Google+

Autor Wątek: Szafa sweet lolity - Sugary Carnival, Bodyline, peruka, RHS i inne  (Przeczytany 983 razy)

Offline Loliia13

• Newbie
  • *
  • Reputacja: -1
Cześć dziewczyny! W lolicie nie siedzę już od dawna, a że ciuszki ciągle mam, postanowiłam je sprzedać :)
1. Nie wymieniam się.
2. Nie uznaję zwrotów.
3. Nie mam zwierząt, nie palę.
4. Ceny są bez przesyłki.
5. W razie jakichkolwiek pytań piszcie śmiało :)

1.Sugary Carnival JSK , replika z Clobby, kolor lavender
Sukienka jest uszyta z bawełny, nie z tego materiału poszewkowego. Bardzo ładnie się układa, ma pod spodem poszewkę i warstwę cienkiej halki. Print jest dobrze wykonany, nie ma żadnych wpadek przy drukowaniu. Detale, czyli koronka i guziczki, są naprawdę świetnie odwzorowane. Ma plamkę z przodu i dwie z tyłu, próbowałam je jeszcze jakoś sprać, ale chyba nic z tego :/ Taką już kupiłam, ale nie wydaję mi się, żeby to stanowiło jakiś duży problem, z daleka ich nie widać, trzeba się dobrze przyjrzeć. Do sukienki są dołączone pasy z boku oraz headdress (ten niestety jest wykonany z tej nieszczęsnej poszewki :/). Na tyle jest marszczenie na gumce. Rozmiar S.
Cena: 180 zł

2. Bodyline spódnica w pudle, replika printu IW French Poodle
Spódnica jest uszyta z bawełny, tak jak Sugary Carnival, ma pod spodem poszewkę z warstwą halki. Jej mankamentem jest przerwana pętelka do wieszania oraz popsuty zatrzask, ale taką już kupiłam. Print jest przeuroczy, spódnica świetnie się układa razem z halką. Rozmiar S.
Cena: 60 zł

3. Peruka różowo-blond z kitkami z MintyMix
Peruka jest w bardzo dobrym stanie, ma miękkie włosie, można ją prostować, kręcić, farbować, łatwo się rozczesuje.
Cena: 190 zł 120 zł

4. Białe pantalony z fioletową koronką
Kupiłam je na poprzednim forum od jednej z użytkowniczek, szyła je sama. Rozmiar jest uniwersalny, pantalony są na gumce, a na dole są ściągacze.
Cena: 15 zł

5. Biała halka z Pyon-Pyon
Halka fantastycznie unosi wszystkie lolicie sukienki i spódniczki, jest twarda, ale nie drapie. Jest na gumce, więc powiedziałabym, że rozmiar takie S/M.
Cena: 80 zł

6. Rocking horse shoes z Montreal
Buty były noszone naprawdę ze 3,4 razy, nadal jeszcze czuć zapach tej platformy :) Mają kilka przetarć, a na pięcie lewego buta pojawiło się małe pęknięcie. Rozmiar 38, kupowałam na 24,5 cm.
Cena: 180 zł 120 zł

Link do opinii: http://lacekingdom.pl/index.php?topic=419.0 (jeszcze nic nie ma, szkoda, że z GLP się nie da przenieść :/)
Zapraszam! :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 18:01:20 wysłana przez Loliia13 »

Offline Loliia13

• Newbie
  • *
Odp: Szafa sweet lolity - Sugary Carnival, Bodyline, peruka, RHS i inne
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2015, 19:59:01 »
UP! Obniżyłam ceny niektórych rzeczy :)

Offline Shimizu

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2016, 08:31:15 »
W jakim mieście się znajdujesz i czy jest możliwość odbioru osobistego sukienek/zobaczenie ich na żywo? :)

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2016, 10:38:43 »
Jestem chętna na pantalony :)

Offline Loliia13

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2016, 00:11:58 »
Shimizu, wysłałam wiadomość prywatną :) Eriko, jakbyś mogła do mnie napisać, bo ciągle jakiś błąd mi wyskakuje :/

Offline Loliia13

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2016, 12:31:07 »
Eriko, ciągle mi błąd wyskakuje i nie mogę Ci odpowiedzieć na wiadomość :/ napisz na mejla, na pewno odpiszę :)
mszkonto@gmail.com