Google+

Autor Wątek: Mazoke Starter Pack 2016 (szafopost)  (Przeczytany 640 razy)

Offline Mazofia

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 7
  • Canum Venaticorum
    • Mazofiowy tumblr
Mazoke Starter Pack 2016 (szafopost)
« dnia: Styczeń 13, 2016, 00:51:23 »
Stękałam, że uuu szafa taka biedna, uuu, kiecek tak mało, ale jak obfociłam, to wyszło, że chyba jednak nie. Szafa jest dość taniościowa, ale to trochę z wrodzonego skąpstwa.

JSK:

Od lewej:
Najpiękniejsza, absolutne muszę-to-mieć Lace Series od Lady Sloth w granacie,
pierwsze brando Baby Polka Dot a la Mode czerń/róż,
nieznana czarno-brązowa JSK z Metamorphose odkupiona od Garvish
Wszystkie JSK kocham bardzo bardzo. LS jest dla mnie czymś do noszenia od święta i zachwyca mnie niezmiennie. Baby i Metę noszę częściej. Meta jest wyjątkowo wspaniała do lolicenia/otome na codzień.

Spódnice:

Od lewej:
pierwszy lolici przyodziewek jaki zdobyłam, czyli spódnica od RabbitHeartShop (R.I.P.),
Love Nadia od pana Yana odkupiona od Sake,
oraz ciekawostki z lumpa -- raczej do otome.

Koszule:

Od lewej: lump przerobiony (poprawione rękawy), moja szafa sprzed lolity, lump przerobiony (odpruty paskudny żabot) i Metamorphose odkupione od Walenia
Uwaga! Będzie uzupełnione! Brakuje dwóch koszul!

Bolerka itp.

Od lewej: handmejd mój (ale będzie poprawiany, bo mi się trochę nie podoba), marynarka niezbyt lolica, ale bardzo elegancka uszyta przez moją babcię -- ma tak szalony kolor, że lubię ją wplatać do lolity, bolerko z lumpa (3 zł!!)

Bielizna:

Halczany od Classical Puppets, obie typu "daily", A-line i bell oraz pantalony: różowe od CP i klaunowe handmejdowe moje.

Rajstopki i skarpety:

Górny rząd: OTK -- dwie pierwsze od lewej allegro za 8 zł, reszta ze sklepu Mu-Fisha
Dolny rząd: Rajtki -- trzy pierwsze od lewej Mu-Fisz, fiolety i róże z Polski, a potem Mu-Fishe do końca

Torebasy:

Ksiażka odkupiona od Meśki czeka na lekką renowację, brązowa i Króliś <3 od I-SOS (bardzo lubię ich torby ;__; ) i taka większa skórzana torba normalfagowa z Polski

Dodartki:

Ficzering piękne pudełko od Eriko <3 na górze jest reprezentanka z pary kokard od Baby sprezentowane przez Myszę (druga jest w kieszeni płaszcza), ganatowe róże, kremowa kokardka z gwiazdką i mała kokardka z FoxCherry z Taobao a reszta to 100% handmejd mój. Mój handmejd jest potwornie ruchomy, bo a to coś sobie przerobię, a to coś zupełnie zmienię, albo się rozmyślę i wystawię na sprzedaż...

A na koniec ciekawostka z lumpa:

Jest to góra, bez halki, kieca którego znalałam w lumpie. Docelowa halka była koszmarem, bo była 100% poliestrowa. Na lato to się nie nadawało, ale góra miała ładny wzorek w różyczki i nawet brokatowe złote cosie! Podjęłam więc próbę i z batystu z outletu wykonałam halkę/underskirta samodzielnie. Wygląda ona strasznie, bo to były moje pierwsze poważne próby krawieckie na skalę człowieka, w związku z tym jej nie pokazuję. Natomiast jak zakryje się ją tą górą z lumpa (przerobioną zresztą), to wygląda całkiem dziarsko. Ostatnio uznałam, że muszę ją przerobić, bo od lata minęło pół roku, a ja znów kawał lolibrary obejrzałam i gust mi się bardziej wyrobił.

~Fin~

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
Odp: Mazoke Starter Pack 2016 (szafopost)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2016, 09:15:04 »
No i bardzo ładna szafa, cieszę się, że się pochaliłaś :D Miło mi, że nawet moje pudełeczko gościnnie wystąpiło, mam nadzieję, że sie sprawuje.

Mój handmejd jest potwornie ruchomy, bo a to coś sobie przerobię, a to coś zupełnie zmienię, albo się rozmyślę i wystawię na sprzedaż...

This! Totally know that feel bro...

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2016, 14:19:46 »
Spoczi szafa! Gdzie są buty? Żądam butów. ;D

Offline Beratorikusu

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2016, 18:59:15 »
Bardzo fajna szafa! Najbardziej podoba mi się LS Lace Series, na początku myślałam, że to czerń, ale później patrzę -granat! Też piękny, mimo, że czarny jest moim MUST HAVE. Meta też ładna. Kolekcja torebek niby niewielka, ale bardzo przyjemna, szczególnie króliś <3
WE ARE MARTYR. WE ARE BELIEVER. AND WE JUST BELIEVE THE FAIRY!

last.fm

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2016, 21:53:28 »
Naprawdę fajna szafa :D Szczególny plus za cudną JSK od Lady Sloth (to jest piekno, oj tak!) <3
Ładna kolekcja rajstópek i ta królicza torebeczka (z tej samej serii co moja) przeurocza. :D
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline nieobecna

• Full Member
  • Reputacja: 13
    • Antygea
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2016, 11:32:29 »
Szafa początkująca, ale masz już rzeczy takie, że zostaną z tobą na lata, i to może nawet jeśli sama lolita już nie. To bardzo dużo ;>

Bardzo fajne są te rajstopy z Mu-Fisha w ogóle, aż się zainteresuję firmą.

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2016, 17:47:41 »
Mazofia,  na początek  nie najgorzej :) bardzo podoba mi się kiec  od Lady sloth,  ale mam kompletną słabość do koronkowych sukienek (niekoniecznie  lolicich ) :) widzę,  że na razie idziesz w bardzo bezpieczne printy i kolory,  co nie jest złe  jeśli nie lubisz się wyróżniać  aż tak bardzo i tak jak dobrze zauważyła Nieobecna,  większość  tych rzeczy może być spokojnie używana jako normalne ciuchy,  niekoniecznie lolicie  i otome. Fajnie,  że masz kolekcje rajstop ;) (przy okazji podlinkuj tego mufisha,  fajnie się zapowiada :) ja bym na Twoim miejscu popracowala nad bardziej lolicimi  koszulami i bolerkami.  I nie wiem czy masz jakieś lolicie  buty,  jeśli nie masz to warto  pomyśleć o tym ;) i dobrze,  że umiesz robić handmade bo to Ci daje dużo różnych możliwości :)