Google+

Autor Wątek: Lolicie Randomy  (Przeczytany 120952 razy)

Offline coffee-with-margot

• Full Member
  • Reputacja: 5
    • The point of no return
Odp: Lolicie Randomy
« Odpowiedź #930 dnia: Maj 14, 2015, 22:49:13 »
Z działu random robi się dział eye-candy.

Offline Kaha

• Hero Member
  • Reputacja: 34
« Odpowiedź #931 dnia: Maj 16, 2015, 17:09:37 »
Matto ja też popieram granatowy berecik. Śliczna spódnica i torebka

Menoła Czerń i bordo NAJLEPSZE. Uwielbiam tę koszulę!

Sake Bardzo szalenie i kolorowo, choć nie jestem fanką takich torebek.

A teraz ja i Keczup. Spontaniczne wyjście na urodzinowy obiad. Zdjęcia w metrze, bo było już po 20 i wszędzie ciemno. Doświetlone więc dobrze, ale odcienie nieco przekłamane

Keczup:

Kaha czyli ja:

Offline Methice

• Hero Member
  • Reputacja: 28
    • Dollish
« Odpowiedź #932 dnia: Maj 17, 2015, 22:21:56 »
Menoa- obydwa ałtfity bardzo ładne. Ta spódnica daje tak wiele możliwości stylizacji *_*

Yuuki- kropki Ci służą. Ślicnie Ci również w tej fryzurze (bo włoski Ci nieco podrosły, prawda?).

Matto- znów pochwalam, bo trzymasz wyoki poziom. Co masz na rajtuzkach na dole? Ciekawość mnie zżera.

Sake- plusy, same plusy właściwie. Za kapelusz, za bolerko, a szczególnie za sukienkę, którą to bardzo lubię.

Keczup- nawet w pierniczkach wyglądasz nieco mrocznie. Gotyki są pisane Twej naturze ;D

Kaha- jaka ładna ta sukienka *_* Na firmówkach mnie szczególnie nie ujęła, ale na Tobie śliczna!

A tu ja, z dzisiejszego, ostatniego już spotkania ze Szkockimi lolitami, przed wylotem do Polski :D

artysta*dolfiarz*osoba bawiąca się modą*po prostu Meśka

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #933 dnia: Maj 17, 2015, 23:19:42 »
Dziękuję bardzo za pochwały! Polecam tego typu spódniczki!

Keczup faktycznie dalej wygląda jak mroczny człowiek... Aż tu nagle pierniki! Bardzo ładnie, tak, czy siak.
Kaha i brązy to coś, czego dalej nie mogę pojąć!!! Jeszcze niedawno taka nienawiść była, a teraz jest piękno piekarniane. I SZAŁ.
Methice, fajna stonowana stylizacja. Ta fryzura do Ciebie pasuje!

Offline Matto

• Full Member
  • Reputacja: 28
  • Pidżon-san
« Odpowiedź #934 dnia: Maj 18, 2015, 17:16:41 »
@up
Gołomp dziękuje wszystkim ;D

Matto- znów pochwalam, bo trzymasz wyoki poziom. Co masz na rajtuzkach na dole? Ciekawość mnie zżera.

Herby prosto ze szkoły Iwu
coo coo motherfucker

Offline Yuuki

• Sr. Member
  • Reputacja: 9
    • Tumblr
« Odpowiedź #935 dnia: Maj 20, 2015, 23:16:01 »
Dziękuję za miłe komentarze drogie panie (i panowie)! :D Moje włosy już powolutku odrastają, jak zauważyła Methice, nawet złapały fajną linię, ale jednak ciekawość silniejsza i zapewne niedługo będę biegać z męską fryzurką na główce. Pewna rosyjska lolita przekonała mnie, że można być piękną krótkowłosą kobitą na 100%, ale i męskim mężczyzną na 100%, a to wszystko w jednym. Najwyżej będę później płakać, że nigdy nie będę już miała długich loków :"D

A co do stylizacji, które się ostatnio pojawiły:
Panie z mojego comm wiedzą wszystko, bo z nimi byłam i na meecie chwaliłam!
Menoa, ładnie Ci w rozpuszczonych włosach, nawet bardzo. No i znowu bampir/10, aprobuję!
Keczup - piękny mhroczny pierniczek! Twoja goth natura wychodzi nawet przy słodkościach, zgadzam się z Methice.
Pani Kaha znowu do zjedzenia, śliczna czekolada! A rajstopy to bym ukradła z przyjemnością, bo Japonki ciągle zabierają mi czekoladowe rajtki z AP, to już robi się smutne.
Methice, takie kolory bardzo Ci służą! No i fryzura, ślicznie wyglądasz w takiej odsłonie :)

Zaczynam żałować, że nie zrobiłam zdjęć całej stylizacji z Nocy Muzeów. Byłam białym królikiem z "Alicji w Krainie Czarów" i wyszło z tego prawie dobre OTT. Może kiedyś powtórzę i poprawię tę stylizację...
AI TO PANCAKE NO RONDOOO
nie.

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #936 dnia: Maj 24, 2015, 11:37:00 »
Zdjęcie z wczorajszego spotkanka z Enttie. Prawie zdążyłyśmy przed ulewą ;)
http://erikofunabashi.tumblr.com/post/119688361499/this-coord-is-very-important-to-me-this-is-a

(Link do posta na tumblrze, bo serwisy do konwertowania sie na mnie obraziły -.-)

Spódniczka zrobiona na spółę z mamusią. Co sądzicie?

Offline Erena

• Full Member
  • Reputacja: -3
« Odpowiedź #937 dnia: Maj 24, 2015, 13:33:28 »
Ooo, spódniczka bardzo fajna. Podoba mi się print *rose-holic*

Offline ~Eriko~

• Hero Member
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #938 dnia: Maj 24, 2015, 15:50:18 »
Żółwik różoholików!

Offline Menoa

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Reputacja: 32
  • Kawaii bat
« Odpowiedź #939 dnia: Maj 24, 2015, 19:02:23 »
Dziękuję, Yuuki.

Eriko, te motywy bardzo do Ciebie pasuje. Mocno aprobuję!

Offline Szczurcia

• Full Member
  • Reputacja: 2
    • Demonic Ratter
« Odpowiedź #940 dnia: Maj 28, 2015, 18:24:00 »
Znowu mam zaległości, na szczęście sporą część tych pięknych stylizacji miałam już okazję widzieć na facebooku ?

Yuuki, widziałam chyba te zdjęcie z Nocy Muzeów. Jeśli będziesz miała okazję, koniecznie powtórz ten zestaw i uwiecznij go godnie, bo wart jest zdjęć w dużej rozdzielczości z detalami ?

Z mojej strony zwyklak, w ulubionym zestawieniu kolorystycznym: czerń+jeszcze troszkę czerni:

Więcej zdjęć i detale: http://demonicratter.blogspot.com/2015/05/vines.html

Offline Keczup

• Hero Member
  • Reputacja: 47
  • Zły GOTH
« Odpowiedź #941 dnia: Maj 29, 2015, 17:53:38 »
Joł joł, wstawiam kilka ostatnich stylówek. Zdjęcia robione były w różnych szalonych miejscach z fensi oświetleniem, stąd kolory mogą być nieco dziwaczne.

Namber 1. Hard klasyk
Spotkanie z chińskimi lolitami pod hasłem Taobao Lovers.

2. Milky Cross Turbo GOTH
Stylizacja, można by rzec, urodzinowa, albowiem milky crossa kupiłam sobie na urodziny, a impreza odbyła się z okazji urodzin jednej z chińskich lolit z naszej ekipy.

3. Casualowa stylizacja uczyniona po powrocie z pracy o 7 wieczorem w pół godziny. Tego dnia odbywało się wypasione Tea Party i ziomeczki bardzo chciały się spotkać przekazać ploteczki i zdjęcia, należało więc wybrać się błyskawicznie.

+ BONUSY!

Proszę komentować, bo w przeciwnym razie się obrażę i zrzucę klątwę Satakumyi - czana!

I pytanie za 100 punktów - jaka torba jest obecnie najmodniejsza w chińskim komiuniti? xd
http://almostparadise.pl szalone przygody na blogasiu!

Offline Sektencja

• Sr. Member
  • Reputacja: 13
    • Czarne maki
« Odpowiedź #942 dnia: Maj 29, 2015, 22:44:59 »
Keczupie, zazdroszczę Milky Crossa, super w niej wyglądasz! Stylówa casualowa bardzo wpadła mi w oko. :)

Offline Elluin

• Administrator
  • Hero Member
  • Reputacja: 25
  • Le dixieme ghost
« Odpowiedź #943 dnia: Czerwiec 04, 2015, 19:58:57 »
Oddaj Mleczny Krzyż!!! i w ogóle przestań nosić te wszystkie niebieskie ciuchy :<
Lasciate ogne speranza, voi ch'entrate.

Katsu

• Gość
« Odpowiedź #944 dnia: Czerwiec 07, 2015, 16:22:40 »
Wczoraj był ILD (International Lolita day) więc Warszawskie community postanowiło zrobić meet w ukochanym Gandersie.
Jako, że była nas tylko czwórka, nie zrobimy na to całego wątku.[imghttp://][/img]
coord na brązowo, chociaż już lato :)
nie miałam nic brązowego na głowe więc cos tam szybko wykombinowałam :)