Google+

Autor Wątek: ''Lolita on a budget ''  (Przeczytany 3345 razy)

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
Odp: ''Lolita on a budget ''
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2014, 19:01:36 »
Ślicznie Murasaki ;3 Kiedy zaczynałam z lolitą, Twoje zdjęcie (to własnie) było jedną z moich głównych motywacji, na serio ;3

Moje dzisiejsze dwie zdobycze z allegro :3 ( wszystkim chyba zafunduję shirring i wiązanie gorsetowe, ale... To i tak nie sprawia, że straciły w moich oczach :3)

Ta kosztowała mnie 12 złotych +przesyłka

ta 8+ przesyłka 

:3
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline MurasakiUsagi

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 3
    • UsagiFashion^^
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2014, 21:39:36 »
Ślicznie Murasaki ;3 Kiedy zaczynałam z lolitą, Twoje zdjęcie (to własnie) było jedną z moich głównych motywacji, na serio ;3

Bardzo mi miło:) Uwierz, że to był zupełny spontan^^
Niezłe zdobycze, niech Ci się dobrze noszą:)

Offline Sake

• Sr. Member
  • Reputacja: 22
  • Przecinkofil.
    • Tumblr
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 09, 2014, 19:53:34 »
Jeśli chodzi o mnie, rzadko już ubieram lolita na co dzień, jednak kiedy mi się to zdarza i wiem, że idę do takiego miejsca jak moja szkoła, unikam zakładania drogich rzeczy. Dlatego dzisiaj prosta propozycja ode mnie. Lumpeks lolita! Wszystko, co widzicie na zdjęciu, posiadam z drugiej ręki. Sukienka została zakupiona na allegro za jakieś 20 zł, jest z New Looka, jej jakość jest dosyć kiepska - gniotący się materiał, tania koronka na dole i przodzie (zasłoniętym), super cienkie ramiączka, oczywiście brak podszewki... ale ją uwielbiam, ponieważ wystarczy zakryć górę i jest fajnie :) Mimo braku podszewki, ładnie się układa! A naprawdę ryzykowałam, kupując ją. Gdyby coś się z nią stało, byłoby smutno, ale nie płakałabym. Zdecydowanie nie warta pieniędzy, jakie na początku musiała kosztować. Być może ją podrasuję (np. zmienię ramiączka)
O sweterku nie ma dużo do gadania, kupiony za 9 zł, marki H&M dla nastolatków. Milutki.
Koszula za 10 zł z allegro, marki River Island. Oczywiście sprzedający nie napisał o małej plamce i kilku zaciągnięciach, ale nie ma co się rzucać, ani dużo oczekiwać. Kupiłam ją tak naprawdę tylko ze względu na górę (ta kokarda!), generalnie jej kolor to bardzo blada żółć - raczej do niczego loliciego by mi nie pasowała. Jednak jestem zadowolona :)

Mam dużo więcej takich fajnych rzeczy, może kiedyś wrzucę tutaj czy gdzie tam jeszcze internety pozwolą, ale zachęcam do szukania 8D Jak nie w lumpeksach, gdzie nie wiadomo, na co się człowiek natknie, tak intensywnie na allegro, szafie, vinted, decobazaar czy innych takich :)

Offline Ningyou

• Hero Member
  • Reputacja: 8
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 03, 2016, 06:53:37 »
Wyprzedaż w wunderwelt 20%
www.wunderwelt.jp/products/sale.php

Może komuś się przyda ;)

Offline AddictedToEmotions

• Hero Member
  • Reputacja: 10
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2016, 00:40:26 »
Zna ktoś moze sklepy internetowe albo najlepiej jeden sklep który nie jest taki znowu drogi, ale jest w nim.. wszystko potrzebne do zrobienia ładnych akcesoriów lolicich?
albo nawet osobno, byle by przez neta.
chodzi mi o kwiaty ładne sztuczne, wstążki, koronki, krokodylki, trochę koralików... Wiecie, takie rzeczy :)
ktoś coś? :D
"Chcę cię mocno objąć, bez względu na twoją słabość i rozpacz, chcę cię chronić
Gdy znajdziesz się w mych ramionach, będziesz mogła stać się tym, kim chcesz
Z czasem każdy człowiek okazuje słabość, roni łzy
A więc dobrze, zwilż łzami to wyschnięte serce."
Versailles

Offline MissAlice

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • Szuflada pełna zapisków
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2016, 09:31:38 »
Jeśli chodzi o koraliki itp. to polecam pasart.pl. Kwiaty i wstażki można dostać na allegro niedrogo i nie najgorszej jakości.

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 06, 2016, 13:23:44 »
Polecam beads.pl często są zniżki, nawet raz dostałam rabat za to, że często kupuję.