Google+

Autor Wątek: Szafopost Mesi 2016  (Przeczytany 1315 razy)

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
Szafopost Mesi 2016
« dnia: Styczeń 02, 2016, 20:56:31 »
Wrzucam mój szafopost, który będzie musiał być jeszcze uzupełniony o sześć sukienek, spódnice i koszule. Do niedawna byłam przekonana, ze mam obfotografowane wszystko, ale okazało się, że nie (inner voice: oragnij się, Meśka XD) Gdy chciałam sfocić to czego jednak brakuje, to w trakcie robienia zdjęć.....padła mi lampa błyskowa D: Zepsuła się, franca i amen :/ Bez niej zdjęcia są tak ciemne, ze szkoda gadać. Także w międzyczasie jest co jest~

Kiece:

Od lewej.
Pierszy rząd:
1. Bodyline
2. Infanta Tangled
3. Magic Tea Party Angel Fish
4. Magic Tea Party Anchor of the Sea (?)
5. Metamorphose dżysk z laki paka

Drugi rząd:
1. Hendmejd kupiony na brytyjskiej grupie sprzedażowej
2. Bodyline
3. Lady Sloth Lace Series (<3)
4. BtSSB Tripple tiered
5. BtSSB unknown OP

Trzeci rząd:
1. Infanta długa sukienka, służąca także jako underdress
2. Repliczan APe by Oojia kupiony za śmieszny piniądz
3. Alice & Nanami gwiazdkowa OP
4. AatP Briar Rabbit
5. Soufle Song Muchowa dżysk

Ponadto:
Fanplusfriend oldschool OP
Angelic Pretty Cameo Windows w brązie
Bodylajn Alicjowa sukieneczka
Bodylajnowa Tartanowa OP w czerwieni
Bodylajnowa czerwona jsk (gładka, bez printu)
Metamorphose pop swing jsk

Spódnice (całe dwie, hahahaha!):

Lady Sloth- zegarowowa
Bodyline w paski, kolor cegły

płaszczyki:

Buty (takie typowo lolicie, z wyłączeniem RHS'ów, które są na sprzedaż:

Torby (te IMO co fajniejsze):

Paski (bez nich bieda by była. Uwielbiam je wykorzystywać w stylizacjach XD):

Odpuszczam sobie biżu oraz kapelusze i inne ozdoby na głowę. Za dużo tego OTL;;;;
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2016, 23:24:34 wysłana przez Methice »
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
Odp: Szafopost Mesi 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2016, 22:18:01 »
Mmmm tyle piękna i dreamdressów w jednym miejscu <3 Zazdroszczę manekina! Jakby nie brak miejsca w pokoju też bym w takiego zainwestowała. Szkoda, że nie ma zdjęć akcesoriów...Ale rozumiem, zdjecia to nei taka prosta sprawa ;)

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2016, 08:50:45 »
Ja też mam maleńki pokoik u rodziców (gdzie są kiece), Eriko i powiem Ci, że manekin wcale wiele przestrzeni nie pożera. Co więcej, mam kolejne miejsce na trzymanie moich kiec (czasami ubieram manekina warstwowo XD;;;)

Akcesoriów mam masę i jeśli znajdę sposób na ich ładne i szybkie obfocenie, to może dodam. Ale naprawdę jest tego taka ilość, ze nie ogarniam ;_; mam słabość do biżu i świecących się rzeczy...

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 35
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2016, 14:56:22 »
Hoho! Ładnie Pani tego nazbierała! Czekam z niecierpliwością na pozostałe foty i mobilizuję do zrobienia zdjęć biżuterii. Baaaardzo podoba mi się zrobienie zdjęć na manekinie <3 dzięki temu szafa naprawdę pięknie się prezentuje

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2016, 15:17:40 »
Mesia,  imponująca szafa ;)  i manekin owe zdjęcia rzeczywiście  oddają nalezyty szacun kieckom :)   lace series od Lady Sloth przepiękne :)  a jak Ci się sprawdza ten underdress z Infanty?  :)myślałam czyby  go nie kupić ale nie wiem czy dobrze się komponuje z innymi kieckami  i czy nie robi się tego za dużo ;) podlinkowalabys jakaś swoją stylizację  z tym underdressem?:)           I koniecznie dorzuc fotki dodatków :)  ja też  mam dużo biżuterii i  uwielbiam paski do stylizacji :)

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2016, 16:50:20 »
Ile Ty tego masz! Ja jeszcze bym chciała zobaczyć koszule ;D Duży plus za dużo granatów <3

A skąd ten czarny płaszcz? Fajnie wygląda.
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2016, 17:04:04 »
Ooooo, dużo tego dobra, nawet aparat nie zdzierżył :). Bardzo schludne zdjęcia na manekinie, podoba mi się! OP/underdress z Infanty wygląda rzeczywiście ciekawie. Proszę wrzucać resztę! Ja rozumiem niechęć do focenia biżuterii, sama się zbieram do tego już dłuuugo.
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline nieobecna

• Full Member
  • Reputacja: 13
    • Antygea
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2016, 19:20:01 »
Zaprezentowałaś sukienki na manekinie tak profesjonalnie i estetycznie, że teraz walczę, czy nie kupić własnego _^_

Fajnie, jakby jednak udało się zrobić więcej zdjęć. Pokazałaś kilka pięknych perełek, więc jestem ogromnie ciekawa reszty.

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2016, 21:35:35 »
Methice, ile pięknych rzeczy! Masz bogatą kolekcję, możesz latać w stylówach od sweet do mroku! <3 Kolekcja pasków jest cudna. :) Również chcę obczaić Twoje koszule. :D Pewnie w przyszłym roku?
PS: Ta torebeczka - gwiazdka <333

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2016, 23:39:54 »
Pani Kaho, no jakoś tak wyszło. Natomiast niestety czeka mnie redukcja rzeczy, bo nie mieszczę się we własnej szafie, a kolejna przeprowadzka mi sie szykuje.
Biżu być może sfotografuję, ale to na pewno nie w tym tygodniu, bo iestety słabo z czasem ;_;

Nayuki
, ten underdress z Infanty jest całkiem ładny, ale ostrzegam- ciężki potwornie i nie wszystkiego będzie pasował. Ja osobiście lubię mieć obszerne ubranka, milion halek, więc nie ma dla mnie czegoś takiego jak 'za duzo' XD;;;
Stylizacja z tym kiecem, to ciężko. Nie mam nic na kompie. Może wśród zdjęć Magnificonowych (galeria konwentowa/ z pokazu mody)coś się znajdzie?

Elluin- koszule to właśnie bieda u mnie, serio. Trzy typowo lolicie, a reszta randomki XD Wolę bolerka i cardigany D:
Czarny płaszcz kupiony w Londynie na Camden Town. Wytargowany taniutko (bo kupiony w lipcu podczas upałów!!!), a jest cudownie inny od wszystkiego co widziałam :D Polecam!

Keczup- będę działać z tą resztą, obiecuję. Serio, serio ;_;

nieobecna- ja naprawdę polecam manekina *_* Nie zajmuje dużo miejsca, przysięgam, a jest genialny do przygotowywania sie na meety/ komponowania coordów/ szycia/ trzymania torebek *O*

Sektencja- ze sweetem słabo (ej no, nie ma różu wystarczająco :P), ale  mroki i classiki komponuę jakoś :D Paski rekomenduję mocno. bo podkreślają talię zawsze i wszędzie :D
Gwiadka to też jedna z moich ulubionych toreb. Szkoda, że nie jest większa i nie moge jej nosić przez ramię :/

Dziękuję za komentarze. Zobaczymy co się w szafie zmieni do końca roku. A plany zmiany są dość duże i ambitne XD; 

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2016, 22:20:07 »
Tyle pięknych sukienek, rany </3

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:20:52 »
Zazdroszcz! *O*
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 10, 2016, 09:02:38 »
Shizuka, Addicted- dzięki :) Niestety, jak już wspomniałam wyżej gdzieś, czeka mnie redukcja rzeczy, ech, ech.

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 12, 2016, 17:24:00 »
Methice,  dzięki za opinie o underdressie:) jakbyś miała ho kiedyś na sobie i była w wawie to daj znać :) chętnie zobaczę  na zywo;)

Offline Mazofia

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 7
  • Canum Venaticorum
    • Mazofiowy tumblr
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2016, 00:58:47 »
Meśko, strasznie fajna szafa! Widzę też, że pokochałaś Królisia od I-SOS (wg mnie jedną z najbardziej superowych torebek). No i paski 10/10, strasznie je lubię w lolicie, zwłaszcza w classicach i gosu. Ale ja jako ja najbardziej zazdroszczę gwiazdek na granacie, przecież to jest astro-piękno w formie cielesnej!!