałam. Jedynie przymierzyłam, bo były bardzo dziwne  :-\ Na długość niby zbyt ciasne ( palce mnie lekko uwierały), a przy pięcie odstawały. W ogóle to miały dziwny fason, zapiętka sięgała za wysoko, przez co nie mogły się dopasować do stopy i wyglądały na za duże, podczas gdy były za małe.  :o

Offline Enttie

• Sr. Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 29, 2014, 20:07:08 »
wyglądały na za duże, podczas gdy były za małe.  :o

Mam dokładnie ten sam problem z tym modelem: http://www.bodyline.co.jp/bodyline/photos/shoes178-2.jpg?4/29/2014%2012:04:30%20PM
Myślałam że to z moimi stopami coś nie tak, ale widocznie to taka BLowska uroda.

Offline kikunia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 29, 2014, 20:19:28 »
Też miałam te buty i sprzedałam. Jedynie przymierzyłam, bo były bardzo dziwne  :-\ Na długość niby zbyt ciasne ( palce mnie lekko uwierały), a przy pięcie odstawały. W ogóle to miały dziwny fason, zapiętka sięgała za wysoko, przez co nie mogły się dopasować do stopy i wyglądały na za duże, podczas gdy były za małe.  :o

Ten model też kiedyś przymierzałam - również głupio leży, poza tym jest mało wygodny;(

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 29, 2014, 20:34:59 »
Myślę, że ten efekt to własnie złe podbicie. Stopa zjeżdża i uderza o ściankę palcami. Polecam pozbyć się takich butów, bardzo łatwo przez to o siniaki pod paznokciami, przez które one potem schodzą.

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 29, 2014, 22:34:55 »
Od samego czytania mnie boli o.O Ma Bodyline w ogóle jakieś modele które są wygodne? :D ( na serio sie pytam, nie mam od nich żadnych butów :D)
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 29, 2014, 23:03:56 »
RHS na pewno. Ewentualnie jeszcze te: http://www.bodyline.co.jp/bodyline/showAll.asp?type=left&subType1=Lol&subType2=Sho
Ogólem plaske buty(z kolei za jakosc nie recze, to loteria).

Offline MurasakiUsagi

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
    • UsagiFashion^^
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2014, 23:17:45 »
Wygodne buty? Mam http://www.bodyline.co.jp/bodyline/showProduct2.asp?id=3087&pageNumber=3&pageStop=stop_3&noSubType=N (dodali nowe kolory!) oraz kozaki z różyczkami
Pierwsze wrażenie - sztywne, dziwne,  te płaskie mnie obtarły za pierwszym razem ale w każdych wyszłam kilka razy w grubszych rajstopach i jakoś się dopasowały, teraz to moje ukochane i najwygodniejsze buty <3  Polecam