Google+

Autor Wątek: Żal i rozpacz - szafa sektencji 2017  (Przeczytany 456 razy)

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
Żal i rozpacz - szafa sektencji 2017
« dnia: Styczeń 07, 2017, 23:04:54 »
Jak w tytule, żal, smutek, rozpacz, tragedia. A przez co? Przez jakość mojego aparatu w telefonie, światło, mój kocyk, który wybrałam na tło i dużo innych rzeczy. Post wrzucam dla zmotywowania samej siebie - czas zacząć kupować dodatki. :)

OP:

Infanta - Rose church OP
Mój dream dress od dawna i jedna z pierwszych rori rzeczy - kupiona na studniówkę.

Pumpkin cats - Polka dots OP
Odkupiona całkiem niedawno od Keczupa. Na zdjęciu jeden wristcuff, drugi dopiero niedawno udało się odnaleźć. Wristcuffy są bardzo dobrze zrobione,można spokojnie je nosić. :D

JSK:

Diamond Honey - Angel Cats & Devil Cats
Również niedawno odkupiona od Keczupa. Ta jsk to miłość, kotki są przeurocze! <3 Kokardy zamierzam jakoś przerobić żeby dało się choć jedną zakładać na głowę i żeby to wyglądało dobrze. "Wristcuffy" to parodia, ale materiał się przyda. :D

Bodyline - l489
Znalazłam ją pół roku temu na vinted za całkiem spoko cenę. Kokarda w teorii jest do noszenia na głowie. :D Wristcuffy są całkiem spoko, ale lekko drapią.

Lady Sloth - mój projekt
Wyszła przepięknie, a jej plusem jest to, że można ją nosić nie tylko do lolity. <3

Bodyline - l534
Kupiona bardzo niedawno, na jesiennej promocji w BL.

Offbrand
Bardzo ciekawa rzecz znaleziona w secondhandzie. W sumie nie noszę, trzymam ją po to, aby uszyć kiedyś jej ładniejszą, oldschoolową wersję.

Spódnice:

Handmade
Uszyta z innej spódnicy, bardzo zależało mi na jakiejś oldschoolowej rzeczy. Teraz chcę jeszcze więcej. :D Mam mało dodatków w tym kolorze, a dodatkowo tylko jedną białą koszulę. Dlatego nie mogę jej za często nosić. :/

Lady sloth
Jedna z pierwszych lolicich rzeczy, kupiona z drugiej ręki. Uwielbiam ją i żałuję, że na zdjęciu nie widać jaka jest super.

Offbrand
Znaleziona w secondhandzie. Skróciłam ją i z resztek materiału uszyłam opaskę i kokardy.

Offbrand
Znalazłam ją w domu i przerobiłam tak, aby była z wysokim stanem.

Koszule i bluzki:

Offbrand

Offbrand
Bardzo fajna koszula. Zamierzam poprosić kogoś o szycie jej z materiałów dobrej jakości, bo krój jest tego warty.

Offbrand

Taobao
Prezent od faceta na urodziny

Offbrand
Ciekawe rzeczy do casualu, mam do nich osobno kołnierzyk na innym zdjęciu z dodatkami.

Sweterki i płaszcze:

Lady Sloth

Offbrand

Offbrand
Znaleziony niedawno w secondhandzie, zastanawiam się czy da się to sensownie ubrać do lolity.

Lady Sloth
Bardzo ciepły płaszczyk <3

Dodatki:

Bodyline, Offbrand x2
Tę torbę wygrałam w jakimś facebookowym konkursie. :P

Offbrand x2, Restyle

Bodyline, Offbrand x4
Offbrand, Bodyline

Totalny offbrand

Chyba taobao, i offbrand
Te drugie to prezent od siostry, nie wiem gdzie je znalazła. :D

Wszystko to offbrand: część to handmade (mój i znajomych), część dostałam, część kupiłam.

I to tyle biedy. :D Dziękuję wszystkim, którym chciało się to przeglądać. ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 15:42:07 wysłana przez Sektencja »

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
Odp: Żal i rozpacz - szafa sektencji 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2017, 09:30:09 »
Bardzo spójna szafa! Pdoba mi się, że do prawie każdej dużej rzeczy masz dopasowaną kokardę,headdress albo inne cudo. Wcale nie taka bieda! Dodatków tez masa. Powodzenia w dalszym zbieraniu :3

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2017, 10:03:49 »
ładna szafa, z grubsza widać w którym kierunku idziesz i co najbardziej trafia w Twoje gusta.
Mój faworyt, to chyba kotki <3
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2017, 11:31:57 »
W porównaniu do roku ubiegłego Twoja szafa baardzo się rozrosła. Tak trzymać i być jak najbardziej goth!

Offline Sektencja

• Sr. Member
    • Czarne maki
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2017, 12:29:25 »
Eriko - ogólnie to co jest na jednym zdjęciu z kiecką było było nią w zestawie ale bardzo się przydaje :D

Methice - dziękuję,  kotki to miłość! Miałam je mieć wczoraj na sobie ale kuję typy osobowości. :)

Kaha- dziękuję, a niech rośnie! :)

Offline LadyLunatique

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 1
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2017, 15:35:46 »
Ładna i spójna szafa! Wbrew temu co mówisz masz bardzo dużo dodatków :D <dopisuje dodatki do swojej listy postanowień> Szczerze mówiąc mi też najbardziej podobają się mhroczne kotki, jest to niezaprzeczalny hicior. Oprócz tego podziwiam płaszczyk, czarne jyski no i bardzo fajna wydaje mi się ta przerobiona spódnica w kropeczki, ciekawa jestem jak wygląda z halką <3

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2017, 20:24:16 »
Bardzo spójnie wygląda! zazdroszczę sukienki w koteczki! :3
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Sektencja

• Sr. Member
    • Czarne maki
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2017, 09:34:45 »
LadyLunatique - powiem tak, wydaje się, że dodatków jest dużo, ale jak przychodzi do zrobienia fryzury to wszystko wygląda identycznie. :D Dziękuję za komentarz, mam gdzieś fotkę w kropeczkach, ale nie mogę jej znaleźć D:

AddictedToEmotions - dziękuję :)

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 10, 2017, 19:21:14 »
Eeeeee, przecież nie ma biedy. Nazbierałaś całkiem sporo rzeczy! Widzę, że szatańskie kotki cieszą się największym powodzeniem :). Mi chyba najbardziej podoba się OP z Infanty, bardzo ładna sukienka.

Masz już sporo main pieców i koszul, ja bym teraz szła w rajstopy i skarpety, bo to dobre rzeczy są. I może jakieś bardziej okazałe akcesoria na głowę. Oby rok 2017 przyniósł jeszcze więcej dobra!
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2017, 20:28:21 »
Już masz całkiem ładną kolekcję sukienek, brakuje mi tu tylko większej różnorodności wśród torebek, ale szafa całkiem sympatyczna, żalu tu nie widać (no chyba, że żałobę, bo czerń! xD).
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Sektencja

• Sr. Member
    • Czarne maki
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2017, 00:12:07 »
Keczup - bardzo dziękuję za rady :D Ta OP jest super, dziękuję za pomoc wraz z Kahą w doborze rozmiaru :D

Elluin - też tak czuję, że torebki smętne. Czerń jest zawsze dobra! :D