Google+

Autor Wątek: Kejkowa szafa 2015 (BĘDZIE AKTUALIZACJA)  (Przeczytany 1368 razy)

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
Kejkowa szafa 2015 (BĘDZIE AKTUALIZACJA)
« dnia: Luty 23, 2016, 13:30:49 »
W 2015 roku moje możliwości finansowe znacznie się poprawiły, takoż też postanowiłam zdobyć kilka ulubionych printów, o których kiedyś nie ośmielałam się nawet marzyć. Przestałam się też wzdrygać brązów, dzięki czemu moja sekretna miłość do czekolady i ciastek mogła się w pełni rozwinąć.

Podobnie, jak Keczup, przed wyjazdem do Chin sprzedałam duuużo rzeczy, a studencka bieda na chińskim uniwersytecie przetrzebiła moją szafę prawie do zera. Teraz odkupuję rzeczy, których sprzedania żałuję. Przestałam też martwić się, czy jakiś krój będzie na mnie leżał czy nie. Jeśli coś lubię, to kupuję. Jeśli źle w tym wyglądam, to sprzedaję bez żalu, bo na świecie jest wiele pięknych sukienek. Dzięki tej metodzie mam wreszcie szafę, z której jestem prawie w 100% zadowolona. Większość sukienek ma swoją historię i jest dla mnie w jakiś sposób ważna. Część taobaowych sukienek kupiłam z pazerności i pewnie niebawem się ich pozbędę z przeróżnych przyczyn.

Na razie wrzucam zdjęcia tego, co udało się obfocić przed wyjazdem na wakacje. Nie są to wszystkie sukienki, brakuje dwóch ciastkowych perełek i jeszcze jakichś nowoprzybyłych taobao. Są za to zdjęcia praktycznie wszystkich dodatków. Spódnice, koszule, torebki i buty obiecuję wrzucić wkrótce.

Dodatkowo jest to tylko... pół mojej szafy. Firmowa część, czyli rzeczy z Lady Sloth, w przytłaczającej większości są w Polsce. W Chinach nie chodzę w lolicie zbyt często, a wiele kupuję, toteż wysyłanie tych rzeczy tam i z powrotem (ten powrót jakoś się odwlekł bardzo...) nie miało sensu. Toteż niecierpliwie czekam na połączenie mojej całej szafy!

SUKIENKI

Sweet cream house JSK  by Angelic Pretty
Odkąd tylko wyszło było moim marzeniem i gdy je kupiłam byłam najszczęśliwsza na świecie. Niedawno AP wydało to jsk znów jako special set w bardzo korzystnej cenie, więc zapoluję jeszcze na miętowe JSK

Country of sweets JSK by AP. History ciastkowych printów. Swego czasu baaardzo popularny w Japonii. Kupiłam kiedyś czarne i było za małe, więc zamieniłam się z Keczupasem. Będąc w Japonii wypatrzyłam wersję z drugiego release i... MAM. Planuję jeszcze identyczny krój w czerni.

Melty Chocolate podobno JSK by AP. Ultimate dream dress. Gdy już miałam odłożony na nie duży pieniążek, udało mi się je znaleźć w baaardzo dobrej cenie na mboku. Tomo się sprawił! To odroczony w czasie prezent za licencjat. Kocham ten print do tego stopnia, że na pewno kupuę jeszcze brązowe JSK.

Chocolate Quartet JSK by AP. Kupione w przecenach za grosze. Jest jedną z moich ukochanych sukienek. Udało mi się, mozolnie, skompletować cały set.

Chess Chocolate JSK by AP. To jedna z tych sukienek, o których nie ośmielałam się nawet marzyć. Na szczęście cena tego printu spadła już i mogłam sobie pozwolić na dołączenie go do mojej czekoladowej kolekcji.

Wonder Party JSK by AP. Sukienka z dramatyczną historią. Kochałam bardzo szczerze, jednak będąc żebrakiem sprzedałam je Ulkenowi wysyłając z dalekich Chin. Później trafiła ona do Menoły, która przywiozła mi ją z powrotem, gdy u nas była. JUŻ NIGDY JEJ NIE ODDAM

Fantasic Doll JSK by AP. Kupiona po taniości jako SET i nie wiem, co mi się stało w głowę, że sprzedałam skarpetki i KC. Za grosze. Idealna sukienka koktajlowa. Muszę wreszcie postarać się o jakąś solidną stylizację z jej udziałem

Wonder Cookie JSK by AP. W limitowanym kolorze. To kolejna zdobycz z Japonii i jedna z sukienek, które planowałam tam kupić.

Welcome to sweet hexenhaus jsk. Jedyne Baby w mojej obecnej kolekcji.

Romantic train by Metamorphose. Miałam kiedyś czerwone, ale wolę zielone. I oto jest <3

Twinkle Journey by Meta. Special set. Myślałam, że nigdy tego nie dostanę, bo ceny były skandaliczne. Na szczęście Meta wykazało się dobrociom i oto mam! Chętnie kupiłabym jeszcze niebieskie...

Misiowe patisserie by Meta. Chyba najstarsza sukienka w mojej szafie. Ah te szalone kroje Meta sprzed lat! MISIE <3

Miranda JSK by Lady Sloth. Miała być na tea party Krada, ale poczta zawiodła i nie dotarła na czas

Czarna gipiurowa JSK by Lady Sloth. Jeden z najstarszych projektów. Miałam ją kiedyś w Paryżu, na pierwszym pokazie Lady Sloth i to bardzo miłe wspomnienie. Muszę wrócić do Europy, żeby jeździć na różne lolicie spędy i móc wszystkiego dopilnować na miejscu

Czarna JSK by Lady Sloth. Najprostsza kieca dobra zawsze

Cat portrait JSK by Honey Honey. Jedna z najlepszych taobaowych sukienek.Żałuję, że przegapiłam kolejne rezerwacje, bo chcę jeszcze czarną z białym.

Deer in the mist JSK by Long Ears Sharp Ears studio. Jedna z moich najulubieńszych firm. Chcę zdobyć więcej ich dzieł, bo naprawdę i jakość i designy są bardzo miłe

Syrenkowe JSK z Pink UP. To otome linia LESE Studio

Sugar Planets by Le Miroir. Wspaniała sukienka, ale znacznie mniejsza niż miała być. No cóż... na wymiary, o których marzę, więc może jeszcze chwilkę się połudzę

Aurelia - Lost in the Sea Blue by Krad Lanrete. Jedna z najpiękniejszych sukienek świata. Słono za nią przepłaciłam, jednak teraz mam zamiar zakupić jasną wersję do kompletu i nie również nie będę żałować. Po prostu kocham tą sukienkę

Venice Carnival JKS by Krad. Zdobyłam to cudem, bo sukienka była mega limitowana. Po 30 rzeczy z kolory. Jedna z najbardziej szczegółowych sukienek, jakie widziałam w życiu.

Sukienka z lisem jedzącym rybę. Citanul (podmarka Krada). Pragnęłam innego kroju, ale ogółem rozsprzedało się w parę minut i później dwukrotność ceny początkowej i tak nie gwarantowała jej zdobycia. URODZINOWY PREZENT OD KECZUPASA <3

Jezioro Łabędzie by Citanul. Szykuję się do uber classic stylizacji. Czekajcie!

I na koniec pączusie z Pumpkin Cata. Wspaniała rzecz dla miłośników czekolady!

DODATKI NA RAZIE HURTEM, bo musim iść jeść

« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2016, 14:48:51 wysłana przez Kaha »

Offline Kaha

• Hero Member
Odp: Kejkowa szafa 2015 (BĘDZIE AKTUALIZACJA)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2016, 13:33:31 »
COŚ ZEPSUŁAM I SIĘ OPUBLIKOWAŁO. POCZEKAJCIE NA ZDJĘCIA I RESZTĘ OPISÓW. PRZEPRASZAM

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2016, 14:49:37 »
OK. W najbliższym czasie to tyle;) Aktualizacja, mam nadzieję, w przyszłym tygodniu

Offline BlackAriss

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 5
  • o inicjałach OWWW =w=
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2016, 17:05:38 »
Ile piękna! ;-; Masz przebajeczną kolekcję, a jeszcze przyjemniej się ją ogląda ze względu na opisy :D Tyle tego, że ciężko by było skomentować wszystko. Nie byłabym jednak sobą, gdybym odpuściła na lisa. Lisowa sukienka jest przecudowna ;w; Masz jakieś zbliżenie na sam print? Kocham wszystkie lisy, a ten już z daleka chwyta mnie za serce <3
Imponująca kolekcja dodatków! Zazdroszczę srodze, w szczególności tych do włosów. Czekam na ciąg dalszy szafy :D

Offline Beratorikusu

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2016, 17:35:12 »
Wspaniała szafa, tyle kochanych przeze mnie kiec! Wonder Party, Fantastic Dolly, Lost in The Sea, goth jelonki i Chess Chocolate <3 Dodatki też niczego sobie :) Czekam na torebki!
WE ARE MARTYR. WE ARE BELIEVER. AND WE JUST BELIEVE THE FAIRY!

last.fm

Offline coffee-with-margot

• Full Member
    • The point of no return
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2016, 18:24:01 »
Niczego nie zazdroszczę tak jak Carnival in Venice (które masz w najbardziej podobajacym mi sie kolorze i kroju), ale szafa piękna w całości.

Offline kaori

• Full Member
  • Reputacja: 7
    • deviantArt
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2016, 07:11:03 »
Niczego nie zazdroszczę tak jak Carnival in Venice (które masz w najbardziej podobajacym mi sie kolorze i kroju), ale szafa piękna w całości.

też wielbię tę kieckę :<

pięknie!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2016, 08:36:21 »
Cudowne rzeczy, pani Kaho *_* Pierwszy kieceł chętnie bym przygarnęła wręcz <3
Szafa godna podziwu :)
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2016, 16:50:07 »
Jaka fajna szafa. :D I CIACHA :D

Offline Nayuki

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2016, 17:15:23 »
No w koncu długo wyczekiwany  szafopost Kahy :) prześliczne masz szafę:) Bardzo spójna  i imponująca kolekcja :) <3  do moich ulubieńców  należy baby w absolutnie prześlicznej wersji kolorystycznej :) jakbyś kiedyś jednak stwierdziła,  że nie chcesz żadnego baby  w swojej szafie to daj znać :) chess chocolate tez masz chyba w moim ulubionym kolorze i wydaje mi się,  że ten kolor bardzo Ci pasuje,  wiec mam nadzieję,  że uda Ci się dostać sweet cream house tez w mincie,  bo to zdecydowanie  kolor dla Ciebie :) twinkle journey,  miranda I Aurelia to kolejni moi faworyci w Twojej szafie ;) i powiem,  że kotki z honey honey  są super urzekające :)   

Offline Elphie

• Full Member
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 25, 2016, 14:45:38 »
Przepiękna kolekcja, bardzo w moim guście, więc gapię się i gapię.

Offline Kaha

• Hero Member
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2016, 15:30:32 »
Dziękuję bardzo za miłe słowa na temat mojej szafy <3 nie ma tu jeszcze mojego największego skarbu, kupionego przed bakpakierką, ale może zostawię go na meet z Nayuki:) 

W przyszłym roku zrobię zdjęcia na manekinie i w gotowych stylizacjach, bo tak jest znacznie ładniej.

Wenecja to jeden z zakupów cudów. Najpierw Krad to wszędzie lansował i pokazywał, a później wystawił po 30 sztuk z koloru. Byłam pewna, że w życiu nie uda mi się odkupić czarnej kiecki w moim rozmiarze, tymczasem trafiła do mnie dość szybko. Czeka na jakąś mega okazję i wypasioną stylizację. Jest tak piękna, że aż boję się nosić.

Offline nieobecna

• Full Member
  • Reputacja: 13
    • Antygea
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2016, 18:31:32 »
Wenecję mam wielką nadzieję zobaczyć na żywo w Krakowie kiedyśtam, jedna z najpiękniejszych sukienek ever, ale jak się dowiedziałam o ilości, to nawet nie dodawałam do wishlisty _^_

Super też widzieć trochę już zapomniane (ale w moim sercu nadal aktualne) klasyki typu Fantasic Dolly czy Melty Chocolate <3

No i akcesoria to też solidna kolekcja sama w sobie.

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 25, 2016, 19:08:04 »
Kejku kocham KOCHAM <3 Oj tag, Wenecja jest wspaniała! <3 Pokażesz też z bliska? :)
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Hanadai

• Sr. Member
  • Łajgłożenius polonicus
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2016, 19:52:33 »
Jestem fanką Sugar Planets. Strasznie ciekawa kiecka. Zazdro!