Google+

Autor Wątek: Kremy BB  (Przeczytany 8505 razy)

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
Odp: Kremy BB
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 19, 2015, 23:02:58 »
Ja lecee i to kupuujeee :D  Menoo :D
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 19, 2015, 23:31:01 »
Polecam próbki najpierw!

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 20, 2015, 01:05:56 »
Noo jaszne ;3
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 25, 2015, 13:53:15 »
Shizuka, Missha Perfect Cover #13 będzie dla Ciebie dobra. Natomiast jeśli zależy Ci na mocno żółtej pigmentacji, to Mizon Watermax BB ma właśnie taki odcień. Jest całkiem jasny, spoko kryje i jak na kosmetyk kolorowy bardzo dobrze nawilża; ale raczej ma wykończenie idące w dewy, nie mat.
Rozejrzę się za próbkami, dzięki! :D
Nie musi być perfect mat, właściwie moja cera się buntuje jak nakładam coś matującego. Mocno żółta pigmentacja dla mnie bardzo na tak, bo mam żółtą szyję i różową twarz. :<

Offline Shizuka

• Full Member
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 21, 2016, 20:00:47 »
Halohalo, odkopuję temat. Krem BB Mizona okazał się dla mnie za ciemny, więc poszedł w świat. Missha Perfect Cover to w ogóle niewypał u mnie. Znacznie lepiej spisuje się Missha Signature, ale w porównaniu do Holika Holika Petit Clearing to jednak nie to (z tym, że Holika też jest okrutnie ciemna u mnie). Jakieś blade nowości w niezbyt zawrotnej cenie ostatnio wyszły? Coś w jasnych kolorach? Czy może powinnam zamówić Skin79 Orange? Testowałam kiedyś i całkiem fajny był. Może coś Skinfooda? Ekspertki, pomocy :c

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 22, 2016, 15:15:49 »
Etude house precious mineral mi tylko pasuje.

Offline Shizuka

• Full Member
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 22, 2016, 18:37:18 »
Etude house precious mineral mi tylko pasuje.
Dzięki, zainwestuję w próbeczki. Dzisiaj testowałam ślimakowego Purito i zbyt ciemny, zbyt różowy, zbyt świecący. Zaczynam tracić nadzieję.

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 23, 2016, 04:01:16 »
Powiem pewną prawdę na temat kremów BB. BARDZO ciężko znaleźć coś, bo pasowałoby kolorem (jeden, dwa, max. trzy odcienie do wyboru), właściwościami, tonacją i tak dalej w jednym. Kiedyś wydawało mi się, że kremy BB to łał, cudowny wynalazek, ale po czasie zauważyłam, że te kolory są jakieś dziwne, a twarz nie do końca mi pasuje do szyi. Mam żółtą skórę, więc powinno być ok, ale robią mi albo białą albo różowawą twarz, co wygląda nie do końca dobrze. Z jasnych kremów miałam Lioele Dollish Veil Vita zielony, ale on się niektórym utlenia w dziwne kolory, u mnie był prawie biały.
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline coffee-with-margot

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • The point of no return
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 23, 2016, 23:50:05 »
Prawie biały brzmi dobrze, zwłaszcza że mój do niedawna ulubiony podkład ostanio jest za ciemny (i to niestety ja zbladłam, a nie on się utlenia). Ale powiedz mi proszę, czy jest to biały idący w żółty czy biały idący w różowy?

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 24, 2016, 05:01:17 »
To zależy od twarzy. Yuuki mówi, że jest z niego zadowolona, u Keczupa był biały, a u mnie utlenia się jak szalony. Twarz powinna być biała jak ręka...

Ten mineralny z Etude House, nawet jasny, jest bardzo żółty.

Nie ma białych białych BB kremów;/

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 24, 2016, 14:10:48 »
U mnie raczej w stronę różu szedł. Ten BB zachowuje się tak różnie u ludzi, że koniecznie należy przed zakupem zdobyć próbki. Poza tym nie jest tani.
Biały to jest puder stargazer!
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Shizuka

• Full Member
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 24, 2016, 15:06:32 »
Mnie odcieniem bardzo pasuje Missha Signature, ale jednak konsystencja i wygląd na twarzy to jeszcze NIE TO. Szukam dalej. Czekam na ślimakowego Mizona, może on się sprawdzi, bo nawilżający był za ciemny.

Offline Yuuki

• Sr. Member
  • Reputacja: 9
    • Tumblr
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 24, 2016, 18:44:49 »
Ja wzięłam próbki Lioele Dollish Veil Vita zieloną i fioletową - mocno mi pasują, ale zostaję przy zielonym ze względu na dalszą walkę z męskimi hormonami i trądzikiem. Obie wersje idą w żółte odcienie, dopasowują się do mojego koloru skóry, a lekkie utlenienie pojawiło się dopiero, gdy powietrze było maksymalnie wilgotne, no i zapomniałam o nałożeniu serum przed rozsmarowaniem BB. Ogólnie polecam, ale tak jak Keczup mówi, ten BB nie musi każdemu przypasować.
AI TO PANCAKE NO RONDOOO
nie.

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 24, 2016, 20:31:12 »
A czy ktoś oprócz mnie miesza BB z podkładem? ^^' U mnie sprawdza się to od dłuższego czasu, używam tego http://beautynetkorea.com/product/Welcos-MERIT-Killing-Me-Zombie-BB-Cream-SPF50PA-50ml/746/ i klasycznego podkładu z Avonu. Tzn nie mieszam ich przed nałożeniem, najpierw warstwa bb, potem odrobina podkładu. Potem na to idzie warstwa pudru ryżowego z Paese. W ten sposób uzyskuję dobry kolor (podkład jest trochę ciemniejszy od kremu), zadowalające krycie i zmatowienie, bez efektu szpachli na twarzy.
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Shizuka

• Full Member
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 24, 2016, 21:20:16 »
A czy ktoś oprócz mnie miesza BB z podkładem? ^^' U mnie sprawdza się to od dłuższego czasu, używam tego http://beautynetkorea.com/product/Welcos-MERIT-Killing-Me-Zombie-BB-Cream-SPF50PA-50ml/746/ i klasycznego podkładu z Avonu. Tzn nie mieszam ich przed nałożeniem, najpierw warstwa bb, potem odrobina podkładu. Potem na to idzie warstwa pudru ryżowego z Paese. W ten sposób uzyskuję dobry kolor (podkład jest trochę ciemniejszy od kremu), zadowalające krycie i zmatowienie, bez efektu szpachli na twarzy.
Ja tak nie robię, bo dla mnie za ciężko, ale możesz powiedzieć coś o tym BB? :D