Google+


Autor Wątek: Problemy z rejestracja na Forum / Problems with registering at Forum  (Przeczytany 1683 razy)

Offline Elluin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 617
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
[PL]

Ze względu na dużą ilość botów próbujących dostać się na forum, ustawione jest zatwierdzanie użytkowników przez administratora.

Przy akceptacji zwracamy uwagę m.in na adres mailowy, ponieważ boty często używają dziwnych domen. Jeśli jednak zajdzie pomyłka i ktoś zostanie odrzucony, to prosimy bardzo o kontakt na admin@lacekingdom.pl podając nazwę użytkownika.
Nie prowadzimy żadnej selekcji, ma to jedynie zapobiec fali spamów na forum.

Ustawione jest także 1 pytanie, z którym nikt nie powinien mieć kłopotu, ale w razie jakiś problemów, proszę pisać!

Na ogół zatwierdzamy wszystkich na bieżąco, ale niektórzy zgłaszali nam, że nie dostali maila z powiadomieniem o zatwierdzeniu konta. Jeśli mail nie przyjdzie w ciągu 1-2 dni, to proszę spróbować się zalogować. Możliwe, że Wasze konto jest już aktywne.

Jeśli ktoś ma problem z rejestracją, również proszę o kontakt. Jest możliwość utworzenia konta przez nas, a potem podamy Wam wszystkie dane do logowania.

[ENG]

If you have any problems with registering at our Forum, please contact us: admin@lacekingdom.pl
Right after the registration we have to manually switch your account to active, so please wait 1-2 days, then try to log-in. Most of bots are from foreigners countries, so please forgive us if we accidentally reject you. If that happen send us an e-mail.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2014, 10:34:39 wysłana przez Elluin »
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.