Google+

Autor Wątek: Lolicie odzienia zimowe  (Przeczytany 4105 razy)

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
Odp: Lolicie odzienia zimowe
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 04, 2016, 23:54:50 »
Nawet fajny ten żakiet! Zgaduję jednak, że pewnie nie ma go w innych kolorach a już na pewno nie w brązie? ;__;

Nie rozumiem, dlaczego tak trudno o ładne brązowe/beżowe rzeczy w normalnych sklepach, przecież czarny/szary nie każdemu pasuje!

I w ogóle czy tylko mi się zdaje, czy moda teraz jest taka dość.. butch? Te wszystkie płaszcze w prostokątnych kształtach, ramoneski, marynarki ( bo na żakiety te rzeczy nie wyglądają, tylko jak z chłopa zdjęte), męskie buty....

Chciałam sobie kupić jakieś nadające się do rori buty do klasyku no i beznadzieja! A płaszcze to już w ogóle!
edit: magia jakaś!

http://allegro.pl/kattee-retro-peau-de-mouton-kozaki-damskie-41-i6450072206.html

ale... 41! ;__;
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 05, 2016, 08:17:19 »
No raczej nie zapowiada się szybkiego powrotu. W pracy projektujemy w tej chwili rzeczy na lato 2017 i do tego czasu zero brązów. Chyba, że coś nagle jeszcze wyskoczy. Beże/camele czasem można znaleźć.

A czy męskie... hmm, ja na codzień lubię takie ciuchy, więc specjalnie mi to nie przeszkadza. Ale kobiece sukienki też są, obstawiam, że bliżej świąt będzie ich więcej.
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 05, 2016, 10:55:22 »
Te welurowe wstawski to jest jakaś porażka!

Ell, czy dotarły już Twoje buty? Jestem ciekawa, jakie są jakościowo. Trzeba coś znaleźć prędko... Bo zima zaczyna mnie przerażać

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 05, 2016, 11:14:06 »
Dotarły, ale do rodziców, chyba w niedzielę je obczaję. Podobno skóra raczej nie jest za gruba, ale jakość i wykonanie ładne. Dam znać jak dostanę je do rąk.
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.