Google+

Autor Wątek: shopping service  (Przeczytany 5317 razy)

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
Odp: shopping service
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 07, 2015, 16:50:12 »
Rozumiem, wygląda to to wszystko średnio... Ale jak coś, jak się z nim umówi, wpłaci i w ogóle to wszystko jest okej?
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 07, 2015, 19:07:31 »
Hej, dzięki za odzew! (szkoda tylko, że nikt nie zna jakiegoś fajnego SS) U mnie sytuacja wygląda tak, że Tomek najpierw wygrał dla mnie aukcję. Do tej pory współpraca przebiegała dosyć gładko - to najpierw ja nawaliłam, bo nie wpłaciłam mu pieniędzy od razu, a on potem był w pracy i nie mógł licytować. W każdym razie stwierdziłam, że skoro już u niego zamawiam, to wezmę od razu kilka rzeczy. Znalazłam swój dream print za 150 zł (!!) i cos tam jeszcze, wyslalam mu linki, chciałam mu dać pieniądze od razu, on mnie prosil, abym poczekala na wycene. Czekalam i czekalam, a dni do konca aukcji uplywaly az zostal jeden dzien. Zaczelam sie stresowac i mu przypomnialam, on mnie spytal cos w stylu "Chcesz te spodnice, tak?" NIE, DLATEGO WYSLALAM CI LINKI I CHCIALAM ZAPLACIC (wybaczcie). Aukcja sie skonczyla, jedna osoba licytowala. Spytalam, czy to on, ale powiedzial, ze nie licytowal jej (...). Zobaczylam tez, ze druga rzecz jest sprzedana, wtedy zachcialo mi sie plakac. A on na to, ze to on kupił te rzecz (łot da...). Dlaczego wziął tę droższą rzecz a tej spódnicy nie? No nie mogę tego znieść, naprawdę :( Mam nadzieję, że trochę czujecie mój ból. Chcę już zakończyć zakupy za jego pośrednictwem, ale ZNOWU MAM CZEKAĆ. A mi się trochę spieszy mimo wszystko. I tak to jest z tymi SS :( szczególnie prywatnymi, gdzie nie ma ustalonych jasno zasad. Na jego miejscu wypisywałabym klientowi, co ile kosztuje, za co dokładnie płaci... to trochę taki interes na siłę. Może z dobroci. To nie jest zły człowiek, ale naprawdę w tej chwili wolałabym, aby był chociaż ogarnięty.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2015, 21:27:03 wysłana przez Sake »

Offline MissAlice

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • Szuflada pełna zapisków
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 07, 2015, 21:19:33 »
Nie wiem czy pomogę, ale znalazłam w necie "Nippon Shopping Service". Może trochę Ci to pomoże.

Szkoda, że nie udało Ci się dorwać swojego dream printu. :c Mam nadzieje, że nie będziesz musiała już długo czekać. (Swoją drogą mam nadzieje, że do mnie też się w miarę szybko odezwie.)

white-whale

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 08, 2015, 12:19:19 »
I tak to jest z tymi SS szczególnie prywatnymi, gdzie nie ma ustalonych jasno zasad. Na jego miejscu wypisywałabym klientowi, co ile kosztuje, za co dokładnie płaci... to trochę taki interes na siłę.
THIS. Ten jeden raz, kiedy od niego zamawiałam, niezależnie, jak prosiłam, nie rozpisał mi pełnego kosztorysu, ani nie powiedział wprost, jaką prowizję bierze. Dla mnie to trochę nieprofesjonalne... Jeśli ktoś nie jest w stanie ogarnąć biznesu to niech go nie prowadzi, bo samymi chęciami dużo się nie zdziała. Albo niech ogranicza ilość klientów, żeby było mu prościej.

Ja tam chyba zostanę przy Japonice. Może nie są najmilsi, ale przynajmniej skuteczni i można sobie bez problemu przeliczyć wcześniej ostateczną cenę.

Offline Sake

• Sr. Member
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2015, 02:36:20 »
Drogie Panie, nastapil niesamowity zwrot akcji. Otoz Tomek napisal dzis do mnie i rozpisal z wlasnej woli caly kosztorys. Na dodatek okazalo sie, ze... spodnice wygral. Nawet nie wyslalam mu na nia kasy. Nie powiedzialam swojego maxa cenowego. Wygral ja za ponad 5 tys. yenow ostatecznie. Okay, ciesze sie, jestem w szoku, ale to chyba troche nie w porzadku? Jego procent jakby co wyszedl smieszny cenowo, to jego wielki plus. Zabolala mnie przesylka EMS-em, ale kupilam cos duzego i ciezkiego, wiec rozumiem... czas wypadac z calych oszczednosci. Ale jest tak, jak mowi whitewhale. Nie znalazlam idealnego SS dla japonskich towarow. Kazdy ma wady. Jeszcze nie mowie hop, poczekam, az rzeczy dotra. Boje sie cla, ale powiedzial, ze obnizy wartosc i zaznaczy jako gift.

• Hero Member
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2015, 18:35:01 »
Ja też wczoraj ale dostałam cały kosztorys! Poprawia się, moze i ponownie skorzystam :D
Versailles

Offline MissAlice

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • Szuflada pełna zapisków
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 14, 2015, 02:42:57 »
Głupie pytanie, ale czy Tomo upomina się o pieniądze? Bo czekam cały czas na jakąś wiadomość od niego w sprawie dopłacenia reszty za sukienkę (niby napisał ile, ale + przesyłka,  więc czekam na odzew co z przesyłką) i nie wiem, czy on się jakoś upomni, czy mam mu słać to czy co? Niby mogłabym to mu słać, ale nie wiem czy jakiejś gafy nie popełnię w ten sposób czy co, więc wole się  dopytać osób, które już korzystały z usług Tomo.  :-[ (Szkoda, że nie ma uniwersalnej instrukcji jak korzystać z ss, dla osób tak zielonych w temacie jak ja xD)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 14, 2015, 03:12:00 »
Zapytaj go i czekaj cierpliwie na odpowiedz. :D

• Hero Member
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 14, 2015, 14:56:21 »
Czym jest glitzy wonderland? Można im... ufać?
Versailles

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 14, 2015, 15:20:00 »
Ale jaja z tą spódnicą. Dobrze, że choć kupił!

Znalazlam taki shopping service, wygląda całkiem nieźle --> http://tenshishop.com

A glitzy to jest pośredniczka z Hong Kongu, wiem tylko, że sprzedaje taobaowe kiece, a czy prowadzi ss to trzeba by dopytać.
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 14, 2015, 16:26:59 »
Można ufać!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 14, 2015, 19:53:18 »
Z Glitzy kupowalam kilka razy i bylo bardzo ok.
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 18, 2015, 13:10:40 »
Który taobaowy SS trudni się rezerwacjami?
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Offline Sake

• Sr. Member
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 19, 2015, 22:11:53 »
Hej, mam pytanie. Tomek wysłała do mnie paczkę i już jest w Polsce. Chciałabym spytać, jak rozumiecie ostatnie statusy paczek? (żeby nie było, rozumiem, co jest napisane, ale może z doświadczenia wiecie, czego mam oczekiwać)
Jakby coś, to paczka miała obniżoną wartość i była zaznaczona jako gift.

1. In Customs (brr!)
2. Departure from inward office of exchange
3. Processing at delivery Post Office

Pytanie konkursowe: BĘDZIE CŁO CZY NIE BĘDZIE??

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 19, 2015, 22:17:06 »
co prawda nie z sukienkami, ale z lalkami tak miałam wiele razy i była to...loteria :/
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka