Google+

Autor Wątek: Buty - wątek ogólny  (Przeczytany 5981 razy)

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
Odp: Buty - wątek ogólny
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 31, 2017, 16:57:36 »
Pokrywa się, choć ja zawsze przed zakupem pytałam o długość wkładki. Raz nie uwierzyłam, wzięłam rozmiar większe i coż, były za duże.
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline LadyLunatique

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 31, 2017, 17:04:00 »
Dobrze wiedzieć, dzięki za informację!

Offline Rosette

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 01, 2017, 00:44:40 »
Hop, hop, wpadłam zapytać czy znacie jeszcze kilka innych sklepików oferujących lolicie i okołololicie obuwie na taobao dobrej jakości przyjazne osobom noszącym rozmiar 39/40? Pierwszy sklepik podany przed Keczupa ma przecudne modele, ale niestety rozmiar kończy się na 39, a często i mniejszym, jeżeli chodzi o interesujące mnie modele. W drugim sklepiku za to niemal wszystkie modele są albo na wysokim obcasie albo na platformie, których nie mogę nosić ze względu na problemy z kręgosłupem...  Będę z całego serca wdzięczna za wszelkie rekomendacje! Zbliża się wiosna, a moje jedyne półbuty już obchodzą czwarte urodziny i zaczynają wołać jeść, więc w końcu przyszła pora zaopatrzyć się w nowy model, co jest zawsze wyjątkowo ciężkim orzechem do zgryzienia, ponieważ w sklepach ostatnio w ogóle nie widuję delikatnych, jasnych modeli, a szukanie na taobao na własną rękę zwykle kończy się wysypem podejrzanie tanich butów za jedyne 40-60 juanów gwarantujące ból po pierwszym wyjściu...

Offline coffee-with-margot

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • The point of no return
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 01, 2017, 01:41:55 »
http://cottoncandyfeet.com/
może nie z taobao, ale mają ogromne rozmiary i może by coś się znalazło odpowiadającego