Google+


Autor Wątek: Regulamin Forum  (Przeczytany 881 razy)

Offline Elluin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 617
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
Regulamin Forum
« dnia: Marzec 10, 2014, 00:05:20 »
Witamy na Forum Lolita Fashion Poland!

Mail do administratora: admin@lacekingdom.pl

Do przestrzegania Regulaminu zobowiązani są wszyscy użytkownicy.
Proszę o zapoznanie się z regulaminem:


- Profil
1. Proces rejestracji wymaga podania działającego adresu e-mail. 
2. Po rejestracji masz możliwość wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie udostępniaj hasła do konta, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.
3. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu.
4. Maksymalna wielkość awatara to 100x100 pikseli. Maksymalna wielkość sygnatury 100x600 pilseli (tylko statyczne obrazy).
5. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania kont, jeżeli użytkownik nie napisał ani jednego posta i od dłuższego czasu się nie zalogował.

- Forum
6. Kolor czerwony jest zarezerwowany dla adminów i moderatorów.
7. Zalecamy używanie standardowej czcionki w celu zachowania czytelności i przejrzystości forum.
8. Wiadomości powinny być pisane w języku zrozumiałym dla wszystkich czytelników forum. Nadmierne stosowanie zapożyczeń z języków obcych nie jest mile widziane. Starajcie się unikać wulgaryzmów.
9. Sprawdzajcie posta przed wysłaniem - pamiętajcie o interpunkcji, poprawcie literówki i błędy. Postarajcie się by był on zrozumiały dla pozostałych użytkowników. Prosimy o umiar w używaniu emotikon.
10. Przed założeniem nowego wątku, uprasza się o sprawdzenie, czy przypadkiem dany wątek już nie istnieje. Posty nie na temat będą usuwane. Proszę ograniczać ilość postów nie wnoszących nic do dyskusji oraz unikać pisania postów pod postem (poza uzasadnionymi sytuacjami). Każdy ma możliwość edycji swojego posta, ale nie ma możliwości kasowania.
11. Od spraw prywatnych są e-maile, prywatne wiadomości, komunikatory, telefony. Proszę nie załatwiać ich na forum.
12. W sprawach nieuregulowanych powyższym REGULAMINEM należy stosować się do zasad Netykiety.

- Odpowiedzialność
13. Każdy ma prawo do własnego zdania i od każdego wymagany jest szacunek dla wypowiedzi innych osób.
14. Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
15. Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące orientację seksualną, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.
16. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów.
17. Nie jesteśmy odpowiedzialni za wiadomości użytkowników i zawarte w nich treści. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia w rozsądnym czasie łamiących regulamin treści, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne.
18. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia Twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.
Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek, jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w przypadku większego naruszenia tej zgody.

- Dodatkowe uwagi:
19. Regulamin ustalany jest decyzją Administratora.
Rozstrzyganie spornych kwestii nie ujętych w regulaminie należy do decyzji Administratora.
20. Za niestosowanie się do regulaminu i bagatelizowanie ostrzeżeń administratorów/moderatorów, użytkownik może zostać zbanowany na pewien okres czasu lub całkowicie usunięty z listy użytkowników
21. Jakakolwiek wiadomość, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niezgodną z regulaminem lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag.
W niektórych działach obowiązuje dodatkowy regulamin, który także powinien być przestrzegany.
22. Wszelkie problemy związane z obsługą/działaniem/treścią forum i strony prosimy zgłasza na forum w dziale "Problemy techniczne", albo bezpośrednio Administracji lub Moderatorom.
23. O wszelkich zmianach w REGULAMINIE użytkownicy będą informowani.
24. Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Administracja Forum Lolita Fashion Poland
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2014, 13:44:01 wysłana przez Elluin »
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.