Google+

Autor Wątek: Lolici pokaz mody - Magnificon Expo 30 maja  (Przeczytany 3648 razy)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
Lolici pokaz mody - Magnificon Expo 30 maja
« dnia: Kwiecień 08, 2015, 00:06:35 »
Po wszystkich planowaniach i plotach pora na czyny! Organizatorzy Magnificonu bardzo ciepło przyjęli pomysł pokazu mody. Wiadomo jednak, że bez modelek i ubrań nie da rady...
Chciałam Was poprosić o pomoc! Jeśli ktokolwiek będzie skłonny - proszę o wiadomość do mnie(może być tu, na pw, fejsbuku, komórkowo/jakkolwiek inaczej).

Szczegóły:

*Docelowo po 2-4 stylizacji do styli: gothic, classic, sweet, oldschool. Planuję stylizacje bardzo dopracowane, niektóre zakrawające na OTT. Chciałabym pokazać, że moda ta nie ogranicza się tylko do paru schematów.

*Co chciałabym zaprezentować: japońskie brandy, indie brandy(taobao w stylu krad, ecailles de lune, infanta, surface spell itp. też), rzeczy handmade, z których jesteście zadowolone i chciałybyście je zaprezentować. Od siebie dodaję nieco sukienek, płaszcze(choć jeszcze nie wiem, czy w końcu pokażemy coś zimowego), mnóstwo dodatków, buty(wkładka ok. 24 cm, niektóre mam większe, niektóre mniejsze), rajstopy i skarpety(nieużywane, spokojnie ;) ) i mnóstwo kosmetyków, aczkolwiek nie ma to być Menoa's wardrobe super szoł, dlatego liczę na waszą pomoc!

*Czego nie chciałabym pokazywać: Bodyline i inne tanie masowe firmy to chleb powszedni mangowców, dlatego raczej nie planuję ich brać pod uwagę(chyba, że buty i drobne dodatki, tu wzory są praktycznie wszędzie takie same).

*Aparycja uczestniczek(uczestników?): rozmiar, który pomieści typowa lolicia sukienka(chyba, że ktoś startuje z handmade). Włosy nie mają znaczenia - mamy PERUKI :D. Jeśli jesteście uczuleniowcami, weźcie proszę jakieś swoje kosmetyki.

*Musicie mieć zakupiony bilet na konwent. Może być tylko na sobotę. Gdy będą duże chęci, ale brak funduszy, postaramy się wspólnie jakoś zaradzić. Nie bójcie się do mnie pisać!

Informacje dodatkowe:

*Musicie być zdecydowane! To ważne, bo nie chcemy szukać uczestniczek na ostatnią chwilę. Wiadomo, że zdarzają się różne rzeczy niezależne od nas i ja to zrozumiem. W takim przypadku proszę o natychmiastową wiadomość. Do 1 maja chciałabym wiedzieć, kto na 100% da radę przyjść.

*Pokaz ma się odbyć w konwentową sobotę, o godzinie 15.00~15.10. Planowana jest godzinna próba przed południem(niestety). Jeszcze nie znam dokładnej godziny.

*Osoby, które się już zdecydują powinny mi dać swój nr telefonu. A już na pewno w dzień-dwa przed konwentem. Nie będę o was wydzwaniać o głupoty, po prostu w razie czego muszę mieć z Wami kontakt.

*Na pewno załatwię Wam jakieś jedzonko i napoje za pomoc!

Temat będzie aktualizowany na bieżąco.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2015, 00:14:20 wysłana przez Menoa »

Offline Dia

• Jr. Member
  • **
  • Reputacja: 5
Odp: Lolici pokaz mody - Magnificon Expo 30 maja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2015, 12:00:41 »
Jejku, chciałabym tak modelować w sweecie ;-;
Ale mam same BL... buuu...
Będę was oglądać i kibicować~! <3

Offline MissAlice

• Full Member
    • Szuflada pełna zapisków
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2015, 12:07:21 »
Ja chętnie zostanę modelką ^^ (to pewne gdzie na 95%)

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2015, 13:56:56 »
Dia, jeśli faktycznie chciałabyś jechać na magni i pomóc w pokazie, to zgłoś się do mnie! Coś się dla Ciebie znajdzie. <3

MissAlice, świetnie! Czekam zatem na pewniejsze wieści!

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2015, 18:09:32 »
Mamy burando i nie zawahamy sie go uzyc ;)
artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline BlackAriss

• Jr. Member
  • **
  • o inicjałach OWWW =w=
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2015, 22:35:38 »
Ja się zgłaszam! Ja się zgłaszam do pomocy! :D Nie mam co prawda wiele do zaoferowania, bo jestem w tym stylu stosunkowo nowa, ale chciałabym pomóc tak bardzo, jak tylko będę mogła ^^
A moja obecność na Magni jest 100% pewna, więc pod tym względem można na mnie liczyć :3

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2015, 00:15:23 »
Świetnie! Jeśli możesz, to podeślij mi do siebie kontakt(nr komórkowy), najlepiej na fejsbuku. Jakiś czas temu zaginęły mi wszelkie kontakty...

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2015, 01:08:36 »
Podbijam!

Offline Wruszka

• Sr. Member
  • Reputacja: 8
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2015, 23:56:56 »
Pojawię się na Magni, na 60% będę fikać w cosplayu. Gdyby ktoś coś, to chętnie pożyczę buty, torebki, czy parasolki.
Jestem prostą dziewuszką
Nie potrzebuje mikrofali

Katsu

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 28, 2015, 19:20:27 »
Gdybym tylko nie szła na Matsuri :/ Ale tata się uparł i co ja teraz zrobie... a to jest w krakowie? To tez problem z dojazdem, chętnie bym pomogła ale nie ma chyba szans. Bardzo mi szkoda bo ja uwielbiam ott (I tylko to mam x)) Będzie jakiś filmik z pokazu? Chętnie bym obejrzała!

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 28, 2015, 22:30:26 »
Tak, Magni jest w Krakowie. W sumie to dojazd do Krk jest całkiem niezły z każdego większego miejsca w Polsce, ale wiadomo- wszędzie być nie można.
Będziemy się starały jakoś udokumentować nasze działania, natomiast czy będzie konkretnie filmik, to zagwarantować nie możemy.

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2015, 07:15:28 »
Trzeba zaciągnąć jakiegoś konwentowego człowieka od filmów. Co jak co, ale to wydarzenie będzie unikatowe :D

Offline Ningyou

• Hero Member
  • Reputacja: 8
    • bawię się w artyzm
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2015, 13:51:13 »
tak, ja chcę to widzieć!!!

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2015, 14:04:17 »
Nie wiem jeszcze, jak to bedzie. Moj aparat np. Nie ma funkcji nagrywania. :(

Offline Methice

• Hero Member
    • Dollish
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2015, 14:28:50 »
mój ma, ale ktoś musiałby sie tym nagrywaniem zająć...chociaż nie wiem czy miohi nie robi materiłu z takich rzeczy O_O