Google+

Autor Wątek: Roczne zestawienie najlepszych stylizacji~  (Przeczytany 4939 razy)

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
Odp: Roczne zestawienie najlepszych stylizacji~
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 03, 2016, 21:32:50 »
Okej, to ja powiem, która stylówa u kogo wygrywa. ;D
Eriko- jak dla mnie zdecydowanie nr. 7, pierwszy coord z brando! <3
Matto - zgadzam się z Twoim wyborem, nr 8 jest najlepsza i świetnie w niej wyglądasz. :)
Methice - 2 i 11, w obu Ci świetnie! Nie mogłam zdecydować bo oba są równie dobre.
Keczup - u Ciebie wacham się pomiędzy 5 i 8. :) Kiecka w paski jest świetna i bardzo Ci pasuje!

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2016, 17:28:18 »
Eriko Ja jestem jak najbardziej za eksperymentowaniem. Nie trzymaj się schematów, miksuj kolory, wzory, style. Dobrze jest poszukiwać, szczególnie na początku. Widzę, że najwięcej w szafie masz brązów (u mnie tylko w postaci kilku dodatków), myślę, że kolor do Ciebie pasuje, aczkolwiek najbardziej podobasz mi się w przedostatniej stylizacji. To pewnie moje spaczenie, bo to Twoja najbardziej 'dojrzała' odsłona, ale uważam, ze pasują Ci ciemne usta i takie uczesanie. I mimo że unikam zakładania tylko czerni, to tutaj na plus. Wygląda jak perfekcyjny zestaw na co dzień. Zachęcam do podkreślenia oczu, bo mam wrażenie, że 'znikają' przy stylizacjach. Oby następny rok był jeszcze bardziej udany!
Matto Ty wiesz, że jestem Twoją fanką, Gołębiu. Cieszę się, że zdecydowałaś się kupić kilka peruk, jak dla mnie ta czarna z Lockshopu to strzał w dziesiątkę, bardzo Ci służy, dlatego obie stylizacje z nią kocham mocno. Zdecydowanie zestawienie czarny-czerwony jest dla Ciebie. Ale kiedy dodać złoto... grudniowy coord podbił me serce!
Mesia Jak zwykle dużo szaleństwa, różnorodności, eksperymentów. Też kocham paski w lolita, apeluję o docenienie tego dodatku! Jest kilka stylizacji, które do mnie trafiły. Pierwsza jest dosyć prosta i urocza, tym też mnie ujęła. A mimo wszystko złoto dodaje jej elegancji. Sroka ze mnie, jak złoto, to od razu lajk.
Poza tym uważam, że buty na obcasie i grzywka Ci służą. Dlatego nr 2, 5 i 10 bardzo na plus. No i ja też często nosze zwykłe cardigany do lolita, to świetna opcja na co dzień. Stylizacja nr 9 ma w sobie 'coś', to zupełnie inna odsłona Ciebie, przynajmniej ja tak odbieram. Dla mnie to bardziej GOTHHH niż lolita, ale byłoby świetnie, gdybyś się jeszcze pokazała w takich mrokach. Czarny bob też na plus!
Keczupie Uważam, że to wstyd mieć tyle pięknych rzeczy i je tak pięknie zestawiać. I do tego odbywać szalone podróże po świecie... To powinno być karane. To prawda, siwy to Twoj kolor, aczkolwiek bardzo mi się podobasz w peruce z stylizacji nr 8. Chyba nie umiem wybrać jednej stylówki... bardzo lajkam nr 7! Postanowienie 2016 - zobaczyć więcej Keczupa w kapeluszach.

Ja wrzucam zestawienie tak naprawdę większości swoich stylizacji. Wyeliminowałam z 3-4, które najmniej mi się podobały. Oczywiście, w ciągu roku było tego więcej, ale doszły też typowo pin-upowe coordy, więc ich tutaj nie zamieszczam ;)
W tym roku najwięcej kontrowersji (OH...) wzbudziła stylizacja nr 3 (myślę, że moja ulubiona), do tego stopnia, że wylądowałam w wątku z itami :D Cieszę się, że znalazłam swój własny balans między kawaii a retro.

Od lutego do maja

Od czerwca do września

Od października do grudnia

Bonus w postaci classicu. Aktualnie została mi tylko jedna, prawdziwe classic'owa kiecka, w tym roku nastąpiły bardzo duże czystki w mojej szafie. Jak już będę bogata, to zostanę najprawdziwszą lolicią Maryją!

« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2016, 17:34:20 wysłana przez Sake »

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2016, 18:18:29 »
Jakie te stylizacje wszystkie pikne! Żal i ból ze sama sobie tak ich nie dokumentuję ;__;

Eriko, najbardziej podoba mi się stylizacja pierwsza od lewej i ta pod nią i w tym samym rzędzie po prawej :) Wydaje mi się ze własnie, wyncej pracy nad włoskami! I więcej dodatków do buranda! Burando zasługuje! :)

Gołumbiu, cięzko wybrać! Ale faktycznie, te dwa największe chyba naj :)

Mesiu, jaka rozległość! Gwiazdki rządzą! marynarskie i to po prawej od niego też:3 I bogata mucha :3

Kaha, kurcze, cięzko powiedzieć! Wszystkie są świetne! <3 Chyba milkycrossy na dole, pasky, holly lanterny, i to pierwsze od lewej :)

Sake, klasa! najbardziej podoba mi się... uch nie wiem! O co chodzi z lolicią Maryją?
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2016, 20:46:50 »
Dziękuję za takie piękne słowa Sake *O* Na prawdę miło mi się zrobiło! Ja ogółem muszę przyznać, że jestem leniem i niedorajdą jeśli chodzi o makijaż. Umiem robić tylko kreski na oczach i czasem zaszaleję ze szminką, a wszelakie eksperymenty kończą się marnie... Myślę więc, że do planów na ten rok można dopisać próby znalezienia odpowiedniego makijażu do uczoczych coordów.

PS: Jakie kontrowersje? Why? Jaki wątek z itami? Gdzie? :O

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 05, 2016, 13:54:08 »
Sake - najlepszy coord Fantasic Dolly <3
Keczup - podpowiada, że każdy, ale wg mnie jednak Holy Lanter
Mesia - Meta z peniuarkiem <3

Ja wybrałam tylko 4 stylizacje, gdyż mam i mało zdjęć i jakoś jakość kiepska

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 05, 2016, 15:01:17 »
Moja szafa znajduje się na końcu świata, więc tak łatwo jej nie dostaniecie, HA HA HA! Siwe włosy miałam swego czasu (i to 2 lata!), niestety skończyło się to doszczętnym spaleniem włosów i łysością, więc koniec tego typu eksperymentów :(
Okiej, już się ogarnęłam i mogę pokomentować! XD

Eriko, rozwój Twój jako lolity robi wrażenie! Bardzo podoba mi się goth stylówka numer 6 z fioletową koszulą (która jest super!) oraz numer 7 w Baby. Inne też są oczywiście gut! Wyglądasz dobrze i w klasyku i w goth.

Matto, osobiście nie jestem fanką IWu, ale Tobie pasuje bardzo! Stylizacje numer 2 (ta spódnica jest cudowna), 3 i makaronsy to moje ulubione.

Methice, osobiście jestem wielką fanką goth stylizacji w Meta numer 7 oraz gwiazdeczki numer 1 bardzo urocze. Pozdro dla pana pirata!

Sake, wszystko Twoje stylizacje są wyborne! Wspaniale wyglądasz w peruce (i makijażu) z pierwszego zdjęcia, 3 też jest cudowna, 7 takoż (jestem fanką abażuru na głowie). I klasyg w sukience z AatP (chyba, że to Baby jednak)! Lolicie Maryje są git, od czasu do czasu też mam wielką ochotę zainwestować w jakieś szalone maryjne Baby, ha!
Poza tym stylówa z Fantasic Dolly i ita? Powiem krótko, LOL. Gdzie te kontrowersje nastały, czyżby pug lub klozet of frills?

Katarzyna oszukuje i ma milion zdjęć, których nie chce pokazać. Najlepszy goth z pegazami!
PS. Powiedziałabym, że syrenkowa też jest niezła, ale nie widzę tu talii zaznaczonej, a tak się w lolicie nie godzi!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 18:17:55 wysłana przez Keczup »
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 05, 2016, 15:06:23 »
Jestem gnojem i pominęłam Matto! Mi najbardziej podoba się stylizacja 3 i makaronsy. Wiem, że ta ostatnia jest idealna i wszystko pasuje, ale jakoś... nie wiem... granat i ciastka bardziej moje serduszko ruszają

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 05, 2016, 16:00:24 »
Mi się najbardziej KAtarzyna podoba jako syrenka! :D

Offline Beratorikusu

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 05, 2016, 17:35:09 »
Keczup, większość Twoich coordów przypadło mi do gustu, bo dużo gothu i AP! Faworyci to 2, 3, 4, 5 ,8 i 10.
Sake, Ty do wątku z itami? Nie wierzę o.O A właśnie ta 3 stylizacja podoba mi się najbardziej i 8, cyrkowa.
U Kahy najlepsza stylówa z morskim Kradem i goth pegazy <3
WE ARE MARTYR. WE ARE BELIEVER. AND WE JUST BELIEVE THE FAIRY!

last.fm

Offline Yuuki

• Sr. Member
  • Reputacja: 9
    • Tumblr
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 05, 2016, 23:00:51 »
Sake, Keczup i Matto najpiękniej! <3

Wyliczyłam, że w tym roku nosiłam lolita całe 11 razy. Brak sensu mocno, ale 8 stylówek wyszło ok, więc wrzucę!

AI TO PANCAKE NO RONDOOO
nie.

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 06, 2016, 00:31:49 »
Keczupie, ja uwielbiam wszystkie Twoje stylowki :) ale jak bym miała wybierać to faktycznie jelonkowa i holy lantern są chyba najlepsze :) są super dopracowane i bardzo Ci pasują. Bardzo pasują  Ci też korony,  więc pasiasta  stylizacja i ostatnia są bardzo fajne i  bardzo Twoje :) zauroczyla mnie też stylowa z wiankiem,  wiec mam nadzieję  ujrzeć więcej  wiankowych cordow  w Twoim wydaniu  ;D                                                                                                      Sake, Twoje  stylizacje tez uwielbiam; ) bardzo podoba mi się to,  że masz swój własny unikalny i bardzo konsekwentny  styl,  ale też dużo w nim magii kolorów i różnorodności :) podoba mi się tez to,  że świadomie wykorzystujesz w loli  swoją kobiecość :) nie wszystkim  lolitom  to pasuje,  a Tobie nie tylko to pasuje,  ale i świetnie wychodzi :) przeurocza jest pierwsza stylizacja:) bardzo pasuje Ci żółty i bardzo mocne usta i kolor peruki  świetnie podkreślają  Twoja urodę :) wrześniowa stylowka  z kiecem  z Mety  i toczkiem  to tez jedna z moich ulubionych ;) a z classiców najbardziej  ujmujacy  jest dla mnie  cord  drugi; ) pięknie  Ci w takich kolorach i w takich mega koronkowych bluzeczkach a dodatki ma głowie tez są świetne i dodają Ci jeszcze więcej uroku :)     Kaha, moja ulubiona to ostatnia stylizacja :) zresztą ostatnio chyba podbijasz  serca wszystkich  na forum swoimi goth stylizacjami z odrobiną  sweetu :) ale przyznam,  że tez ślicznie Ci w połączeniach brązu i niebieskiego  czy brązu i różu :) i osobiście  wolę Cię w fryzurach / perukach z grzyweczka na bok :) masz delikatna buzię i wydaje mi się ze za bardzo wyostrzasz rysy grzywka na prosto i różem po skosie. Nie myślałas  może o makijażu takim bardziej a la Koreanki tzn. Z różem nakładanym bardziej okrągło bardziej na policzki a mniej do skroni ?  Mogło by Ci fajnie pasować :)                     Yuuki  najbardziej  podoba mi się cord  z op z ecailles  de lune i kolejny  cord w brązowej sukience, jakieś Iw  jeśli się nie mylę  :) świetne rajstopy  :)

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 06, 2016, 01:51:59 »
Sake, jaka akcja z itami? :O Dla mnie Twoje najlepsze stylizacje to właśnie nr. 3 oraz 7. ;)  Zwłaszcza 7, tyle kropeczek i masz piękny toczek!
Kaha - z tych które Tobie się podobają mnie najbardziej przypadła do gustu nr. 2! Co, że buty nie pasują, skoro brąz do Ciebie - jak najbardziej! :)
Yuuki, z Twoich wybieram nr.4, bo wiadomo, kropeczki! <3 Ogólnie jaram się stylówami z kropeczkami, ta jest bardzo dobra! <3 [To pewnie przez to, że ich nie umiem nosić. :D]

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 08, 2016, 23:26:06 »
Co do wątku z itami, wiem, że jesteście ciekawe XD Ani to PUG, ani klozet! To nasz kochany cgl <3 Tam zawsze jest wątek na najbardziej itaśne ity światy i jakaś salty-chan mnie tam wrzuciła :D Argumenty: WYSTAJĄCA HALKA!! BUTY OPEN TOE!! SHITTY RĘKAWICZKI!! SHITTY CARDIGAN!! itd <3

Dziękuję za miłe komentarze, cieszę się, że D-ITA coord przypadł do gustu!

Keczupasie, dziękuję za zrozumienie co do Maryjek! Ot co, chciałabym mieć wszystkie religijne printy, szczególnie w jasnych kolorach, ale jakoś nie wyobrażam sobie popirdzielać tak w Polsce. I nie mam tyle kasy, bo te kiecki najczęściej osiągają zawrotne ceny, haha!! Ale przecież na bogactwo przyjdzie czas :D

Yuuki - 3 stylizacja, uwielbiam!

Pani Kaha na drugim foto wygląda jak cukiereczek, ogólnie propsy za takie regularne sweetowanie, to wspaniałe, że razem z Keczupem możecie tak często szaleć!

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 09, 2016, 05:55:31 »
Yuuki - według mnie najwspanialsze są stylizacje numer 3, w mrocznych pipach numer 5 i oczywiście stylizacja konkursowa z mieczem (obstawiałam, że wygrasz!). Mrok najlepszy!

Sake, ach, stary dobry cgl. W sumie na klozecie chyba miliony lajków było, z tego, co pamiętam. Ale no sorry, taka jesteś shitty. A Maryjki w jasnych kolorach to przecież te printy słabo widać, babcie w tramwaju nie powinny nic zauważyć, szczególnie bez okularów. Mnie jarają bardziej te uber baby klasyki typu Mon Petit Chou Chou czy Ave Maria  ;D
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 09, 2016, 13:29:54 »
Yuuky! A co jest niby nie tak z Twoją twarzą? Ja tam uważam, że bardzo dobrze Ci w lolicie i powinnaś po prostu popracować nad pewnością siebie.
Ciężko mi wybrać Twój nalepszy coord, bo one wszystkie są bardzo dobre. Chyba postawię na brązową kieckę, bo mam w pamięci piękne portretowe zdjęcie z tej stylizacji

Dziękuję ja za miłe słowa. Moim ulubionum moim zestawem jest syrenka. A co do wyostrzania rysów, to staram się robić różne makijaże do różnych styli. Do goth inny róż niż do sweetu. Ja mam dość wysokie kości policzkowe i nie da się położyć kółeczek na policzkach. Niestety to makijaż dla ludzi typu Keczup. I ja myślałam, że proste grzywki są bardziej kawaii!