Google+

Autor Wątek: Haenuli  (Przeczytany 2586 razy)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
Odp: Haenuli
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2014, 11:26:22 »
Haenuli chyba próbuje być trendi.

Offline Hanadai

• Sr. Member
  • Reputacja: 5
  • Łajgłożenius polonicus
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2014, 20:45:26 »
Sailor Moon :D

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2014, 21:58:53 »
trendi...to im chyba nie wychodzi. Bo jeśli to miał być pegaz z SM (nomen omen kocham to anime, sic!), to go nie kupuję w tej wersji :/
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Ningyou

• Hero Member
  • Reputacja: 8
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2014, 11:53:57 »

nowostki

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2014, 12:09:15 »
Kurcze, śliczne, chcę chcęęę! *O*
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Tsukiaisuishou

• Full Member
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2014, 13:07:50 »
Jaki śliczny ten kiec :3 Bardzo podoba mi się ta złota koronka.
DAS FEENREICH!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 23, 2014, 14:37:37 »
och tak <3 Ten print jest cudowny, poza tym kto nie kocha upiora z opery <3
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 23, 2014, 15:39:59 »
Muszę przyznać, że czarna jsk mnie urzekła.

Offline coffee-with-margot

• Full Member
    • The point of no return
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 26, 2014, 02:06:26 »
upiorowa jsk - od niedawna na mojej liście dream dress na wiodącej pozycji

Offline Hanadai

• Sr. Member
  • Łajgłożenius polonicus
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 26, 2014, 16:44:15 »
Jestem na nie~ Ten print jest IMO typowym printem pod tytułem "sukienka maksymalnie prosta, pochwalmy się zajebiaszczym drukiem rozmiaru giganta". W ogóle zauważyłam, że ostatnio coraz mniej podobają mi się właśnie takie duże, szczegółowe printy, nieważne, od jakiej firmy~

Offline kikunia

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 26, 2014, 17:06:51 »
Biała wersja jakoś mnie nie przekonuje, print trochę się na niej zlewa i w sumie nie wiadomo, co przedstawia.
Czarna natomiast jest piękna <3

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 26, 2014, 17:22:15 »
Jestem na nie~ Ten print jest IMO typowym printem pod tytułem "sukienka maksymalnie prosta, pochwalmy się zajebiaszczym drukiem rozmiaru giganta". W ogóle zauważyłam, że ostatnio coraz mniej podobają mi się właśnie takie duże, szczegółowe printy, nieważne, od jakiej firmy~

Wydaje mi się, że prosty krój+duży print to polityka Haenuli od jej początków. Pamiętam tylko jeden "wywalony" krój - OP za 500$.

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 26, 2014, 19:04:54 »
"So I was going to refrain from posting this until things because a bit more clear but since there has been talk of contacting Haenuli to ask for a status update, I?m going to request that everyone here -and please tell anyone else you know who isn?t part of this event- please refrain from doing so.

I woke up this morning to a very distressing message in my inbox. I would share it with you but I haven?t received confirmation if that?s ok, from the designer. Basically, she ?s been getting a lot of hate mail from girls complaining about both the reservation requirement and telling her things like: ? You suck because you don?t make plus sizes!? Yep. I?m not kidding. That?s pretty much verbatim sans the spelling errors. She?s also been getting flooded with the same e-mail 2-4 times a day when she?s been trying to answer multiple questions for fb, store envy, live journal and personal e-mail. That? s a lot for someone to deal with all the while trying to process and confirm orders and being on a completely different time zone.

Long story short, she?s stressed, she?s upset and disappointed at the treatment she?s been getting. She feels that people don?t understand that due to extra fabric, having to make a different pattern, extra trim and lace to account for larger measurements that unless they meet a specific minimum, they are barely going to break even from everything that goes into making a product that is on the larger end. It?s not about being insensitive to the needs of plus size girls. It?s sadly about economics. I?m not a seamstress but I know a lot of designers and I get where she?s coming from. Even if that was not the case, bullying and harassment is never okay! Think about how you see yourself as person and as a lolita. Is that the kind of impression you want to make and do you really think this is the best way to talk someone into changing their mind or getting your point across?

What it comes down to is that she?s so stressed out at this point that she?s considering canceling the 1x reservation, possibly the xl also. Now, I?m not accusing anyone in this group. I really have no idea who?s behind this but I?m letting you know right now, it needs to stop. I ?m not going to make demands or ultimatum but I am going to ask that everyone in this group/on this page please lay low for awhile nut things settle down. Also, we?re only human. People get emotional. They say things they don?t mean. If you have said something in an e-mail or message that you realize may not have been the best thing to say, just apologize. It doesn?t always fix the problem but it can go a long way!

Thank You.?

Trzeba było tym Paniom czekolade rzucić na podłoge to od razu by zostawiły internet. Trzeba mieć niezły tupet, żeby pisać do firmy z pretensjami o rozmiary. Niech jeszcze do Baby napiszą, że za drogo i za małe i że to fat-shaming.  8)
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2014, 19:18:07 wysłana przez Wruszka »
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 35
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 27, 2016, 13:23:31 »
Nowa sukienka! Wyjdzie też książka o owej pięknej miłości. CHCĘ BYĆ GOTH

Offline Hanadai

• Sr. Member
  • Łajgłożenius polonicus
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 27, 2016, 15:10:47 »
Jak to się nazywa???

Pragnę bardzo, czas zacząć na nowo inwestować w indie brandy. + Bardzo podobają mi się odkryte ramiona, wreszcie w lolicie zaczyna się coś dziać lmao.