Google+

Autor Wątek: Starszy brat lolity- klasyczny i elegancki gotyk  (Przeczytany 1249 razy)

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
Starszy brat lolity- klasyczny i elegancki gotyk
« dnia: Październik 09, 2014, 22:16:50 »
Temat poświęcony klasycznym, gotyckim stylizacjom modowym (z wykluczeniem wszelakich wariacji na temat czyli pastel gotów itp...).

*wasza styczność (lub jej wcześniejszy brak) ze stylem
*lubicie, nie lubicie?
*jakieś konkretne jego elementy wpadły wam w oko i z uporem maniaka przenosicie je do swoich mniej lub bardziej lolicich stylizacji
*jacyś gotyccy idole ; )

Zdjęcia mile widziane.
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Alice

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
  • a.k.a GoddessOfDoom
Odp: Starszy brat lolity- klasyczny i elegancki gotyk
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2014, 11:36:26 »
trad goth 4 life, firanko najtłiszo gotów bardzo nie lubię ani muzycznie ani wyglądowo.
Z idoli to na pewno Nick Cave, Blixa Bargeld, Rowland S. Howard, Andrew Eldritch i jak zapewne większość Robert Smith. A z babek to zdecydowanie Patricia Morrison i Siouxsie Sioux.

Co do przenoszenia to tapiruję włosy, mam sidecuta aktualnie, nie znam innych kolorów niż czarny i sprany czarny, a winklepickersy to najpiękniejsze buty świata. Trad gothy i post punki powróćcie, bo mi smutno, samotnie i tęsknię.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2014, 11:38:49 wysłana przez Alice »

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2014, 08:35:05 »
Ja w tej chwili dość dużo biorę z ninja/street goth, chociaż raczej w minimalistycznym wydaniu. Swoich zdjęć (nie)stety nie posiadam.
A z klasycznym gotykiem mam duży zgrzyt. Sam klimat bardzo lubię, ale niestety większość wygląda dość tandetnie (pomijając starsze, "kultowe" gwiazdy i lata '80, bo to nie podlega ocenie).
I chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu winklepickersów ^^'

Także moje obecne modove-love to rzeczy tego typu:

Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2014, 12:36:31 »
Jak wyżej + bardzo lubię długie wyszywane, ciągnące się po ziemi sukienki. I ogółem mroczności z haute couture. : D

Offline Alice

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
  • a.k.a GoddessOfDoom
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2014, 18:41:51 »
Bardzo lubię ninja/urban gothyk, bo śmiesznym nakładem pieniędzy można mieć fenomenalne stroje, uwielbiam wyglądać jak bezdomne zombie ^^"

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2014, 01:49:59 »
przyznam, ze jak miałam sobie te 15 lat, to byłam właśnie takim najtłiszowym gotem :D Wiecie, wszystko co miało tanią koronkę i wyglądało ogólnie tanio i sztucznie, ponadto mHrok i zło i kupa w spreju :P Później to jakoś wszystko ewoluowało. chyba najbliższe mi jest haute goth. Kocham inspiracje 'tajemniczością/ mrokiem/ niepokojem' np. Ann Demeulemeester, McQueena, albo Galliano (choć ten czerpie garściami ze wszystkiego po równo, hehehe :D)
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka