Google+

Autor Wątek: Czyszczenie szafy, sprzedaż brandów  (Przeczytany 782 razy)

white-whale

• Gość
Czyszczenie szafy, sprzedaż brandów
« dnia: Październik 18, 2015, 14:56:01 »
Zasady sprzedaży:
- przyjmuję płatność przelewem na konto bankowe lub Paypala (wolę to pierwsze). Przy odbiorze osobistym możliwość zapłaty do ręki.
- wysyłam poleconym priorytetem, chyba, że kupujący zażyczy sobie droższej opcji. Nie istnieje możliwość wzięcia tańszej opcji.
- mam dwa koty. Nie zbliżają się do moich ubrań, ale są w domu. Ekstremalni alergicy niech wezmą to pod uwagę.
- ceny do negocjacji. Akceptuję również zapłatę w ratach, przy czym pobieram 20% bezzwrotnej zaliczki.
- sprzedaję rzeczy jednocześnie w kilku serwisach. W każdym przypadku bezwzględne pierwszeństwo mają osoby kupujące przez lacemarket. Jeśli ktoś chce być pewien zakupu zapraszam tam.
- nieprzeczytanie zasad nie zwalnia z ich przestrzegania
- recenzja mnie jako sprzedawcy

5.   High Waist Swan Lake Skirt od Metamorphose, kolor różowy. Cena: 75$ (przeliczam na zł według cen Paypala)

Na żywo nie jest ani trochę błyszcząca, nie mam pojęcia, co Meta robi ze swoimi zdjęciami. Spódnica jest w dobrym stanie, z przyjemnej w dotyku bawełny. Kokardki i koronka na dole są odpinane.
Zdjęcia: 1, 2, 3, 4, 5
Talia: 64 - 74
Pod biustem:  72-88
Wysokość talii: 12 cm
Długość:  57+4
(mierzone przeze mnie)

7.   Fur Headdress Headband od Angelic Pretty, kolor róż/róż. Cena: 70zł

Uwaga! Moja wersja jest różowo-różowa, nie różowo-czarna jak pokazuje powyższe zdjęcie. Futerko przyjemne w dotyku, trochę nawet ociepla w zimie.
Zdjęcia: 1, 2, 3

8.   Gwiazdki, kolor złoty/różowy. Cena: 30zł

Kupione w Japonii przez Yukami i Sake, ja sprzedaję bo im się nie chce. Są miękkie w dotyku, nigdy nie używane. Wersja złoto/róż w ilości 1.

9.   Bransoletka BTSSB, kolor czarny. Cena: 20zł

Brak wad.

10.   Offbrandowa etola ze sztucznego futerka, kolor czarny. Cena: 10 zł

Nigdy nie noszona. Tak naprawdę nigdy nie pasowała mi do niczego. Jest całkiem przyjemna w dotyku.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2016, 21:38:03 wysłana przez white-whale »

white-whale

• Gość
Odp: Czyszczenie szafy, sprzedaż brandów
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2016, 14:02:43 »
Updejt + obniżka cen