Google+

Autor Wątek: Nasze stylizacje na co dzień  (Przeczytany 23335 razy)

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
Odp: Nasze stylizacje na co dzień
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 24, 2016, 18:02:15 »
Yuuki  wyglądasz  super przeuroczo:) bardzo mi się podoba połączenie kieca  z tym swetrem:)  daje to taki fajny,  ciepły,  pozytywny  look:) aż chce się przytulic :)

Offline Yuuki

• Sr. Member
  • Reputacja: 9
    • Tumblr
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 29, 2016, 19:50:27 »
Lel, znowu zapomniałam, że wstawiałam coś do ynternetów :D

Keczup, ja po prostu mam talent do niszczenia swoich toreb. Na skórzane uważam, bo zazwyczaj kosztują spory piniondz, ale z drugiej strony takie torebki są mocniejsze, więc nie przejmuję się specjalnie, gdy przejadę taką po betonie, kiedy chcę ją odstawić na chwilę. :"D Mało we mnie kobiecej lekkości! Przy torbach z eko-skóry często zdarzyło mi się też wręcz zdrapać skórę w okolicach suwaka, ale to tylko wtedy, gdy akurat miałam bardzo długie szpony.

Nayuki, bardzo dziękuję! <3

Wrzucam też nu-gothy, bo i tak zdarza mi się ubrać. Muszę częściej robić zdjęcia, ech.

AI TO PANCAKE NO RONDOOO
nie.

Offline Erena

• Full Member
  • Reputacja: -3
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 16, 2016, 09:55:30 »
Co prawda nie jest to codzienną stylizacją a czymś w klimatach pomiędzy elfem a wróżką. Mam nadzieję że przypadnie Wam do gustu. Więcej zdjęć znajdziecie tu: http://facebook.com/nymphelena

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 16, 2016, 12:37:29 »
jak ładnie *_* Taka jasna mori girl. Chodziłabym tak na co dzień!
To jest tak w ogóle sukienka taka czy jakiś peniuaro podobny coś?
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Erena

• Full Member
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 16, 2016, 12:39:24 »
Dziekuje! Sukienka i na to koronkowa bluzka/narzutka.

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 16, 2016, 21:27:36 »
Erena, jak ślicznie! <3 a skąd ta wspaniałość koronkowa? :3
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Erena

• Full Member
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 17, 2016, 07:24:48 »
Sukienka z vinted za jedyne 25zl + przesyłka  :D

Offline Rosette

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 23, 2016, 11:34:09 »
Co prawda bardzo rzadko wyciągam z szafy resztki mojej loliciej garderoby, ale w moim sercu wciąż króluje miłość do mori. Co prawda ostatnio niemal nie robię zdjęć swoich stylizacji, ale chciałabym się z Wami podzielić tym sprzed kilku miesięcy, ponieważ jestem z niego wyjątkowo zadowolona i w końcu udało mi się znaleźć markę, która oferuje ubrania w tym stylu dobrej jakości:

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 35
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 23, 2016, 12:39:03 »
Oh! Cześć piękna! Jesteś winna tego, że kiedyś miałam silną mori zajawkę i miałam zamiar wyprzedać całą lolicką szafę;)  Na szczęście tego nie zrobiłam. Bo wszystko powinno być na swoim miejscu. Jesteś IDEALNA w mori. Twoje stylizacje zawsze są wysmakowane i spójne. I mori bardzo pasuje do Twojej urody

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 23, 2016, 13:21:16 »
Jak pięknie! Tak! Mori do Ciebie pasuje! <3 Co to za firma? :)
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Rosette

• Full Member
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 25, 2016, 00:54:33 »
Kaha, dziękuję Ci z całego serduszka za tyle miłych słów (tym bardziej od osoby, którą podziwiam)! Zawsze, zawsze bardzo mnie one motywują do rozwijania swojej pasji, jaką jest ten styl, tym bardziej, że ostatnio miewam chwilowy zastój w internetowej aktywności. Pamiętam jak bardzo się ucieszyłam, gdy przypadkowo przeglądając forum, natrafiłam na pojedynczą wzmiankę o tym, że zainteresowałaś się mori kei, później szukałam czy wstawiałaś tutaj czy na innych portalach społecznościowych swoje stylizacje, jednak ich nie znalazłam. (>_<) Jednak bardzo się cieszę, że moja skromna aktywność sprawiła, że udało mi się zainteresować Cię tym stylem! Przyznam szczerze, że odkąd zaczęłam regularnie czytać Waszego bloga, to zawsze, gdy wspominacie o lolita fashion, zastanawiam się czy nie wrócić do tego stylu... Tym bardziej, że z mojego miasta do Krakowa mam bardzo blisko, tym bardziej, że zaczęłam przełamywać mój lęk przed podróżami i w końcu miałabym możliwość założenia tych pięknych sukienek i przebywania wśród jeszcze piękniejszych pań!

AddictedToEmotions
, dziękuję ślicznie! Ta marka to Samansa Mos 2, w skrócie - SM2. Na powyższym zdjęciu mam na sobie overdress tej firmy zakupiony z drugiej ręki na jednym z japońskich portali aukcyjnych i muszę przyznać z ręką na sercu, że pomimo prostego kroju, jest to jedna z najlepszych jakościowo rzeczy mori, jakie kiedykolwiek miałam. Teraz posiadam jeszcze jeden underdress tej marki i sukienko-narzutkę (która okazała się na mnie za duża i odsprzedałam ją przyjaciółce), lecz czaję się na więcej rzeczy od nich. Jednak to dość ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ w Japonii SM2 wydaje się być dość popularne i panie na aukcjach wręcz szaleją. Ciężko jest cokolwiek wylicytować z pomocą pośrednika, a przez Buyee troszkę się boję, po tym jak czytałam negatywne opinie na temat tej formy zamawiania i jak sukienka nie jest wystawiona minimum za 4000-5000 jenów, to ciężko jest ją upolować... Wspominany underdress udało mi się kupić dopiero za trzecim razem, gdy ktoś wystawił go za 5000 jenów i już nie było chętnych do licytacji, a ja koniec końców za tyle go kupiłam.

Offline Dia

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 5
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 25, 2016, 23:36:11 »
Rosette, jakie to śliczne. *^*

Wszyscy tacy piękni, a ja taki ziemniak.
Chciałabym spróbować z jakimś ślicznym stylem bardziej codziennym, jednak obawiam się, że nic do mnie nie pasuje, huh. Zaczynam od czegoś zwykłego, żebym mogła za jakiś czas porównać progress, jeśli w jakimś stopniu "ewoluuję" na coś ładnego. :v

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 20, 2017, 15:30:35 »
Coś tu cicho, więc pomyślałam sobię, że wrzuce kilka swoich stylizacji z 2016, które moim zdaniem wyszły mi najlepiej:

1.Eksperyment rocking horses+spodnie
2.Brązowowłosa Śnieżka, Muszę się oswoić ze szminkami. Za rzadko je noszę

3. Matura z matematyki niestraszna kiedy ma się na sobie nowe buciki
4.Matura z francuskiego. Naszyjnik i pierscionek to złote króliczki

5.A tu robię cosplay mojej mamy, bo zarówno biżuteria jak i sukienka są jej. Nietypowa kolorystyka wzięła się z tego, że wybierałam się akurat na "Gdzie jest Dory" ;) Kolczyki to koniki morskie
6.Odbieranie świadectw maturalnych. Miałam jeszcze szminkę pod kolor paska i czarne okulary przeciwsłoneczne

7.Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, że lubię bajki
8.Tutaj poszalałam, bo są 4 bajki w jednym outficie!

mam nadzieję, że wasz rok 2016 był pełen wspaniałych stylówek, nie tylko lolicich :D

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 20, 2017, 19:03:08 »
Najlepsze są 1 i 6. Szczególnie to 1 <3 Super się to komponuje!

Ja nawet jakbym chciała coś wrzucać, to za bardzo nie dokumentowałam moich codziennych stylówek ;_;
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Rosette

• Full Member
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 17, 2017, 23:21:05 »
Po długiej przerwie w końcu udało mi się uwiecznić jedną z moich stylizacji! Tym razem trzymałam się konwencji walentynkowej i starałam się oddać klimat tego święta, mimo, że sama nigdy nie miałam okazji go obchodzić. (^^;)