Google+

Autor Wątek: Kremy BB  (Przeczytany 7538 razy)

Offline Alice

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
  • a.k.a GoddessOfDoom
Odp: Kremy BB
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 03, 2014, 09:05:02 »
Znacie może jakiś krem BB, który byłby tak jasny jak Missha 13 (albo nawet jaśniejszy), ale tańszy?

Offline Elphie

• Full Member
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 04, 2014, 11:46:17 »
Czy któraś z Was może polecić jakiś BB krem do cery tłustej, skłonnej do wyprysków? Najlepiej z wysokim filtrem. Chcę zamówić próbki, ale jest tego strasznie dużo i nie zdecyduję się chyba bez jakichś wskazówek ;) Najlepiej, żeby cena pełnowymiarowego produktu (jeśli się już zdecyduję) też nie była bardzo wysoka. Dodam, że łatwo rumienią mi się policzki, ale cerę mam raczej bladą.

A jaka cena będzie dla Ciebie za wysoka? Ja uwielbiam Skin79 Orange, filtr 50+ i PA +++ (chociaż i tak czuję się bezpieczniej w zwykłym filtrze, który wiem że jest stabilny, poza tym żeby ochrona była ok należy nakładać dość dużo produktu - 1 - 1,5 ml - przy kremach BB i podkładach trudno to osiągnąć). Jestem blada, mam cerę tłustą i skłonną do wyprysków i ten BB sprawdzał się u mnie świetnie. Problemem może być cena bo za 50 ml na Ebay płaciłam około 50 zł.

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 04, 2014, 13:30:24 »
Taka cena za dość dużą pojemność nie byłaby akurat problemem ;) Dziękuję, spróbuję przetestować w najbliższym czasie ^^

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 04, 2014, 14:18:51 »
Znacie może jakiś krem BB, który byłby tak jasny jak Missha 13 (albo nawet jaśniejszy), ale tańszy?

Albo po prostu jaśniejszy i niekoniecznie tańszy, ale lepszy? Tak, jak pisałam wcześniej, średnio prezentował się na mojej mieszanej cerze.

Offline pastellie

• Full Member
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 04, 2014, 14:50:56 »
Z kremów BB super wybielających to znam :

Skin 79 zielony - osobiście polecam, jest super, pachnie orzeźwiająco (trochę na ...ogórka?!) , świetnie pielęgnuje i nawilża skórę i jest bardzo jasny. Cenowo może nie zachwyca, bo jest to jeden z droższych kremów BB od Skin 79, ale uwielbiam go i na pewno zimą do niego wrócę.

Lioele, Dollish Veil Vita BB SPF25 PA++  - też wybielający, mnie nie przekonał do końca bo przy nakładaniu ma biały kolor i trzeba poczekać około 10 minut żeby się dobrze wchłonął i dopiero wtedy robić poprawki , co jest dość czasochłonne. Ale wiele osób go poleca, także może komuś akurat on będzie odpowiadał, zwłaszcza, że jest tańszy od zielonego skin 79 BB

Offline Shizuka

• Full Member
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 12, 2014, 06:28:47 »
Przekopywałam ibeja i nagle coś przykuło moją uwagę: mianowicie inne logo kremu Holika Holika Clearing. Ja zamówiłam sobie taki z logo w jednej linijce, ale widziałam też zdjęcia, na których logo jest w kółku, o:
http://1.bp.blogspot.com/-xODpK0d_ju4/UtVHojfA4dI/AAAAAAAAAzk/1jptCqZufp0/s1600/DSC_1317.JPG

Zdjęcia drugiego loga nie daję, bo było stronę wcześniej, gdy Menoa podrzucała mi propozycję kremu ^^
Któryś z kremów jest podróbką, czy może firma zmieniła logo? Nie jestem w stanie znaleźć informacji, bo nie wiem, gdzie szukać T^T

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 12, 2014, 07:25:45 »
Patrzę na kosmetyki na śmiesznej koreańskiej stronie to logo zależy od produktu
http://beautynetkorea.com/products/Hopka-Hopka/AMAD0000/

http://beautynetkorea.com/product/Holika-Holika---Petit-BB-Cream-30ml---Clearing/KRHOLISK0001445/?main_cate_no=AMAD0000&display_group=1
tutaj logo w linii, a na tym, który dostałam jest w kółeczku. Ile tajemnic.
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 12, 2014, 19:04:57 »
Haha, logo zmienne od nastroju cóż za nowoczesność :D
Według googli holika ma dwa typy logi (?) (Tylko zerknęłam w grafiki google)
na stronie, załóżmy kanadyjskiej, oficjalnej, mają logo w kółku

http://www.holikaholika.ca/

Dobra, wiem, że to taki offtop, ale urzekły mnie produkty z linii *pig nose*, z powodu czysto wizualnych >_<

"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline pastellie

• Full Member
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 12, 2014, 19:13:57 »
Oj tam offtop, ja kocham koreańskie kosmetyki między innymi za...opakowania!  ( Ach te wszystkie jabłuszka, truskawki, brzoskwinki, haha) Nie dość, że urocze, to jeszcze funkcjonalne. Bardzo lubię też te łyżeczki dodawane do maseczek i kremów - to takie higieniczne <3 Szkoda, że u nas kosmetyki są takie...nijakie. Zwykła butelka, naklejka i tyle.  :-\

Offline Alice

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
  • a.k.a GoddessOfDoom
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 12, 2014, 19:29:43 »

Dobra, wiem, że to taki offtop, ale urzekły mnie produkty z linii *pig nose*, z powodu czysto wizualnych >_<

nie polecam, na mnie nie działają ;<

Offline Shizuka

• Full Member
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 16, 2014, 12:42:33 »
Hm... A co możecie powiedzieć o ślimaczkowym BB od Skin79? Moja mama jest nim bardzo zaciekawiona i chętnie zrobię jej prezent :P A jak zamówię próbki to nie będzie niespodzianki :< Zastanawiam się teraz mocno, bo jak nie podpasuje, to też problem.

Mama ma cerę mieszaną i jest bardziej blada niż ja (zazdro ;-;)

Offline pastellie

• Full Member
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 16, 2014, 17:52:25 »
Hm... A co możecie powiedzieć o ślimaczkowym BB od Skin79? Moja mama jest nim bardzo zaciekawiona i chętnie zrobię jej prezent :P A jak zamówię próbki to nie będzie niespodzianki :< Zastanawiam się teraz mocno, bo jak nie podpasuje, to też problem.

Mama ma cerę mieszaną i jest bardziej blada niż ja (zazdro ;-;)

Ja go miałam, ale bez zachwytu , już lepszy jest VIP Gold Super Plus ;D

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 11, 2015, 17:53:52 »
Wiem, że gdzieś to się już tutaj przewinęło ale dokopać sie nie potrafię, no i może wątek trochę nie do tego ( a może i? :D)

Na jakich stronach kupujecie koreańskie kosmetologije?

Postanowiłam sobie, że nie będę sterczeć już wieki w naturach rossmanach i innych ( grzebiąc i czytając niemal identyczne składy twarzoniszczaczy)
I będę zamawiać ile się da kosmetyków dobrych typu ażjan, korian i w ogóle :D
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 11, 2015, 18:07:06 »
http://beautynetkorea.com/
Polecam zamawiać dużo na raz.

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 12, 2015, 09:16:08 »
Ja raczej nie pomogę, bo kupuję stacjonarnie albo na taobao, a w zamierzchłych czasach korzystało się z ibeja.
Za to mogę służyć ewentualną poradą, bo wypróbowałam już koreańskich kosmetyków MILIARD (starość nie radość).
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!