Google+


Autor Wątek: Regulamin Galerii  (Przeczytany 710 razy)

Offline Elluin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 617
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
Regulamin Galerii
« dnia: Marzec 10, 2014, 00:08:03 »
Zachęcam Was do dzielenia się zdjęciami oraz komentowania, nie bójcie się wyrażać swojego zdania, aczkolwiek nie zapominajcie, że tutaj także obowiązuje regulamin Forum ;)

W galerii można zamieszczać swoje zdjęcia lub te, które są powszechnie dostępne w internecie i publikacja ich na łamach Forum nie naruszy praw autorskich (należy podać źródło skąd pochodzi dane zdjęcie).

Zdjęcia ze spotkań mają osobny dział. Jeśli ktoś nie życzy sobie publikacji na forum, proszony jest o poinformowanie o tym fakcie wcześniej osoby robiącej zdjęcia.

Mile widziane są zdjęcia dobrej jakości, z dobrym oświetleniem.

Zdjęcia powinny być zmniejszone, tak aby nie utrudniały przeglądania forum.
Aby wstawić zdjęcie do tekstu należy użyć kodu
Kod:
[img]linkdozjęcia.jpg[/img]lub kliknąć ikonkę z obrazkiem przy tworzeniu wiadomości, wtedy pojawi się dokładnie ten sam kod.

Na codzienne stylizacje przeznaczony jest wątek: Lolicie Randomy, a w przypadku dopracowanych zestawów, sesji zdjęciowych, zakładajcie nowe tematy.
Jeśli jednak nie jesteście pewni swoich umiejętności dobierania ubrań lub macie jakieś pytania, to zapraszam do wątku: Opinię proszę. Nie bójcie się, nikt Was nie zje ;)

Zdjęcia nie związane z lolitami proszę dodawać do Galerii w dziale Moda Alternatywna. Decyzja czy dany strój jest lolici, czy nie, należy do Was. Zawsze potem można przenieść wiadomość.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2014, 13:42:22 wysłana przez Elluin »
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.