Google+

Autor Wątek: Szafa Keczupasa 2016  (Przeczytany 1525 razy)

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
Odp: Szafa Keczupasa 2016
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2016, 07:51:22 »
Czy opowiesz historię o butach ze szmato? Bo ta mnie ominęła :(

Nie jest to jakaś porywająca historia, po prostu milion lat temu (jakieś 5?) kupowałam buty na stronie Bodyline, a płaskie w interesującym mnie rozmiarze i kolorze CZORNYM byli tylko one. Wszyscy haniebnie się naśmiewali, że to tea partasy z doklejoną przez pana Yana szmatą i zostały nazwane BUTAMI ZE SZMATO. Miny zrzedli tym naśmiewaczom, gdy okazało się, że obuwie to jest pancerne i tak narodziła się ich legenda! Nosiłam je w kółko, bo to swego czasu były moje jedyne lolyckie buty, w których dało się chodzić, a one nadal się hardo trzymają! Szacun dla pana Yana.

Keczupie a masz może jakieś foto w transwestycie?  :) strasznie jestem ciekawa jak się prezentował dopóki się go nie pozbyłas ;D   a i może dorzucisz  jednak swoje overdressy do posta? :)  i zmobilizuj Kahę,  żeby wrzuciła swojego szafoposta w koncu:)   a sklep króla faktycznie zacny  ;D

Foto w transwestycie nie mam, bo w ogóle nie było sensu tego na siebie wkładać, tak to tragicznie wyglądało. Tego samego dnia, gdy przyszedł, od razu poszedł na sprzedaż. Overdressy nie, bo w ogóle na zdjęciach nie wychodzą... A Katarzynie wykonałam już milion zdjęć jej szafy, więc można uznać, że mobilizuję hardo XD.

Sakuya The Whisper of Stars
!
!!!
JA TO CHCĘ. Czy to można jeszcze gdzieś dostać? Czy są inne kolory?

Duży szaf, Keczupie, i bardzo ładnie złożony! Masz moją zazdrość za piernikowe domki, są śliczne.
Jak praktyczna jest torebka-serce od MILK? Chciałam kupić, ale się waham.

Wyszło to w kolorach czarnym, granatowym (Katarzyna ma granatowe), fioletowym i białym. Rezerwacje skończyły się chyba z październiku, dopiero dostałyśmy kiecki w tym tygodniu :(. Widzę, że tutaj mają http://www.my-lolita-dress.com/sakuya-lolita-the-whisper-of-stars-gold-stamping-lolita-jsk-sakuya-1 i podobno jakiś ready stock ma też być. Ewentualnie można będzie u Chinek poszukać po Chińskim Nowym Roku.

Piernikowe domusie polecam, bo są ładne, wygodne i można zdobyć po taniości!

Serdusio Milka jest wyśmienite na co dzień, A4 nie mieści, wiadomo, ale portfel, telefon, sporawy aparat, jakiś notes, butelkę wody, kosmetyki i tony badziewia spokojnie. Serdusio, gwiazdkę z IWu i złotą z Long Ears noszę normalnie na dzielni do dresiku i uważam za najpraktyczniejsze moje torebki.
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
Odp: Szafa Keczupasa 2016
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 10, 2016, 08:58:03 »
Piękna szafa *_* Pierwszy kieceł nawet na mojej wishliście odkąd zobaczyłam na żywca. Kolekcja rastóp imponująca wręcz :D Pięknie, Keczupie <3
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka