Google+


Autor Wątek: Lolita w podróży  (Przeczytany 230 razy)

Offline ~Eriko~

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 16
Lolita w podróży
« dnia: Sierpień 15, 2017, 19:00:34 »
Pomyślałam sobie żeby stworzyć mapę z zaznaczonymi miejscami o loliciej estetyce, wartych odwiedzenia. Może to być urocza kawiarenka, elegancki pałac, lub po prostu malownicze tło do zdjęć. Wszystkie miejsca, które lubicie i chciałybyście(chcielibyście) pokazać pozostałym lolitom. W ten sposób, jeśli ktoś będzie się wybierał do nowego miejsca, może sprawdzić, czy gdzieś w pobliżu nie czai się jakiś klimatyczny lokal. Pozwoliłam sobie zacząć i zaznaczyć kilka miejsc. Zapraszam wszystkich do współtworzenia mapy, oraz do recenzowania miejscówek w komentarzach!

Rzeczona mapa:https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1JYNcIFXO70BUAVZ78-x2nIfBpYQ&ll=32.07353094129884%2C37.866108167462244&z=3

Instrukcja obsługi:

1. W pasku wyszukiwania znajdujemy interesujące nas miejsce

2. Kiedy na mapie pojawi się pinezka, wybieramy opcję "dodaj do mapy". Po tej akcji nowy podpunkt powinien pojawic się na liście po lewej stronie.

3.Mile widziane są opisy, np. co wyróżnia to miejsce, w przypadku jadłodajni jaki jest metraż lub rady dla odwiedzających. Aby napisać kilka słów od siebie, należy kliknąć w ikonkę ołówka znajdującą się na dymku wychodzącym z pinezki.

4. Można również zmienić wygląd samej pinezki, ja przyjęłam ikonę skrzyżowanych sztućców na miejsca gdzie dają jeść i aparat fotograficzny na rzeczy do zwiedzania. W celu zmienienia koloru i wzoru ikony wystarczy kliknąć w ikonę kubełka z farbą, znajdującą się odok ołówka.

Wrazie pytań o sprawy techniczne lub o szerszy komentach zaznaczonego przeze mnie mniejsca proszę sie do mnie zwracać :D