Google+

Autor Wątek: Kosmetyki 'wysokopółkowe'  (Przeczytany 663 razy)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
Kosmetyki 'wysokopółkowe'
« dnia: Styczeń 13, 2015, 19:22:13 »
"No i na co ci ta szminka za 140 złoty, po co ten tusz za 200, idź sobie lepiej kup wibo za 5 zł!!!"

Czyli temat o polecanych/niepolecanych produktach firm typu Estée Lauder, Chanel, Lancôme i innych.  :) Mamy temat o kremach BB(który swoją drogą przeistoczył się w ogólny temat o koreańskich produktach), brakowało mi tu czegoś innego.

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
Odp: Kosmetyki 'wysokopółkowe'
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2015, 20:11:48 »
Nie jest to może jakiś szuper-brand, ale ja chcę szminkę od Dżeffreja <3 ;_; http://jeffreestarcosmetics.com/ Z tego, co czytałam to podobno ludzie bardzo sobie zachwalają i chyba kupię redruma, jak go zrestockują (ktoś chce się dołączyć?). Mówią, że łatwo się nakłada, dobrze się nosi i można całować wszystkich dookoła, a ta nadal się trzyma. Plus ta czerwień jest idealna.

A macie jakieś rekomendację co tych lepszych do podkładów? Blady, dobrze kryjący, matujący.
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2015, 20:37:46 »
O matulu, szminki od Dżeffreja, KOCHAM! <3 Chętnie się dołączę!

Mój ukochany uberdrogi brand to korełańska firma The history of Whoo, robią kremy z mistycznego poroża jednorożca, chyńskich mchów i tajemnych korzeni i innych tego typu. Krem pod oczy Hwa Hyun - hicior wszechczasów, po całonocnym pisaniu chińskich znaków człowiek wyglądał jak nowy! Kremy do twarzy - nowa twarz! Koszt około 700 zł za sztukę, więc jadę na próbkach z Tałobało złotówka za 1 ml.
Jak mieszkałam w domu to mi czasem rodzicielka takie burżuazyjne francuskie kosmetyki dawała, a teraz to mnie zawsze pieniądza szkoda (Sknerus McKwacz - idol z dzieciństwa LOL)  ;D
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2015, 21:07:15 »
Jeśli kupię kolejną czerwoną szminkę, to byłoby już przegięcie. :I Mam rimmel(z tych średniowysokopółkowych xD, ale generalnie polecam, collab z Katy Perry), Estée Lauder(super krycie!) i Yves Saint Laurent(taka bardziej pomadka, niż szminka). Wszystkie w mniej-więcej tym samym odcieniu czerwieni. Przydałaby mi się teraz jakaś bordo/wiśnia/bordofiolet, co by było GOTH!

Przy najbliższej okazji chyba sobie kupię tę rzecz, bo wygląda jak szaleństwo:

Ps. Keczupie, zaintrygowałaś mnie. :I