Google+

Autor Wątek: Buty - wątek ogólny  (Przeczytany 6927 razy)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
Odp: Buty - wątek ogólny
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 10, 2015, 00:29:23 »
Pm  :)

Offline Sodam

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2015, 00:05:16 »
Może mi ktoś opowiedzieć o butach Antainy? Jak z wygodą, wytrzymałością? W jakim stopniu zdjęcia oddają prawdę? Na co uważać przy zamawianiu?
Życie życie jest nowelą

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 11, 2015, 00:18:15 »
Ja natrafiłam na jakieś twarde kartony :( Moje nie są wygodne, ale wyglądają jak na zdjęciu.

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 11, 2015, 00:37:06 »
To samo, co wyżej... Bez miękkich wkładek nie da rady. Polecam tez cos na czubki, co by palec sie boleśnie nie obijał.

Offline Suzuko

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2015, 01:34:11 »
Ja jestem znacznie zawiedziona co do samej wielkości butów. Wprawdzie rozmiar ok, ale buty które zamówiłam były tak szerokie że nawet maksymalne przeszycie wszystkich pasków przytrzymujących stopę nic nie dało, i tak spadały mi z nogi, a dodatkowo wyglądały na tak wielkie co strasznie brzydko się prezentowało... Całkowicie mnie to zraziło i wiem że już nigdy z antainy nic nie kupię.

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 11, 2015, 07:25:20 »
u mnie przeciwnie- moje buty z antainy są wygodne i kształtne, ale niestety kolor na zgięciach znacznie się już wykruszył (a miałam je na sobie tylko kilka razy..)
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Sodam

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 11, 2015, 19:27:42 »
W sumie wygoda u mnie spada na ostatni plan, bo nie nosiłabym ich na co dzień, tylko na meety, więc noo :) Teraz trochę boję się o tą wytrzymałość, ale mają jedne buty dokładnie takie, jakie chciałam robić na zamówienie. ;w; A to już byłaby druga taka para, więc mój portfel wpadłby w anoreksję ;_; Chyba za jakiś czas jednak zaryzykuję, dokupię wkładki i będę liczyła na szczęście :"D
Życie życie jest nowelą

Offline Elia

• Full Member
  • Reputacja: 7
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2015, 12:38:14 »

Tych butów z Antainy nie polecam.. i to bardzo po za tym że są mega niewygodne po 2 ubraniach wyglądają tak:

edit. prawiłam wielkość zdjęć. Gdy dorwę aparat napiszę im porządną recenzję
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2015, 12:47:26 wysłana przez Elia »

Offline Ningyou

• Hero Member
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 21, 2015, 20:13:34 »
Takie ryski to jest raczej norma, próbowałaś z tym zmywaczem do paznokci?

Offline Elia

• Full Member
  • Reputacja: 7
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 22, 2015, 07:56:01 »
Ningyou ryski jakoś schodzą chodzi o to że buty już mają ubytki w eko skórze  i to dość liczne.. przez co szczerze boje się je pocierać w szczególności w tych okolicach i raczej nic z nimi nie da sie zrobić...

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 01, 2015, 11:11:35 »
Dziwne to wszystko, co prawicie. Mam dwie pary butów z antainy i jakość ich jest bardzo dobra, rozmiar zamawiałam z ich przelicznika i też jest ok, buty o niebo lepsze niż bodyline.
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 27, 2015, 20:28:13 »
Dopadła mnie refleksja.

Często chińskie buty, nie oszukujmy się, są okropne. Twarde podeszwy, wysokie czuby. Podbicie stopy boli, palce ześlizgują się i obijają. Do tego plastikowy paskudny materiał łamie się, kruszy, szybko ściera. Myślałam, że może jest to reguła dla lolicich butów. Że nie da się zrobić takiego projektu tak, aby stopa nie cierpiała. Jednakże, gdy wzbogaciłam się o kolejne trzy pary 'brand' obuwia, muszę przyznać, że moje zdanie bardzo się zmieniło. "Plastikowy" but też może być dobry! Odkrycie roku 2015. Z jednej strony narzekamy, bo nasz polski standard mówi nam, że za  tyle powinno się dostawać skórę... Ale tam to jakoś inaczej wygląda.
Tak, czy siak, tani chiński but pozostanie chyba tylko tanim chińskim butem i jeśli kiedyś będę miała ochotę na takowy, to dwa razy się zastanowię.

Mówiąc 'tanie chińskie buty' mam na myśly bodyline, antainę i inne taobaowe marki. Co zabawniejsze, brand też raczej robią je w Chinach, a mimo wszystko jakoś sto razy wygodniejsze i lepiej się trzymają...

Offline Beratorikusu

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 27, 2015, 21:00:17 »
Niedawno właśnie zastanawiałam się nad jakością burandowego obuwia, bo naczytałam się sporo o bodyline i tym podobnych. A to, że mega niewygodne, a to, że rozwalają się po pierwszym chodzeniu, a to, że materiał szybko się ściera. Stwierdziłam, że kupno takich butów w ogóle mi się nie opłaca i to wywalanie kasy w błoto. Dlatego też pomyślałam o butach brandowych i może to będzie lepsza opcja... I z tego co piszesz Menoa, to mnie zachęca!
WE ARE MARTYR. WE ARE BELIEVER. AND WE JUST BELIEVE THE FAIRY!

last.fm

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 27, 2015, 21:20:57 »
Patrz na yahoo japan auctions i mbook, czasem można kupić taniej. W końcu troszkę nas zabija przelicznik, jak na sztuczne tworzywo. :<

Ja z bodylajnem miałam tak, że raz odkupiłam od kogoś "szkolne lakierki", to były dobre. Całkiem się trzymały, ale pewnie też dlatego, że były mało zabudowane i przez to giętkie. Kozaki to była pomyłka, po połowie sezonu wstyd było się w nich pokazać. RHS okej, chociaż długość pasków to random (bo mam te z paskami na łydkę), z kolei słynny model lakierów z trzema kokardkami porażka. Jak kamień twarde.

Offline Athenaie

• Full Member
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2016, 14:38:17 »
Chcę kupić swoje pierwsze RHS czy występują one gdziekolwiek że skóry naturalnej ? Czy są w ogóle wygodne (te niskie) jak nie to gdzie znajdę je poza bl w miarę dobrej jakości