Google+

Autor Wątek: Z czeluści garderoby Eriko 2016 ediszyn  (Przeczytany 1206 razy)

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
Z czeluści garderoby Eriko 2016 ediszyn
« dnia: Styczeń 03, 2016, 22:11:35 »
Moja szafa rozrosła się bardzo szybko. Prawie wszystkie ciuszki i buty przywędrowały do mnie w tym roku. Myślę, że już mogę zaprezentować zawartość garderoby: (na zdjęciach mogą gościnnie występować kapcio-jeże)

1. Sukienki:

Kwiatuszkowy JSK z Bodyline. Moja pierwsza lolicia sukienka, zamówiona z pomocą Enttie <3

Kropeczkowe brązowe OP, również Bodyline

Hand made oldschool OP, uszyte przez moja przyjaciółkę na podstawie wykroju z GLB

Frilly OP Bodyline. Zakupiona głównie z myślą o studniówce. Jeszcze nienoszona i nieprasowana. (jak widać...) Podmieniłam guziki na koraliki w kształcie kokardek i przypięłam do niej broszkę

A oto perełka w mojej szafie,czyli moje pirsze burando <3 L'oiseau bleu- BTSSB. Prezent od masy ludzi na moją osiemnastkę. Zdjęcie koszmarne, ale nijak nie chciało wyjść ładne D:

2.Koszule:

• Biała z odczepianymi rękawkami. Jak dumnie głosi metka: Bodylajn
  • Biała z krótkim rękawkiem. Już porządnie wysłużona. Mystery Garden
  • Totalny offbrand

• Ta z brązowym kołnieżykiem odkupiona od ziomalki z grupy sprzedażowej na FB. Jakaś tajemnicza ebayowa firma
  • Reszta offbrand

3.Spódnice

Handmade ze starej letniej sukienki. Jest bardzo lekka więc idealna na upały

Dear Celine. Odkupiona od Gravish. Służy mi wiernie!

Love Nadia.Bodyline. Pan Yan zrobił mi psikusa i print jest w lustrzanym odbiciu. Wymieniłam też kokardki w talii

Handmade by Ningyou <3

4. Sweterki:

Wszystkie zakupione jednego dnia w tym samym ciuchlandzie!

5.Rzeczy na nogi

Posiadam też kilka par jednokolorych rajstopek bez wzorów. To są te ciekawsze ;)

• BJD tights-allegro
  • Prezent od Menoły, pamiątka po pokazie mody :D
  • Dwie pary skarpet z doszytą przeze mnie koronką

Jako, że ta część garderoby wypada mało imponująco, planuję rajtuzowe zakupy. Jakieś sugestie co mogłoby mi pasować? :)

6.Inne rzeczy na nogi

• Deichmann
  • Antaina
  • Bodyline
  • Deichmann

Planuję zakup czarnych bucików. RHSów albo gotyckich platform!

7.Biżuteria i dodatki:

• House
  • Restyle
  • Bershka
  • Jeżyki

Offbrandy, handmejdy i prezent na sikret gwiazdkę od Shizuki

Wszystko handmejdy, zrobione przez różne artyski ;)

Hendmejdy. Jaskółeczki z vinted, klucz odpruty ze starego kaszkietu (long story...)

Offbrandowe mroki

Randomowe sklepy. Drugi od góry to Restyle

• Kamea z lewej kupiona w Wodnej Wieży
  • Ćma z Restyle, nówka sztuka nieśmigana. Premiera na studniówce
  • Reszta to owoce moich wizyt w koralikowie + prezent od Shizuki ;)

Alicjowe:
  • Pierścionek z królikiem przyjechał z Disneylandu
  • offbrand + naszyjnik handmade

• Oldskólowy headress zrobiony przeze mnie do kompletu z sukienką+ opaska w kwiauszki hendmejdowy prezent
  • reszta offbrand

Kokardkowe szaleństwo! Każda z innego tajemniczego źródła. Czerwone w kropeczki mam do oddania, po cenie wysyłki.

• Wristcuffsy zrobiłam
  • Reszta to offbrand

Te mam na wydaniu!
  • Białe-ffbrand, użyte raz
  • Czarne-claire's, nieużywane
Również oddam w cenie wysyłki ;)

I to by było na tyle! Lubię moja szafę mimo, że przechodzi od sweetu, przez classic aż po mroki, ale to mi się w neij podoba :D Różnorodność górą!

PS: Robiąc ten post uświadomiłam sobie jak wiele elementów mojej garderoby zawdzięczam innym. Dziękuję tym, którzy mieli stój wkład w Tworzenie mojej szafy!

Dziękuje za uwagę! [Kurtyna!]

« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 15:14:29 wysłana przez ~Eriko~ »

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
Odp: Z czeluści garderoby Eriko
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2016, 22:32:17 »
Jaka śliczna szafa! <3 Bardzo żałuję że moja jest w rozjazdach... Czarna offbrandowa koszula z kokardą jest cudowna, bardzo zazdroszczę! Masz naprawdę super łupy. :D I jeszcze super biżu!

Jeżyki podbiły moje serce :D

Offline ~Eriko~

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2016, 08:53:21 »
Czarna z kokardą...? Masz na myśli fioletową? :"D Dziękuję ;) Jeżyki były prezentem w komplecie z sukienką;)

Offline Sektencja

• Sr. Member
    • Czarne maki
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2016, 13:26:39 »
Ano w tym świetle jest fioletowa. ::) :-[ Haha, ślepnę :D

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2016, 15:06:34 »
Co prawda brązy i kwiatki to nie moje klimaty, ale szafa bardzo przyjemna. Poza tym to wszystko w rok?! Wow, co za tempo! Ile biżuterii! Szacun! Właściwie to czarna spódnica z Dear Celine była moja i sprzedałam ją Gravish (czego pożałowałam praktycznie od razu i planuję zdobyć ponownie), więc można uznać, że też przyczyniłam się do budowy szafy :)
Jak sprawuje się pierwsze baby burando?
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2016, 15:19:46 »
Chciałabym mieć taką garderobę w wieku 18 lat... Gratuluję konsekwentnego jej budowania i trzymam kciuki, byś nadal się rozwijała. I brando na osiemnastkę to prezent wspaniały! Masz świetnych przyjaciół <3

Offline nieobecna

• Full Member
    • Antygea
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2016, 18:39:30 »
Jak na jeden rok zbierania to naprawdę super. Zwłaszcza, że kolekcja jest spójna i zrównoważona, widać w niej konkretny kierunek i gust. Tylko tak dalej ;>

Offline ~Eriko~

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2016, 20:56:38 »
Dziękuję za wszystkie słowa pochwały :D Prawdę mówiąc jakoś ostatnio do mnie dotarło ile tego się zrobiło...To jakoś tak samo wyszło xD Może to dlatego, że wszystkie piniążki jakie dostawałam przeznaczałam na zakupy. Nie mam specjalnie dużych potrzeb więc odkładałam właśnie na ciuchy. Myślę, że należę do zorganizowanych osób, bardzo długo układałam wishlistę albo raczej needlistę, więc po prostu wiedziałam czego szukać :) Spora część biżuterii jest efektem nudy...a inna pamiątką po czasach kinder-gotu (nostalgia).

Dear Celine kocham mocno! Czerń jest cudowna, bo i uniwersalna, dlatego lubię ją wykorzystywać i chodzę w niej bardzo często. (Jest moją motywacją żeby nie żreć, bo dopinam sie w niej praktycznie na styk :"D). To zaszczyt, że mam w szafie kapkę mroczności samego Keczupa!

Burando jest cudowne! Wygodne, przyjemne w dotyku. Print jest przeuroczy i szczegółowy, nawet ma napisy po francuskiemu! mmm <3 Po dostaniu dłuuugo wisiało na pusiatym wieszaczku na drzwiach i było regularnie przeze mnie macane. zabawna historia jest też taka, że znałam i chciałam tę sukienkę i dostałam ją, mimo że nie miałam jej nigdzie zapisanej na wishliście! Enttie czyta w myślach <3
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2016, 21:01:03 wysłana przez ~Eriko~ »

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2016, 10:24:58 »
Eriko,  bardzo fajna szafa :) dużo ładnych dodatków,  szczególnie przypadły mi do gustu kluczyki i ciastkowy naszyjnik:) i faktycznie jak na szafę osiemnastki  jest czego pozazdrościć :) I super,  że przyjaciele złożyli się na burando  dla Ciebie :) świetny  pomysł  na prezent :) tez bym chciała  takich znajomych :)    tez mi się podoba fioletowa koszula,  fajnie się nadaje  do różnych stylizacji :)                  ciekawa jestem Twojej  studniówkowej  stylizacji od pana Yana:) podzielisz się?  :) fajnie ze podmienilas   guziki:)                                   a dopinanie się na styk  w lolitę to chyba niestety powszechny  problem wielu lolit:)

Offline ~Eriko~

• Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2016, 13:23:50 »
Pochwalę się :D Jestem bardzo ciekawa czy uda mi się wyczarować elegancką kreację z kiecy z bodylajna. A studniówka już w sobotę ;)

Offline BlackAriss

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 5
  • o inicjałach OWWW =w=
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2016, 18:32:10 »
Już w sobotę? :o Ooo, szalona~! Liczymy na dużo zdjęć Twojej kreacji!

Normalnie siedzę cicho i tylko stalkuję, bo się wstydzę odzywać, ale Eriko to Eriko - mój partner do selfie w łazience, więc odważę się coś wreszcie napisać...
Ogóólnie to jestem pod wielkim wrażeniem zebrania takiej loli szafy w krótkim czasie(jak chyba wszyscy), bo sama wciąż nie wybiłam się ponad te trzy Rzeczy które kupiłam w zeszłym roku. Oczarowała mnie spódnica w kwiaty od Ningyou. Zazdroszczę Ci też hardo tych wszystkich ozdób! Ojeeejciu, te śliczności ;-; A koronkowe rękawiczki to już w ogóle miłość!

Piękna szafa; tak trzymaj i powodzenia w rozwijaniu jej ;u;

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2016, 20:36:38 »
O rany, super szafa! Bardzo szybko uzbierałaś dużo rzeczy. Szczególnie biżuteria - jestem pod wrażeniem i życzę dalszych lolicich sukcesów!

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2016, 23:25:44 »
Fajna szafa! Mimo że niby gatunkowo nie spójna to wygląda całkiem spójnie :) i wszystko masz, buty pod kolor torebek! ja tak nie mam muszę nad tym popracować jeszcze .__.

biżuteria jest świetną! <3
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles