Google+

Autor Wątek: Tea Party w Kantonie, 28.12.2014  (Przeczytany 1017 razy)

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
Tea Party w Kantonie, 28.12.2014
« dnia: Styczeń 19, 2015, 20:30:33 »
Nie tak dawno temu miałyśmy z Katarzyną okazję do wbicia na chińskie tea party. Wszystko odbyło się oczywiście na pół legalu, bo podszyłyśmy się pod staff jednej z firm. Imprezę organizowało tajemne stowarzyszenie GLUC, czyli Gothic Lolita Union of China - lolicie marki, które zrzeszyły się, by szerzyć dobro i organizować imprezy. W związku z tym dress codem było.... TAOBAO! Obstawiałyśmy, że Chinki okryją się hańbą i przyjdą w AP, ale nic takiego się nie zdarzyło, było kulturalnie, milusio, a w dodatku pozyskałyśmy nowych przyjaciół!

Zdjęcia są niestety tragicznej jakości, bo dysponowałyśmy tylko komórką, która w dodatku ostatnio zaliczyła wypadek, ale coś tam widać.

Tu my z różnymi nowymi ziomalami

Goth focia z pozdrowieniem dla Kinyo

Zarząd gluca, czyli właścicielki lolicich firm

Jako bonus jadło! Jedzenia były olbrzymie ilości, a Chinki najchęniej wybierały mięsiwo ;P Co więcej, byli też alkohole!

Nasze ałtfity to oczywiście full taobao. No dobra, mam halkę Lady Sloth, POZERSTWO!

ja - sukienka -  écailles De Lune ? Forest Of Pipe Organ (tak zwane mroczne pipy), koszula - Dear Celine, szatańska opaska - Cici Works, reszta - różnisty towar z Taobao

Katarzyna - sukienka -  Best Wish, koszula - Infanta, diadem - random shop z taobao, buty - LizJill, rajstopy - MuFish, torebka - Long Ears Sharp Ears studio, jakieśtam inne dodatki z taobao

Dla spragnionych bardziej rozwlekłych opisów naszych przygód link do notki na blogasiu --> http://almostparadisse.blogspot.com/2015/01/party-roku-jak-sie-bawia-chinskie.html

POZDRO666! :P

http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
Odp: Tea Party w Kantonie, 28.12.2014
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2015, 20:46:55 »
Impreza gruba jak ja sama! Myślę, że odnalazłabym się w Chinach, też lubię jeść i kręcić się w kółko. Mnóstwo piękna, a i Pani Kaha, królowa mego serca, ubrana jak należy!
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2015, 21:00:45 »
Wygląda to świetnie :D Jaka mnogość i różnorodność lolit <3
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Mika

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2015, 22:46:58 »
Na bogato widzę :) bardzo ładnie wyglądałyście dziewczyny. Kaha chyba schudła sporo? Na początku chciałam napisać, że czemu Kahy na zdjęciach nie ma, a tu widzę wruszkowy komentarz i aż musiałam sobie przewinąć. Chyba już nie ogarniam, co się w naszym community dzieje :P

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2015, 23:02:44 »
Whoooaaa!
Keczupie, myślę, że to, co powiem... Będzie dla Ciebie największym komplementem: GOTH!
Kaha, wspaniale. Jak księżniczka! Nie poznałam przez ten kolor włosów. :D

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2015, 15:50:14 »
Whoa, zazdro takiego eventu!
Był tam w ogóle ktoś źle ubrany? : D Same dopracowane stylówy widzę. I mocno aprobuję ałtfit Keczupa! <3
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Offline Wergu

• Full Member
  • Reputacja: 5
  • Press A to grab destiny
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2015, 17:20:05 »
kocham twą perukę Kepuczu uwu daj troche.

Fajnie ze wam sie udało wkręcic hihi, wyglądacie jak piekne księżniczki
Trzeba być szybkim

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2015, 17:34:35 »
To jak miód na serduszka nasze i nektar dla ucha, dziękujemy za piękne słowa! <3 Starałyśmy się trzymać poziom, żeby Chinki nie wyszydziły! GOTH to moja droga życia, wiadomo!

Dziewczyny miały bardzo piękne stylówy i, o dziwo, naprawdę WSZYSTKO z taobao (no, może z wyjątkiem jakichś tam pierdółek czy okazjonalnie Usakumyi-czana). Obstawiałyśmy, że wywiną coś niegodziwego i przyjdą w full burando AP - tak zazwyczaj wyglądają ich spotkania na herbatkę, od stóp do głów w najnowszym AP czy Baby, jak czasami postują swoje zakupy czy szafy to aż serce ze zgrozy ściska, ILE TO PIENIĘDZY!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 17:37:42 wysłana przez Keczup »
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2015, 20:41:45 »
Przepraszam ja, że do tej pory nie podziękowałam ja za takie miłe słowa! <3<3<3

Tak naprawdę nie schudłam, a nawet lekko przytyłam, ale teraz noszę baby dolle, które wbrew obiegowym opiniom robią dobrze sylwetce niezbyt szczupłego człeka