Google+

Autor Wątek: Opinie proszę  (Przeczytany 10462 razy)

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
Opinie proszę
« dnia: Marzec 10, 2014, 00:09:00 »
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie swoich zestawów lub chcecie zasięgnąć opinii innych osób, to zapraszam tutaj.
Nie bójcie się krytyki, każdy kiedyś zaczynał i zaliczył "modowe wpadki", a krytyka wyrażona w kulturalny sposób nie ma na celu urażenia nikogo, tylko ma Wam pomóc w szlifowaniu swojego własnego gustu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2014, 01:55:34 wysłana przez Elluin »
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Athenaie

• Full Member
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie proszę
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2014, 16:34:08 »

Hej,doskonale wiem że temu jeszcze do jakiejkolwiek lolity daleko ,ale uznałam że podzielę się swoim dzisiejszym outfitem ;)
Aksamitopodobna  sukienka: Marks &Spencer
Halka : Lumpeks
Skórzane Buty: Atmosphere/Lumpeks za całe 4 zł !  stan mają znośny,jak wymienię fleki będą idealne
Zakolanówki:Gatta
Włosy jeszcze niestety są jakie są ,do rozczesania mam jeszcze 25 dredów :/ ale za to włosy mam długie do wysokości biustu,yeah

Offline miwako

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
  • jestem magicznym jedrnorożcem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2014, 16:57:23 »
Tak bardzo pusto przez brak biżuterii ;_;
om nom nom nom~

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2014, 17:22:30 »
Przede wszystkim polecam zakup halki. Kształt jej powinien był uzależniony od typu sukienek, jakie zamierzasz nosić. Póki co jest pusto i bardzo skromno, ale długość sukienki jest odpowiednia, ramiona zakryte, no i całkiem odpowiednie buty masz! Radzę też uważać na materiały, bo wszelkie welurki, aksamitopodobne z ciucha i satynki mogą czasami wyglądać tanio i nieodpowiednio. Tutaj zdjęcie jest niewyraźne i nie widać dokładnie sukienki.
W lolicie ważne są też dodatki, których wygląd oczywiście uzależniony jest od stylu (gothic, classic - bonnety, kapelusze, kwiatki, nieprzesadzone kokardy, perełki, itp.; sweet - słodkie rzeczy, jak przesadzone headbowy, kolorowe spinki w różnych kształtach...).
Powodzenia w rozczesywaniu : D.

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2014, 23:58:36 »
Jest to to w ogóle lolicie? jeśli już, to nie zależy mi na jakiejś tam mega przepięknej stylizacji, tylko takiej na co dzień >_< Halka mi klapła, bo mnie zlało ostatnio i cała mokra do domu wróciłam, a włoski nie pierwszej świeżości bo wieczór, a ja z rana nigdy czasu nie mam >_< tylko proszę, delikatnie ;__:

"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline Rosette

• Full Member
  • Reputacja: 2
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2014, 00:17:33 »
Niestety, osobiście mało widzę tutaj elementów, które nawiązywałyby do tego stylu... Najbardziej razi mnie w oczy ten żakiet, bo gryzie się z bluzką, która ma przepiękny nadruk, ale też nie pasuje mi do Lolity. Mogłabyś z powodzeniem za to pokombinować z Mori. c: Załóż na tę spódnicę drugą spódnicę, najlepiej jasną, z dużą ilością koronek, pobaw się warstwami. Naprawdę warto spróbować.

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2014, 00:22:00 »
Ja chyba przede wszystkim wywaliłabym bluzkę. Może i ma ładny nadruk, ale to nie wystarczy. Kiedy patrzę na pierwsze zdjęcie, wydaje mi się, że ta bluzka w ogóle nie pasuje, jakby została tam wklejona. Z kolei żakiecik bardzo mi się podoba, mogłabym mieć taki P: Bardzo by pasował do sukienki, nie polecam go zakładać do spódnicy. Zakrywanie powstałej "dziury" nie ma sensu, nawet z najlepszą lolicią koszulą. Co do spódnicy, to gdyby puff był większy, to pewnie mogłaby być lolicia.

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2014, 00:24:00 »
Ta koszulka nie wygląda najlepiej. Jeśli koniecznie chcesz ją na wierzch, to może jakiś pasek na to? Może być cienki, ważne, by podkreślić talię.

Co do 'czy to rori' - bardzo skromnie i casualowo, myślę, że to przez brak rzeczy na głowie. Ale za to widzę jakieś zgrabne upięcie! Kapelusik szerokim/wąskim rondem może? A jeśli gryzłby się z fryzurą, to proponuję nieprzesadzoną kokardkę* lub garść kwiatków.

*Chodzi o rzeczy w tym stylu:
http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/7a/87/67/7a8767199c838ba2d1b1f21f61137e62.jpg
http://lolibrary.org/sites/default/files/ap_sweetievioletribbonclip%20%281%29.jpg?1397956471 (tylko może mniejsza)
http://lolibrary.org/sites/default/files/ap_marinelineribboncomb%20%281%29.jpg?1398819206
Rzeczy na grzebyku lub na spince 'hap-hap' są świetne.

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2014, 00:38:24 »
Dzięki dziewczęta :3 Kupiłam tą koszulę pod wpływem impulsu a potem skończyło się na tym że nie wiedziałam co z nią zrobić :D Hmm chyba pójdę w stronę dołożenia jakiegoś paska... i kokardek... i w sumie mam jedną, małą z tego samego materiału co spódniczka, kapelusik... Wiesz Menoa, poluję na takiego od jakiegoś czasu i mam straszny problem;__;
oo albo kwiatki, fakt, kwiatki :3
a halka mi klapła ;__; no w sumie sama w sobie mega puffiasta nie jest, dlatego planuję zakup nowej, jednak robię co mogę i ją usztywniałam, jakoś było, tylko że mnie zlało i wszystkie starania poszły na marne ;__;
Versailles

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2014, 01:15:39 »
A myślałaś może nad krochmalem w spreju(allegro)? Bardzo fajna rzecz, przede wszystkim mało upierdliwa w obsłudze.

A kapelutek - może taki kałaj, jak ma Yuuki(i planuję ja) - http://www.ebay.com/itm/2013-Fashion-Women-Lady-Girls-Cat-Ears-Cloche-Woolen-Top-Hat-Bowler-Derby-Cap-/200960384735?pt=US_Hats&var=&hash=item2eca2c1edf ?
Ew. mniej szalony: http://www.ebay.com/itm/Women-Woolen-Flower-Fashion-Hat-/310777773108?pt=US_Hats&hash=item485bcc7c34

A bluzeczka dobra byłaby do spódniczek ogólnie, nie tylko lolicich!

• Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 08, 2014, 07:32:39 »
Chyba będę musiała to zakupić, ale zawsze zapominam >_<
O taki kapelusik fajnym jest :3
Na serio się nadaje? Nie machnęłam się? :D
Versailles

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2014, 15:10:43 »
Halo pomocy. Nie wiem jaką torebkę dobrać do ślubnego ałtfitu! Na szałowej wyklejance pominęłam białe rękawiczki i biżuterię. Ale jaką torebkę do tego założyć?? forum wyślijcie pomoc.
Mam torebkę-chmurkę w kolorze różowym z chess story ( http://item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.5.w4002-5044050165.49.TUyz0Z&id=27543664712 ), ale nie jestem do końca przekonana, czy pasuje.

Dodam, że myślałam nad takim koszyczkiem: http://www.ebay.com/itm/LIZ-LISA-gerbera-ribbon-basket-bag-WHITE-PINK-Harajuku-kawaii-lolita-/221439043136?pt=US_CSA_WH_Handbags&hash=item338ecba640 (czywiście koszyczek z allgero i kwiaty, a nie jakieś Lizu Lizu). Ale z drugiej strony to mało ślubny, a chcę wyglądać jak narzeczona Pana Wróbla.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2014, 15:16:57 wysłana przez Wruszka »
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2014, 15:28:28 »
Jestem za koszyczkiem!

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 13, 2014, 15:30:48 »
Wruszko, bierzesz ślub, a ja niezaproszona!?
Moim zdaniem może jakaś urocza kopertówka? Najlepiej w kolorze białym, niezbyt ozdobna i poważna, bo i outfit dosyć słodki i uroczy.

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 13, 2014, 16:52:17 »
Sake, to mój ślub z kotem, cenimy sobie prywatność hihi. Dziękuję <3
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali