Google+

Autor Wątek: Keczupowa szafa 2015  (Przeczytany 2844 razy)

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
Keczupowa szafa 2015
« dnia: Styczeń 29, 2015, 11:45:33 »
Oto i jest pierwszy mój wardrobe post ever, bo i pierwszy raz ma to ręce i nogi XD
Krótki wstęp historyczny - było to ze 4 lata temu, kiedy Katarzyna przybiegła w wielkiej euforii, krzycząc "Pacz! Tu na tej wspaniałej stronie BODYLINE takie piękne rzeczy! Kupmy coś!". Tak też się stało i miał człowiek ze 3 spódnice i buty, które  to nosił czasami bez ładu i składu. Ze 2 lata temu, leżąc w wielkiej chorobie i prawie umierając, odkryłyśmy mboka. Choroba przeszła, jak ręką odjął, a do nas zaczęły napływać paczki z BRANDAMI! Kiedy otworzyłam paczkę z moim pierwszym AP (Dreamy Horoscope) rzekłam - Maki i Asuka, macie moją miłość, nigdy Was nie zawiedę! Niedługo potem trzeba było lecieć do Chin, a lot i nowe życie na drugim końcu świata kosztują niemało... sprzedałam wszystko oprócz FIRST AP <3 Niestety w chwili największej biedy i przymierania głodem byłam zmuszona sprzedać i to (żałuję tego po dziś dzień). Jakiś rok temu zaczęłam się odbijać od dna nędzy i dzięki temu powstała ta oto szafa!
Proszę patrzeć!

OTO SZAFA!

Angelic Pretty Loyal Rosette OP zwana Kolejarzem - zdobyty drim dress, wielka radość! + skarpety i headbow

Angelic Pretty Coat of Arms Tartan Switching JSK - odkupiona po taniości, przyszła z metkami, tak piękna, że aż się zdziwiłam

Angelic Pretty Polka Dot Chocolate OP zwana Piżamką - prezent urodzinowy od tajemniczych wielbicieli (przesyłam pozdrowienia, rowu rowu) <3 KOCHAM JĄ!

Angelic Pretty Country of Sweets (2007) JSK - udało mi się wygrać licytację tak tanio, że SZOK XD

Angelic Pretty Shooting Star - milusia szyfonowa spódniczka

Angelic Pretty Milky Way cardigan - z powyższą spódniczką tworzy najprawdziwszą AP GARSONKĘ!

écailles De Lune Forest Of Pipe Organ JSK edycja letnia - tak zwane mroczne pipy

Long ear and sharp ears' studio Deers in the mist  - GOTH jelonki!

Lady Sloth/Mama Katarzyny :) - sukienka uszyta przez Mamę Katarzyny specjalnie na różniste rauty, na których trzeba wyglądać jak człowiek

Casualowa serduszkowa sukienka z Chess Story

Teraz czas na tajemnice AP i podziemie Taobao. Swojego czasu chodziły po internetach ploty o istnieniu tzw. fabrycznych Dream Sky i to jest właśnie ta kieca. Jako, że AP produkuje w Chinach obstawiam, że to jakieś sample, jest identyczna z oryginałem, ALE nie ma metki, w jednym miejscu koronka jest trochę inna i jest zszyta nie idealnie po boku, a lekko z przodu (pewnie to zdecydowało o wydaleniu ją na pastwę Chińczyków). Odkupiłam od pewnej Chinki po taniości, ciekawa cóż to jest, no i mam.

Nieco wstydliwa część szafy  - REPLICZANY zwane podróbami

podróba Angelic Pretty Holy Lantern OP - kupiona od króla podrabiaczy, który robi IDENTIKO jak oryginały, do tej pory jestem zszokowana. Drim dress, ale krój ma nieco ryzykowny, więc kupiłam podróbę celem sprawdzenia, czy stanę się kobietą w ciąży czy może gothem

Koszule i inne

Granatowa z Infanty, czarna z Magic Potion

Obie z Lady Sloth. Czarna to najbardziej uniwersalna goth koszula ever, a szaro-srebrna ma szalony brokacik!

uber goth koszula z Dear Celine (zrobić jej zdjęcie to katorga) i kawaii z krawacikiem Lady Sloth (chyba sprzedałam wszystko, co do niej pasowało, ups)

BtssB Cat Fur Cape - pelerynka z kocimi uszkami. Niby czarna, ale kiedy dokładnie wygładzimy futerko ukazuje się mistyczny wzór Baby! CZARY!

I na koniec część torebek, które udało mi się wygrzebać z szafy. Moja ulubiona złota z Long ears and sharp ears studio, Bat Bag pośrodku z Moitie, niżej jego podróba (lepszej jakości!) z Loris, domuś nie wiem skąd, ale podróba (odkupiona pod wpływem chwili od pewnej Chinki za grosza), karta zakupiona od pana Chińczyka na ulicy za 20 zł (nie mogłam się powstrzymać) i mocno sfatygowane koperty z Loris (używane na co dzień już drugi rok, więc...)

Niestety nie zamieszczam zdjęć butów, reszty torebek, ozdób i biżuterii, bo niedawno przeprowadziłyśmy się do nowego lokum i wszystko jest w stanie rozkładu :(

Plany na ten rok:
- zdobyć więcej GOTH rzeczy!
- zainwestować w dodatki
- zakupić jakąś kawaii AP parkę <3

KANIEC!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2017, 18:24:38 wysłana przez Keczup »
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
Odp: Keczupowa szafa 2015
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2015, 12:25:48 »
Postanowione, moje dzieci będą chodzić do szkoły, w której uczycie, przy okazji nauczą się dobrego smaku. Podziwiam od zawsze Keczupowy i Kahowy skill w szukaniu tanich aukcji <3
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2015, 14:54:53 »
Piękna to szafa! 90% bym z chęcią przygarnęła. I te niebieskości <3 i szyfony w gwiazdki z AP <3
Nie kojarzę tej LadySlothowej sukienki z koronkowym dołem, a ładne to!
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Keczup

• Hero Member
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2015, 09:51:15 »
A dziękuję za dobre słowo! Gwiazduniowe AP to zawsze dobry zakup!
Kieca z Lady Sloth była, jeśli mi się dobrze zdaje, prototypem i chyba nie weszła do produkcji na szeroką skalę XD

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2015, 12:21:28 »
Keczupie, bardzo do mnie przemawia Twoja szafa ;w;

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2015, 12:52:15 »
Aprobuję! Dużo pięknego casualu i kilka rzeczy na większe okazje (np. KOLEJARZ), to chyba dobra sprawa, szczególnie kiedy mieszka i pracuje się w Chinach, a co jakiś czas wpada na uber herbatki pań Chinek <3

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2015, 20:43:08 »
Ukradłabym Ci piernikowe domusie. Gdybym się w nie zmieściła ofc...

Offline Keczup

• Hero Member
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2015, 18:15:30 »
W Chynach można na szczęście uskuteczniać szaleństwo bez skrępowania, ku uciesze Chińczyków jeszcze xd.
Katarzyno, ależ piernikowe domusie były początkowo Twoje, nie wiem, czy pamiętasz.
Bardzo się cieszę, że szafa zbiera pozytywne recenzje, aż szafa woła o więcej APe!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2015, 19:42:12 »
Szafa bardzo spójna i bardzo chętnie bym Ci ją ukradła. Ach <3
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2015, 21:31:46 »
Mroczne pipy, zazdroszczę! Podobnie z motywem gwiazd, dużo go. :)

Offline MurasakiUsagi

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
    • UsagiFashion^^
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2015, 21:35:35 »
Lubię Twoje goth Jelonki 8)

Offline Athenaie

• Full Member
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2015, 21:21:47 »
Nie widzę grafik ;<

Offline Keczup

• Hero Member
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2015, 00:47:29 »
Bieda! Spróbuję poprawić, jak wrócę z pracy... za 15 godzin T__T

Offline Keczup

• Hero Member
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 24, 2015, 11:15:46 »
Naprawiłam zdjęcia. Szafa oczywiście już średnio aktualna, ale aktualizacja dopiero w 2016 :P