Google+

Autor Wątek: Lolita maluje paznokcie...  (Przeczytany 741 razy)

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
Lolita maluje paznokcie...
« dnia: Kwiecień 18, 2016, 16:18:27 »
Czy zdarzyło się Wam mieć paznokcie specjalnie dopasowane do ałtfitu? Może jakieś wyjątkowo wypasione wzory, albo tipsy? Zakładam wątek, do chwalenia się nimi i oczywiście do dyskutowania, jak ważnym elementem stylizacji są paznokcie:)

Offline coffee-with-margot

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • The point of no return
Odp: Lolita maluje paznokcie...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2016, 18:58:58 »
Ja miałam  naklejki z misiami do sukienki z misiami, ale chwalić się nie będę bo moje paznokcie to nie coś czym można się chwalić.  Poza tym zazwyczaj staram się mieć je pomalowane tak by pasowały  kolorystycznie do outfitu

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2016, 21:33:11 »
Paznokcie, to moja zmora, bo w pracy utrzymać je w dobrym stanie, to kosmos. Aczkolwiek od czasu do czasu się uda, a jak się uda i nie robie coordu na ostatnią chwilę to i pod kolor pazurki pomaluję. Na wampirzym meecie miałam też dodatkowo wampirze naklejki na paznokciach (ząbki, krzyżyki i trumienki!)~~

IMO wisienka na torcie w stylizacji. Nie jest konieczne dla mnie robienie cudów wianków i doczepek w stylu kwiatuszki, kryształki svarowskiego i co tam jeszcze, ale estetyka musi być zachowana.
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2016, 22:37:54 »
Ja bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie. Jednak bardzo nie lubię, kiedy się zdrapują, niszczą i trzeba zmywać/poprawiać praktycznie po paru dniach. Mimo, że nakładam kilka warstw i utrwalacz, wzorki trzymają mi się góra tydzień. W zwiazku z tym malowanie kojarzy mi sie raczej z syzyfową pracą. Mimo wszystko czasami decyduję się dopełnić coord pasujązym wzorkiem. Bardzo lubię  jak paznokcie pasują do sukeinki! Artystką-malarką nie jestem, ale podzielę się przykładowymi pracami:

Paznokcie w kropeczki jak na spódnicy.

Kwiatuszki pod kolor tych na spódnicy.

Paznokcie- karty do coordu alicjowego. Na drugiej rączce był pik i trefl.

I znowu kropki co kropkowej sukienki :3

Mam nadzieję pewnego dnia wstąpić na ścieżkę chwały i opanować sztukę manicure z prawdziwego zdarzenia!

Bardzo jestem ciekawa jakie dzieła wy tworzycie :D

Offline Matto

• Full Member
  • Reputacja: 28
  • Pidżon-san
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2016, 10:52:45 »
Ja mam grację przeciętnego ogra, więc wzorków nie dam rady sobie robić. Ale zawsze mam pomalowane pod kolor sukienki - jeżeli nie zdążę albo nie mam koloru lakieru, po prostu są neutralne- bezbarwne. (3 warstwy odżywki! <3 )
coo coo motherfucker

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2016, 06:59:51 »
Ooo! bardzo pięknie. Bardzo mi się podoba takie dopasowanie!

Ja zakupiłam miliony gadżetów z taobao, nalepki, kryształki etc. i mimo braku zdolności manualnych próbuję się w temat wgłębić. Choć bardzo często przy wybieraniu się nie mam czasu już zmyć paznokci i zrobić nowych i zostaję z jakimiś codziennymi, które kolorami i poziomem szałowości często nie pasują;(

Znalałam za to niesamowity sklep z tipsami na taobao:

https://shop125508852.taobao.com/?spm=2013.1.1000126.2.kVc21u

Nie noszę tipsów, choć może na jakieś wielkie wyjście to by było nie głupie...

EDIT>
Znalazłam kolejny sklep! Tu to dopiero jest drogo, ale piękne....

https://item.taobao.com/item.htm?spm=2013.1.1998246701.6.vU0fGS&scm=1007.10152.27586.1p0&id=523244117126&pvid=7b465df5-96c9-4eaf-b5e0-f1125d5ce1fc
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2016, 07:06:11 wysłana przez Kaha »

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2016, 15:08:42 »
Eriko, urocze paznokcie :D Ja nie dopasowuję paznokci jakoś szczególnie, bo... ubieram się na czaro :D Robię hybrydę, zwykle granat, czerwień, czerń albo coś z białym, fioletem. Nie szaleję jakoś szczególnie. Ostatnio przyszła mi blaszka do stempli, więc może będą WZORY. No i polubiłam pyłki holograficzne, ale to w małych ilościach, bo kicz.

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2016, 15:09:21 »
Kaha, tipsy piękno, ale ja jakoś się nie mogę do tipsów przekonać, wolę mieć swoje paznokcie, choćby krótkie.

Offline Shinku

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2016, 19:42:22 »
Jeśli chodzi o tipsy to trzeba mieć wprawę w ich zakładaniu i kształtowaniu. I mieć dobry i drogi klej to chyba podstawa D: bo inaczej paznokietki płaczą i trzeba nakładać odzywkę dość często. Ja najczęściej kupowałam w chińczykach bazy albo gotowce i sama przerabiałam. Malowałam, ozdabiałam, obsypywałam brokatem itp. Teraz już nie mam siły i czasu więc teraz wolę mieć czyste krótkie i pomalowane bezbarwnym lakierem. :D
Możesz się wściekać, ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to, na co nic nie poradzisz.