Google+

Autor Wątek: Gołębia szafa 2016  (Przeczytany 1806 razy)

Offline Matto

• Full Member
  • Reputacja: 28
  • Pidżon-san
Gołębia szafa 2016
« dnia: Styczeń 06, 2016, 20:42:53 »
W tym roku Gołąb się nie spóźnił i zrobił zdjęcia jeszcze w styczniu!
Szczerze mówiąc, miałam wielki dylemat czemu i ile mam robić w tym roku zdjęć - jestem jeszcze przed closet cleaning, ale w końcu doszłam do wniosku, że OJTAMOJTAM, zrobię zdjęcia wszystkiego!
A to jeszcze i tak nie jest wszystko - było kilka rzeczy o których zapomniałam, albo zdjęcie wybitnie nie wyszło i już go nie wrzucałam. Po fakcie zorientowałam się, że m.in zupełnie zapomniałam o kolekcji skarpet (2 pudła) i butów (...dużo pudeł), ale who cares, w końcu lud głównie łaknie main piece'ów :^)
Tak więc indżojcie!  :)

MAIN PIECE

Sacred Night, Acanthus, Church Choir Flair, Gargoyles of Notre-Dame de Paris Cross

Strahov Library x2, Embroidered Collar Sailor, Chocolate Macaron Just Waist

Rottenburg, Ave Maria Stained Glass Tull Lace, Swan Lake ~Ephemeral Tears~ Short Sleeve, Beatrice

London Stripe Tiered, Marianne, Kirakisho, Flare Skirt with Braid Lines

BOLERA

Kolekcja bolerek, głównie IW, jedno z Mystery Garden.

KOSZULE + INNE

Mroki (uwaga niebezpieczeństwo brzydkie zdjęcia: bardzo rozjaśnione bo nic nie było widać) - IW + Lady Sloth

Pozostałe koszule (również IW + LS), underskirt i neko neko kawaii desu fartuszek

AKCESORIA

Akcesoria różne - dziwicie się, czemu nie robię wszystkiemu zdjęć? No właśnie...
Akcesoria z IW, Metamorphose, BTSSB, AaTP, offbrandy, vintage, hendmejdy (Matto poleca Gravish - bardzo dobre hendmejdy to są<3). Berecik z Excentrique, parasol z AaTP, wianek z Moss Marchen, futerko z CuteLou.

Torebkowa kraina w meblościance - jak widać, upchane tak, że prawie wypadają. Kilka ulubionych na widoku. :)

I tym akcentem zakończę najbardziej na odwal się zrobiony WP w tym roku! Wdziejmy razem małe imprezowe czapeczki!!

PS: W tym roku obyło się bez urazów przy robieniu posta.
coo coo motherfucker

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
Odp: Gołębia szafa 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2016, 21:33:29 »
Oo, jak Twoja szafa ładnie urosła! <3 Masz piękną kolekcję dodatków. :) Ta torebka-kuferek jest piękna!

Offline Shizuka

• Full Member
  • Reputacja: 4
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2016, 21:47:28 »
Jestem fanką Twojej szafy. Toreeebkiii <3

Online Beratorikusu

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2016, 21:51:41 »
Bardzo fajna szafa! Dużo klasyku i nawet goth się znajdzie! Podoba mi się to, że jest tu dużo czerwieni, bordo i czerni <3 Zazdroszczę Acanthusa, Royal Library i Ave Marii. Poza tym piękna kolekcja torebek, kuferek od AaTP i goth IW uwielbiam. Bolerka też wspaniałe~
WE ARE MARTYR. WE ARE BELIEVER. AND WE JUST BELIEVE THE FAIRY!

last.fm

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2016, 22:01:53 »
łał, łał, łał! *_* Same cudowne i przemyślane rzeczy! Podziwiam szafę tak bardzo <3 szczególnie kolekcję koszul *_*
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2016, 06:38:57 »
Wspaniała i spójna szafa. Najbardziej podoba mi się Ave Maria i Swan Lake, o którym marzę, tylko w innym kolorze. Właśnie, czy to miejsce na cyc w Swan Lejku jest w stanie cokolwiek pomieścić? Krój wydaje się nieco ryzykowny... Szkoda, że nie pokazałaś więcej torebek, kocham torebki!
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Matto

• Full Member
  • Pidżon-san
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2016, 18:07:20 »
Dziękuję za komcie :* <3

Właśnie, czy to miejsce na cyc w Swan Lejku jest w stanie cokolwiek pomieścić? Krój wydaje się nieco ryzykowny...

I tak i nie. OPka w cycu zmieści ponad 100cm (!!!) ale kwestia jest tego, jak wielkiej objętości jest to cyc. U mnie z tym raczej słabo - sukienka cud miód, ale najprawdopodobniej pójdzie na sprzedaż. Może złapię kiedyś spódnicę...
coo coo motherfucker

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2016, 10:36:54 »
To dla mnie zawsze takie zaskakujące, jak masz coś spoza IW. :D :D

Offline nieobecna

• Full Member
  • Reputacja: 13
    • Antygea
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2016, 11:55:20 »
Przy takim natężeniu jednej marki można już chyba faktycznie mówić o kolekcjonerstwie :D

Ale nie dziwię się zupełnie, bo to piękne, eleganckie rzeczy są.

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 35
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2016, 12:11:33 »
Moimi faworytami są również Ave Maria i Swan Lake. I dodatkowo makaronsy, które deklaruję się kupić przed powrotem do Polski! Podoba mi się dużo bordowego w szafie, ale mam wrażenie, że ubyło z niej granatu. Mam nadzieję, że jednak nie...

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2016, 18:25:19 »
Śliczna szafa Matto:) kiecki kieckami,  ale te bolerka! zazdrość  ;D i czy jest jakieś specjalne inside story  na to ze masz 2 razy library?  :)

Offline Matto

• Full Member
  • Pidżon-san
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:43:37 »
Przy takim natężeniu jednej marki można już chyba faktycznie mówić o kolekcjonerstwie :D

Użyłabym słowa "zbieractwo" :D

To dla mnie zawsze takie zaskakujące, jak masz coś spoza IW. :D :D

W przyszłym roku was zaskoczę i nie będzie nic z IW, same AP!

Podoba mi się dużo bordowego w szafie, ale mam wrażenie, że ubyło z niej granatu. Mam nadzieję, że jednak nie...

Nic nie ubyło, przybyło za to od czasu ostatniego WP tylko jedno granatowe bolero. Granat u mnie się głównie rozrósł w dodatkach przez ten rok.

Śliczna szafa Matto:) kiecki kieckami,  ale te bolerka! zazdrość  ;D i czy jest jakieś specjalne inside story  na to ze masz 2 razy library?  :)

Jak po raz pierwszy wyszło SL, to dupy mi nie urwało i sobie odpuściłam - i tak zeszło momentalnie. Ale moja koleżanka dorwała zieloną JSK, po zobaczeniu jej na żywo od razu mi się spodobała i miałam smuta. :( Moja pierwsza Biblioteka została zakupiona na Usagiyouhinten pod wpływem impulsu - dopiero po fakcie zorientowałam się, że to krój babydoll, a nie normalny.
Parę miechów później dobry krój wyskoczył na LM, i kupiłam. Babydoll pójdzie do sprzedaży we właściwym czasie... Jak się ogarnę :^)
coo coo motherfucker

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2016, 20:24:40 »
Aaa to taka historia :) ja za to uwielbiam  babydoll, wiec jak będziesz się pozbywać jej to miej mnie na uwadze :d                              p.s. skąd Gołąb? :) za krótko jestem na tym forum i nie wiem skąd  ten nickname :)

white-whale

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 08, 2016, 20:24:53 »
Hoarding, nazwijmy rzecz po imieniu :D Ale generalnie to zazdroszczę ogarnięcia szafy. Wszystko tak dopasowane kolorystycznie i krojem, no i tyle bluzek i bolerek... Jelly/10.

Offline Matto

• Full Member
  • Pidżon-san
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2016, 18:30:29 »
Aaa to taka historia :) ja za to uwielbiam  babydoll, wiec jak będziesz się pozbywać jej to miej mnie na uwadze :d                              p.s. skąd Gołąb? :) za krótko jestem na tym forum i nie wiem skąd  ten nickname :)

Bardzo chętnie się pozbędę, będę pamiętać i dam znać we właściwym czasie.
PS. Ja naprawdę jestę gołębię, nie dekonspiruj mnie.

Hoarding, nazwijmy rzecz po imieniu :D Ale generalnie to zazdroszczę ogarnięcia szafy. Wszystko tak dopasowane kolorystycznie i krojem, no i tyle bluzek i bolerek... Jelly/10.

Hoarding= zbieractwo :^)
coo coo motherfucker