Google+

Autor Wątek: Kosmetyki z Korei Południowej, czyli dobro  (Przeczytany 2691 razy)

Offline Kociara

• Full Member
  • Reputacja: 1
Odp: Kosmetyki z Korei Południowej, czyli dobro
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2015, 23:21:58 »
Czy poleci mi ktoś jakiś dobry krem pod oczy?
"If you can dream it, you can do it" W. Disney

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2015, 12:18:49 »
History of Whoo Hwa Hyun Eye Cream, najlepszy krem pod oczy świata. Kupować należy próbki, bo cena jest kosmiczna. Warto razy milion.
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 16, 2016, 21:32:54 »
Używał ktoś te oto jajka? :D
działają na te przeklęte zaskórniki?
a ma ktoś coś obeznanego i działającego na rozszerzone pory?
a robią w ogóle jakieś rzeczy na rozszerzone naczyńka te azjatki? :D

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Twarzy/Maseczki-i-Peeling/Peeling/Egg-Pore-Balsam-redukujacy-zaskorniki/P2456044

czy 65 zeta to dużo czy lepiej kupić z zagranicy?
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline LadyLunatique

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 19, 2016, 21:28:40 »
Przyłączam się do pytania o jajka na zaskórniki, też się na nie czaję...

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 27, 2016, 11:56:46 »
Po wiele drogeryjnych kremach BB, postanowiłam wypróbować te koszerne - koreańskie. Padło na Skin79, różowy. I w tej chwili nie chce oceniać zapachu, konsystencji, bo jedna kwestia mi to przysłania. A raczej... MOJA LATYNOSKA TWARZ. Wygląda na to, że jestem zbyt blada nawet na koreański produkt. (OGOLNIE RAZ UŻYŁAM TEGO KREMU, CHĘTNIE ODSPRZEDAM W DOBREJ CENIE) I stąd moje pytanie - czy jest jakiś BARDZO JASNY koreanski krem BB? HELP!!!

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 27, 2016, 12:10:23 »
Ja używałam baaardzo wielu kremów BB i nigdy żaden nie był wystarczająco jasny. Nie wiem skąd ta plotka, że kremy BB są jaśniejsze niż podkłady. Dodatkowo serio ciężko dobrać odcień, gdy masz dwa do wyboru

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 27, 2016, 12:39:30 »
Ogarnij sobie może próbki Precious mineral ~perfect fit z Etude house.. Ja go mam i często, gdy go używam słyszę "jesteś taka blada, źle się czujesz?". Etude ogólnie wypuściło kilka wariantów precious mineral i nie wiem, jak sprawują się inne (i czy w ogole czymś się różnią), ale może warto je wypróbować.
Ogólnie polecam i pozdrawiam,
                                                                                                 Piotr Rubik.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2016, 12:42:52 wysłana przez Wruszka »
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 27, 2016, 13:06:46 »
;; - ;; plotka stąd, że jak patrzę na twarze tych Koreanek, to mają bardzo jasne buzie. I wydawał mi się ok, chlip, chlip! Wruszka obiecała mi próbeczkkę Etude House, dziękuję serdecznie! Ja ogólnie mam problem ze znalezieniem podkładu. Inglot w najjaśniejszym kolorze może być, ale czasami robią się okropne smugi i bywają dni, że nie wygląda estetycznie na mojej twarzy. Ciężko białasem być :(

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 28, 2016, 07:23:24 »
tak sie tylko wydaje przez brak kontrastu z naszymi karnacjami. ja studiowalam z wieloma Koreankami, ktore na tle Chinek wydawaly sie mega biale, ale jak stanely obok mnie, to widac bylo, ze to calkiem inny rodzaj bieli

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 28, 2016, 13:49:22 »
Kremy BB wybielają Azjatkom twarze, bo są tak skonstruowane, żeby niwelować żółte tony. I dlatego, gdy nałożę na swoją żółtą facjatę jasny krem, robi się ona biała (co daje wyśmienity efekt biała twarz żółta reszta) W przypadku kogoś, kto posiada bardziej typową europejską karnację to nie zadziała i krem będzie za ciemny. Może pomieszać ten BB z jakimś białym podkładem?

Acha, i te białe twarze Koreanek to też często efekt mega popularnych zabiegów wybielania twarzy (chińskie lolity też je robią jak szalone!) XD.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2016, 13:51:37 wysłana przez Keczup »
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 29, 2016, 21:46:31 »
Jeśli komuś nie żal hajsów, to polecam Kat Von D podkład w kolorze 42. Dla mnie okazał się za jasny, więc robię z siebie w nim gotha i kładę jeszcze poza twarzą. Poza tym, Kat wypuściła BIAŁY podkład i korektor.

Offline Ningyou

• Hero Member
  • Reputacja: 8
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2017, 20:02:28 »
Byłam dzisiaj w drogerii polskiej i kupiłam sobie kilka kosmetyków, wiem, że teraz ogólnie w drogeriach/perfumeriach jest moda na koreańskie rzeczy, ale nigdy nie sprawdzałam jak to stoi cenowo i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo nie jest źle! ogólnie kocham ceny w DP Na razie u mnie są produkty ze skin79, dużo z holika-holika ale bez kremów bb i z pil'aten i ślimaczkowy chyba krem z Mizon mają też cały regał z maskami do twarzy. I tak oto wiedziona przystępną ceną, ciekawością i rządzą piękna kupiłam piankę do mycia buzi z zieloną herbatą z holiki(32zł), krem do rąk awkado (13zł) i maskę do twarzy(3zł) z pil'aten. I dostałam za grosik maski oczyszczające w listku z gudetamą <3
polecam pjotr frączesky

Czy te ceny są porównywalne do tych w innych polskich sklepach? niezbyt mam czas żeby chodzić i oglądać :/

Offline Kociara

• Full Member
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 04, 2017, 11:35:24 »
Po wiele drogeryjnych kremach BB, postanowiłam wypróbować te koszerne - koreańskie. Padło na Skin79, różowy. I w tej chwili nie chce oceniać zapachu, konsystencji, bo jedna kwestia mi to przysłania. A raczej... MOJA LATYNOSKA TWARZ. Wygląda na to, że jestem zbyt blada nawet na koreański produkt. (OGOLNIE RAZ UŻYŁAM TEGO KREMU, CHĘTNIE ODSPRZEDAM W DOBREJ CENIE) I stąd moje pytanie - czy jest jakiś BARDZO JASNY koreanski krem BB? HELP!!!
Mam taki sam problem. Jeśli nie musi to być produkt koreański, to polecam japoński Kate Tokyo Mineral Mask BB cream w kolorze OC-B lub podkład Bobbi Brown Skin Foundation w kolorze Alabaster lub Porcelain (ten jest ciemniejszy). 

Edit: dopiero teraz zauważyłam datę pytanie. Sorki...  ::)
"If you can dream it, you can do it" W. Disney

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 13, 2017, 19:39:00 »
Wrzuciłyśmy krótki poradnik na temat zamawiania z Jolse. Z zebranymi najważniejszymi info:

http://www.almostparadise.pl/2017/08/jak-tanio-kupowac-koreanskie-kosmetyki.html