Google+

Autor Wątek: Lolicie Randomy  (Przeczytany 120882 razy)

Offline Wergu

• Full Member
  • Reputacja: 5
  • Press A to grab destiny
Odp: Lolicie Randomy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 11, 2014, 20:17:38 »
Chrumchrum! Także pochwalę się ostatnio stylówką, z tego samego meetu z którego jest paryżanka-Sake!
Jak wszyscy to wszyscy :' D

(prześwietlone czyczki płacz)
Trzeba być szybkim

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2014, 20:20:08 »
Piękne szalone panie(ta kolorystyka : D)!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 11, 2014, 21:19:27 »
Sake, Wergu- super :) tak bardzo swiezo i niekonwencjonalnie.
Wergu- piekny ten wig *.*
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Wergu

• Full Member
  • Press A to grab destiny
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 11, 2014, 21:21:30 »
Nie mój niestety >:
Trzeba być szybkim

Offline Erena

• Full Member
  • Reputacja: -3
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2014, 21:28:57 »
Wszystkie Panie są awesome~?

Sake, ja bym tutaj dała inny cardigan, taki z okrągłym wycięciem, mmm. Ale być może to tylko moje widzimisię (bardzo lubię tego typu cardigany) ?????

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 11, 2014, 21:33:56 »
Dzięki wielkie, dziewczyny :) Po tej zabawie z gosu potrzebowałam kilku mocnych kolorów.

Erena, kardigan odziedziczyłam po mojej mamie, która nosiła go, jak miała 10 lat, haha. W sumie innego niebieskiego nie posiadam. Też bardzo lubię takie kardigany z okrągłym wcięciem, ale podoba mi się, że ten jest taki inny od tych, które posiadam.

Offline MsBeetlejuice

• Full Member
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 12, 2014, 09:02:14 »
Menoa, tak dziwnie widzieć Ciebie bez czerni, ale wyglądasz świetnie!
Sake, odpowiada mi połączenie kolorów :) + za berecik! :D
Sariel, bardzo mi się kiecka podoba, mogłabym taką mieć. No i włosy, tez chcę takie ładne i długie D:
Wergu, zachwyciła mnie Twoja stylizacja, tak dużo kolorów, a wszystko ze sobą współgra (jestem świrem i sama noszę max. 2 kolory naraz)
Szczurcia, czyżbyś to Ty zgarnęła kieckę od Silmeven? ona jest cudowna :D cała stylizacja jest świetna, taka bardzo Szczurciowa :D

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 12, 2014, 10:49:03 »
Dzienks Żuczku :)

Offline Yuuki

• Sr. Member
  • Reputacja: 9
    • Tumblr
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 12, 2014, 15:07:40 »

Poświęciłam godzinę przerwy w nauce, żeby zrobić pierwszy outfit z moją kiecką-niespodzianką. Chciałam pokombinować z EGA, a że jest to moja pierwsza próba z kobiecą wersją tego stylu, to czekam na Wasze opinie! : D
AI TO PANCAKE NO RONDOOO
nie.

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 12, 2014, 16:26:54 »
Yuuki- Ładnie, elegancko. Podoba mi się. Bez zbędnego przepychu i z klasą. Tylko nie za bardzo widzę co masz na głowie.

Ja wrzucam coś mega szybkiego. Oj tak. I hej, jestem blondynkom :P
Nope, not really, ale chyba zamówie jakiejś porządnej jakości jasną peruke (ta jest ochydna na żywo i nie nadaje się do chodzenia po mieście...)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 12, 2014, 16:46:15 »
Yuuky przestań się tyle uczyć, bo Ci głowa urośnie. I nie będziesz mogła się przecisnąć przez kiece : v.
Tak serio, to klasycznie, prosto i elegancko, jak zwykle.

Methice generalnie ładnie, ale nigdy za bardzo nie lubiłam połączenia czerń+takie sukienki.

Offline kikunia

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 12, 2014, 16:53:00 »
Menoa - miętowa sukienka wygląda na zdjęciu na błękitną, ale może kwestia oświetlenia na zdjęciu ;) Nie mniej jednak ładna sukienusia, mimo że nie lubię AP ( to ze względu na ich przedszkolny-sweet), ale ta jest ihmo bardzo ładna, elegancka, fajnie skrojona. Butki jednak nie pasują, nie lubią się z tą sukienką ;p

Sariel - powiem szczerze, że nie lubię tego projektu od Rose Melody , ale to moje subiektywne odczucie po prostu. Stylizacja ładnie skomponowana, buty masz fapable ( tutaj może i ich prawie nie widać, ale widziałam na innych zdjęciach z tej sesji ). No i włosy <3

Szczurcia - :** Piękna, zjawiskowa i w ogóle wowwww ;* Kocham to, w jaki sposób łączysz wzorzyste rajtki ;p Uświadomiłaś mi, że zwykłe jednobarwne są nudne... ilekroć na ciebie patrzę, tym bardziej zakochuję się w koronkowych, ażurowych i innych ślicznych rajstopowych dziełach sztuki ;)  ( ps; masz śliczne nogiii ;)

Sake - tak trochę retro-lolita ;p Zupełnie nie moje klimaty, ale trzeba przyznać, że ciekawie zestawiłaś te ciuszki ;) A... i jestem ciekawa tej sukienki od Mistery Garden - mam nadzieję, że kiedyś pokażesz się w niej w całości ;)

Werqu - uroczę dziewczę uroczo ubrane ;) Spódnica w pudelki.... mamo, chcę!!! ;***

Yuuki - Moitie? Klimaty EGA to nie moja bajka, ale jeśli chodziło o to, by wyglądać elegancko i z klasą, to jak najbardziej się udało ;)

Meśka - Czy to sukienka od Bodyline? Skądś ją kojarzę, ale nie jestem pewna skąd ;p Ihmo szpecą ją te dziwne ramiączka, takie sterczące śmiesznie. Bucików nie widzę... to jest...są na pewno, ale na zdjęciu zlewają się z rajstopkami ;-0 Torebka jest słodka ;)

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 12, 2014, 17:04:57 »
Menoa- ja niestety nie założę białej koszuli i rajtuzek. Nie i tyle, za gruba na to jestem i wyglądałabym jak pasztet, hahaha :D I wiem, że połączenie czerni z takimi kiecami kontrowersyjne z punktu widzenia ortodoksyjnych lolit, ale ja akurat lubię :D

kikunia- tak, to BL :D Ramiączka pójdą do 'ucięcia'. Znaczy te cosie na ramiączkach) jak bede w PL, u mojej krawcowej :)
Niestety, buciki faktycznie się zlały (ja mam b. jasny monitor, więc coś tam widać), ale to takie klasyczne półbuciki na niskim obcasiku :)

Offline Yuuki

• Sr. Member
  • Reputacja: 9
    • Tumblr
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 12, 2014, 17:07:47 »
Methice, dziękuję! A na głowie miałam headbow i kilka czarnych różyczek, żeby podpiąć warkocz --->https://31.media.tumblr.com/414e62d264b9cab973cbb92249c9a4ff/tumblr_n2bt6ag7IX1sbyjz5o3_500.jpg.
A w Twojej stylizacji wszystko jest ok, tylko te falbanki przy ramiączkach... Wycinałabym.

Menoa, historia sama się nie nauczy, a kiecki jakoś przechodzić będą! :P Dziękuję! :>

Kikunia, dziękuję, właśnie o to chodziło. ;) Bardzo lubię prostotę w EGA, ale następnym razem pokuszę się o OTT... I tak, kiecka jest z Moitie. : D
AI TO PANCAKE NO RONDOOO
nie.

Offline Kikyou

• Full Member
  • Orlaith
    • FB
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 12, 2014, 18:04:33 »
I mój dzisiejszy random :P Bardzo random, bo miałam strasznie mało czasu na ogarnięcie się przed wyjściem, zabrakło czasu na przemyślenie dodatków (dlatego nie mam nic ozdobnego na głowie)